Ottocraft Geri Dönüyor ! ; Launcherimizi İndir Ve Öğren !

Ace_Boss@OttoCraft21

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
* OTTOCRAFT *
OttoCraft Launcher: İndirmek İçin Tıkla

Sunucumuz Türkiye'ye yeni bir sistem ile gelmiş ve eğlenceyi doruklarına kadar yaşamamızı amaçlamıştır. Toplamda 1 hafta süren çalışmalar sonucu özel bir Launcher ve Sunucumuza özel Minecraft kodlanmıştır.
Türkiye'de ilk olan sunucumuzda Silahlar, Yeni Bloklar, Buzdolaplari, Camasir Makineleri, Koltuklar vb. bunların haricinde Minimap, Optifine HD, Not Enought Items gibi modlar bulunmaktadır.
Sunucumuzda Factions Wars sistemi bulunmaktadır. Klanlar arası PVP olmaktadır. Bu sayede PVP yapmak istemeyenler Klansız bir şekilde oyuna devam edebilirler.
Yakında Sunucumuza Survival Games kuracağız yada bir Hunger Games sunucusu açacağız chestlerden Jetpacklerin cikacagi bir Hunger Games sunucusu hayal edin... (Tam Kesin bir şey Yok).​
Sunucumuzda hayal edebileceginiz her turlu modern silah bulunmaktadir. Bu silahlara ekstra olarak Susturucu, Durbun, Lazer vb. eklentiler takabilirsiniz.
Sunucumuzda bulunan ozel Client sayesinde her turlu hack programi engellenmis ve adil bir oyun saglanmistir. Bu sayede artik herkes emeginin karsiligini alabilecek.
Not: Sunucumuza girmek icin Launcher'i indirmeniz gerekmektedir. IP'ye gerek yoktur bunu koydugumuz resimleri incelerseniz anlayacaksınızdır.
Sunucudan Kareler

deviltroll

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sanırım flans modu kullanıyorsun.2. dünya savaşı packi var mı ? yoksa ekle cok eğlenceli olur.ve ace beni belki hatırlamazsın ama ben sisatici ayrica server ıp ne?

jeckon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler sv ye nasıl giricez ben herseyi yaptım

ayberk4821

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ACE BOSS süpersin nası yaptın bu clienti ben bi yıl uğraşsam yapamazdım bide primitive mobs modunu da ekle harikadır :)

Ace_Boss@OttoCraft21

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sanırım flans modu kullanıyorsun.2. dünya savaşı packi var mı ? yoksa ekle cok eğlenceli olur.ve ace beni belki hatırlamazsın ama ben sisatici ayrica server ıp ne?
flans mod kurmadım çünkü hem craftin olayı baya zor bir mod yani tank yapmayı ben oturup kimseye anlatamam :D ayrica benim fix ledigim bir silah modu var zaten :) Öneri için Saol.