Otomatik Mute Skripti|Version 1

FurkanEsen55419

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba arkadaşlar çoğumuz bazı sunucularda ana bacı düz giden,argo kullanan tipler görüyoruz.Bende bunları az olsada önlemek amacıyla Otomatik Mute atan bir skript hazırladım skripti 8 Dk'ya yakın bir sürede bitirdim,eklenebilecek şeyler veya saçma olarak yaptığım şeyleri yorum olarak yazarsanız skriptimi geliştireceğime söz veriyorum.Skripti kod olarak buraya koyamayacağım indirme linki ve virüs total koyacağım çünkü küfürleri forum "*" yani yıldız işaretinde algılayacaktır :D.Kusura bakmayın bunun için.

Skript nasıl çalışır?

Cevap:

Skriptin yani otomatik susturma sistemimizin çalışması için oyun içinden /otomuteac komudu girmeliyiz kapatmak için ise /otomutekapat
Arkadaşlar 1-2 hata olacaktır guili kısım için Skquery de gerekli ama normalda sadece altakki eklentiler lazım :D
Bu işlemleri yaptıktan sonra "otomute.chat" yetkisi olmayan biri chate küfür yazarsa küfürün şiddetine göre susturulacaktır
Essentials X gereklidir :D

- Skript
- Herhangi bir yetki verme eklentisi (groupmanager,powerranks vb.)
- Skquery 3
- EssentialsX

O zaman indirme linklerini koyalım:

Virüs Total (yanlışsa belirtin)

Ekli dosyalar

• otomute.sk
    2 KB · Görüntüleme: 179
Son düzenleme:

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, skript skellet gerektirmiyor skquery menüsü yerine tuske menüsü kullanmanı ve değişkenleri {otomute::%player%} tarzı . yerine :: liste değişkeni kullanmanı öneririm.

Kod:
command /otomute:
    permission: otomute.ayarla
    trigger:   
        open virtual chest with size 1 named "{@p}" to player
        make gui slot 3 of player with green wool named "&aAktif Et" with lore "&7Ayarı aktifleştirirsiniz." to run player command "/say otomuteac"
        make gui slot 5 of player with red wool named "&cDeAktif Et" with lore "&7Ayarı DeAktifleştirirsiniz." to run player command "/say otomutekapat"