Otomatik Susturma Skripti | Yasakla - Sustur - At | Essentials Destekli | 1.8x- 1.13x

Skript Kodunu Paylaşma mı İster misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

ArdbyK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
133827

Bu Kendi Kodlamış Olduğum Skripti Sizlere Tanıtmak İçin Burdayım.
Bu Skript Sizlere Kolay Gelebilir Fakat İşlevli Olduğundan Sizlere Tanıtmak İstedim.
Bu Skript Sayesinde Eğer Bir Oyuncu Küfür Ederse Anında Mutelenir.
Fakat Tabikide Bu Kadarla Bitmez. Dahası Da Var. Sustur , Yasakla , At vb.
Neyse Şimdi Görüntülere Geçelim.
(Konu Olarak Kötü Bulduysanız Fazla Bilmediğimden Henüz Acemiyim :D)

133838

133835

133840

133841

133842

Ben Böyle Konu Açmalarda Yeni Olduğumdan Dolayı Konu Hakkında Önerilerinizi Bekliyorum. Ayrıca "Neden Komutları Tamamen Göstermiyorsun?" Diyenler İçin Söylüyorum; Çok Fazla Komut Var Ve Ben Bu Komutların SS'lerini Alıp Buraya Atmak İçin Yeterli Vaktim Yok. Zaten Gece Atıyorum Bu Konuyu Gördüğünüz Üzere. Son Olarak Bu Skriptin Linkini Çok İstenirse Paylaşıcam. Çünkü Normalde Bizim Sunucumuza Ait O Yüzden Direk Paylaşamıyorum. Hepinize İyi Günler!

Ekli dosyalar

• GORUNTULER.png
    GORUNTULER.png
    19 KB · Görüntüleme: 297

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Çok fazla küfür, spam, reklam, flood koruma plugini yazmış biri olarak,
mantık biraz yanlış. Neyi küfür olarak algılayacağı belli olmaz dolayısıyla anında hüküm vermekte doğru olmaz.
Düşünün, aslında küfür etmiyorsunuz ama devamlı bir plugin yüzünden susturuluyorsunuz? Sunucudan çıkma sebebi.
Hiçbir şekilde asla tam doğru algılayan bir küfür koruma sistemi de olamaz.
Küçük ve tekrarladıkça büyüyen yaptırımlar uygularsan daha mantıklı olacaktır. Veya küçük ancak oyuncuları ceza yediğinde bile güldürecek yaptırımlar.
Örneğin: https://forum.gamer.com.tr/indirmeler/sohbet-gardiyani-v4-oyuncularınız-küfür-edince-otomatik-olarak-özür-dilesin.109/

Tebrik ederim, devam etmeni dilerim.

ArdbyK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok fazla küfür, spam, reklam, flood koruma plugini yazmış biri olarak,
mantık biraz yanlış. Neyi küfür olarak algılayacağı belli olmaz dolayısıyla anında hüküm vermekte doğru olmaz.
Düşünün, aslında küfür etmiyorsunuz ama devamlı bir plugin yüzünden susturuluyorsunuz? Sunucudan çıkma sebebi.
Hiçbir şekilde asla tam doğru algılayan bir küfür koruma sistemi de olamaz.
Küçük ve tekrarladıkça büyüyen yaptırımlar uygularsan daha mantıklı olacaktır. Veya küçük ancak oyuncuları ceza yediğinde bile güldürecek yaptırımlar.
Örneğin: https://forum.gamer.com.tr/indirmeler/sohbet-gardiyani-v4-oyuncularınız-küfür-edince-otomatik-olarak-özür-dilesin.109/

Tebrik ederim, devam etmeni dilerim.
Ben bu plugini bir yerde görmüştüm ve kendi sunucumda kullanıyorum :D Ve gerçekten hoş bir plugin. Ben skriptle yaptığımdan dolayı böyle ördeğin bisiklet dediğinde adamı susturuyor. Haklısınız :) Yorumunuz için teşekkürler..