OttomanMc >> | NETHER SKYBLOCK | 1.16 Sunucu | RPG Skyblock Resoruce pack gerekli | Türkiyede bir ilk!

GolcuOsman

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Play.OttomanMc.com
Oyun Sürümü
1.16
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Nether Skyblock

120197

logob (1).png

bLVzNj.png

SUNUCU BİLGİLERİ
Sunucu Adı:
OttomanMc
Sunucu Versiyonu: 1.8/1.9/1.10/1.11/1.12
Sunucu Adresi: Play.OttomanMc.Com
Web Adresi:
www.ottomanmc.com

bLVzNj.png

OYUNLAR

Nether Skyblock
Nether skyblock rpg tarzında bir skyblock sunucuyor sizlere tarz olarak emek skyblocklara benzeyen sunucu birçok yeni özelliği beraberinde getiriyor

Oyunlar Hakkında Detaylı Bilgi için sitemizdeki Kılavuzu inceleyebilirsiniz.

BLAZEvip.png

SKYBLOCK
  • Sunucuya özel texture pack​
  • Yumurta Spawnerları​
  • Günde 6 kere wither eventi​
  • 3 çeşit kasa​
  • Vadide özel ödül veren yaratıklar​
  • Şans kutuları​
  • Ada geliştirmeleri​
  • Geliştirilmiş GUI tasarımları​
  • Booster sistemi​
  • Çok ama çok daha fazlası...​

1615573908245.png

bLVzNj.png

DESTEK - İLETİŞİM BİRİMLERİ
Web Site:
www.ottomanmc.com/destek
Discord: ottomanmc.com/discord

bLVzNj.png

SPAWN
Spawn1.png
VADİ

1615574046194.png

Menu

1615573908245.png

Skyblock Adası
1615573820806.png

Ekli dosyalar

• 2018-03-28_22.12.43.png
    2018-03-28_22.12.43.png
    548.8 KB · Görüntüleme: 848
  • 2018-03-28_22.13.19.png
    2018-03-28_22.13.19.png
    498.2 KB · Görüntüleme: 871
Son düzenleme:

Parqtx

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güzel ve sağlam bir sunucu ama tam da sınav haftasına denk getirmişsin, yinede dolu dolu eğlenceli sistemler kalabalık olursa mükemmel olur.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel olan tek şey logonuz. Onun dışında sunucu baştan başa rezalet.
1- TowerDefence olayını alıp üstüne kuramayıp OttomanLeague olarak göstermen
2- Tüm sunucuların spawn sorunu var
3- Skyblockta yeni diyebileceğim hiçbir şey yok. Sadece karakter olayı yapmaya çalışmışsınız skriptle onu da yapamamışsınız
4- Işınlanmalar sorunlu
5- Basit PvP sistemini Çukur diye adlandırıp yeni sunucu açman
6- Faction yine rezalet. Hiçbir yenilik yok.
7- Haritaların alıntı.
Şimdi bu sunucuyu beğenenlere soruyorum. Acaba neyi beğendiniz. Galiba şimdi neden TÜRK sunucuların rezalet olduğu ortada. Zevk diye bir şey yok. Biri gelip isimlerini değiştiriyor hemen yeni sistem oluyor ilginçsiniz. Merak ediyorum açıklar mısınız? @Bbatuhanxdm @AcelyaTR @yusuf21184

Ayrıca üstüne kendi hesaplarınızdan post kasmanız sizi daha da düşürüyor. Son olarak tarihle tek alakanızın 1453 olması da beni bir hayli üzüyor.

GolcuOsman

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel olan tek şey logonuz. Onun dışında sunucu baştan başa rezalet.
1- TowerDefence olayını alıp üstüne kuramayıp OttomanLeague olarak göstermen
2- Tüm sunucuların spawn sorunu var
3- Skyblockta yeni diyebileceğim hiçbir şey yok. Sadece karakter olayı yapmaya çalışmışsınız skriptle onu da yapamamışsınız
4- Işınlanmalar sorunlu
5- Basit PvP sistemini Çukur diye adlandırıp yeni sunucu açman
6- Faction yine rezalet. Hiçbir yenilik yok.
7- Haritaların alıntı.
Şimdi bu sunucuyu beğenenlere soruyorum. Acaba neyi beğendiniz. Galiba şimdi neden TÜRK sunucuların rezalet olduğu ortada. Zevk diye bir şey yok. Biri gelip isimlerini değiştiriyor hemen yeni sistem oluyor ilginçsiniz. Merak ediyorum açıklar mısınız? @Bbatuhanxdm @AcelyaTR @yusuf21184

Ayrıca üstüne kendi hesaplarınızdan post kasmanız sizi daha da düşürüyor. Son olarak tarihle tek alakanızın 1453 olması da beni bir hayli üzüyor.
1. Ottoman League yi fazla anlamamışsınız heralde Ottoman League şu an alpha aşamasında olup bizzat ekibimiz tarafından kodlanmaktadır ottoman league de amaç 5 vs 5 takımlar ile savaşarak sırası ile kuleleri yerle bir etmek kule yerle bir ettikçe nexusa yaklaşırsınız nexusu imha ettiğinizde oyun biter.
2.Spawn sorunu derken ne demek istediniz anlayamadım
3.Skyblockda evet şu an fazla yeni bir şey yok karakterler var ekstra ama onlarda sorunsuz çalışmakta
4.Hangi ışınlanmalar sorunlu acaba?
5.Diğer sunucularda olan "The Pit" atlı oyunu osmanlı karakterlerini katarak oyuncuların seveceği bir hale getirmeye çalıştık Ki bunları geçtim hiçbir özelliği olmayan pvp sunucu açılamaz mı?
6.Factiona hiç bakmadığınız belli çünkü sıradan faction serverlerde olan lapis kazma yerleri yok adalar var adalarda madeni ararsınız bulursunuz kazarsnız survival mantığı ile karışık
7.Evet sunucudaki bazı mapler alıntı sunucu Betadan çıkarken yeni kendi maplerimize kavuşmuş olacağız

Şimdi bende size soruyorum. Acaba derdiniz nedir? Yenilik Getirmeye çalışan sunucuları eleştirerek mi gelişecek bu TÜRK sunucuları? Gidin bu cümlelerinizi yenilik yapmayan lapisli sunuculara yazın... var ise fikriniz yazınız ama lekelemeyiniz!

Tarih ile alakalı ne gibi şeyler yapmamızı beklerdiniz acaba?

Dipnot: sunucu betada