• rabisu

    Hytale Türkiye

Overwatch Paris

brkytr

Life’s a game, let’s make a high score.
Süper Personel
Sponsor
Kıdemli Editör
Özel Üye
Kabiliyet
Mesajlar
201
Beğeniler
301
Puanları
690
Ruh Hali
#1
forumgamer.png


overwatch.jpg


Overwatch Paris

Acele et uçağı kaçıracağız! Olabildiğince hızlı koşmaya çalış. Huh. Az kalsın uçağı kaçırıyorduk. Yanına atıştırmalıklar almışsındır umarım :) Uzun bir yolculuk olacak. Hazır Overwatch evrenine ziyaret ederken, sana Overwatch'tan bahsedeyim.

Overwatch Nedir?

Overwatch Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen bir FPS oyunudur. Overwatch 7 Kasım 2014'de duyurulmuş, 24 Mayıs 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştür. 29 Karakterden birini seçerek aksiyona katıldığınız bu oyunda, ister Assault modunda takımımızla beraber alanı ele geçirmeye çalışabilir ya da alanı savunabilir, ister Capture modunda agresif bir şekilde sadece alanı kapmaya çalışabilir, ister Escort modunda yükü ilerletebilir ya da yükün ilerlemesine engel olabilir, ister Hybrid modunda alanı kapıp yükü ilerletebilir ya da alanı savunup, yükün ilerlemesine engel olabilir, ister Capture The Flag modunda bayrağınızı savunup, karşı takımın bayrağını kapmaya çalışabilir, ister Deathmatch modunda tek başınıza diğer oyuncuları alt edip, en iyi skoru kazanmaya çalışabilir, ister Elimination modunda karşı takımın tamamını öldürüp puan kazanabilir (Elimination modunda raunt bitene kadar yeniden canlanamazsınız.), isterseniz de sadece belirli günlerde yapılan sınırlı süreli oyun modlarında oynayabilirsin.

Karakterlerimiz 3 sınıfa ayrılır. Tank, Attack (saldırı) ve Support (destek). Tank karakterlerle rahatlıkla savunma yapabilirsiniz ama Tank karakterlerin verdiği hasar düşüktür. Attack karakterlerle rakibinizi rahatlıkla avlayabilirsiniz ama maalesef ki yanınızda bir tank ya da support yoksa ölme şansınız yüksektir. Bunun nedeni Attack karakterler düşük canlara sahiptir. Support karakterler takımın kalbidir, takıma canı Support karakterler verir. Takımınızda Support karakter seçen biri yoksa, maalesef ki kazanma ihtimaliniz düşüktür. Takım arkadaşlarınızın özellikle Tank karakter seçen arkadaşlarınızın ölmemesi gerekir. Çünkü takım arkadaşlarınız öldüğünde 10 saniye sonra yeniden canlanırlar. Overwatch'ta on saniye demek; ultimatelerin kullanılması, alanın ele geçirilmesi, takımınızın tamamının ölebilmesi ve bunun gibi milyonlarca olasılık demektir. Overwatch'ta hiç aksiyon bitmez. O yüzden takımınızda mutlaka Support karakter olması gerekir. Support karakterler takım arkadaşlarınızın canını arttırmaya yarar. Support karakterlerin çok iyi korunması gerekir çünkü canları düşüktür ve aynı zamanda verdikleri hasarda düşüktür. Birazcık kestirsek iyi olur.

Merhaba Paris!

1551032703208.png


Uyan, uyan! Paris'e vardık. Kaç saattir uyuyoruz ya? Ben acıktım, sende acıkmış olmalısın. Bu kafede bir şeyler atıştırsak iyi olacak.

1551036995595.pngBen doydum. Görünüşe bakılırsa sende karnını doyurmuşsun. Her an göreve çağırabiliriz. O yüzden acele etmemiz gerek. Saray'ı gezelim mi? Ne dersin?


1551037895734.pngSaray baya büyük gözüküyor. Hadi içini gezelim.


1551038156532.pngVaay! Bir piyano. Piyano çalmayı hep istemişimdir. Burada bir koridor daha var.


1551039685454.pngVaay, burada da bir heykel var. Çok hoş duruyor. Heey, bu ses de ney? Eyvah, çatışma sesleri geliyor! Görünüşe bakılırsa görev bizi bekliyor.

Konumu Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim. Paris haritasının, tanıtım videosunu izlemek isterseniz birkaç satır aşağıya inin.

 
Son düzenleme:

ZorinSayrus

Kömür Madencisi
Mesajlar
109
Beğeniler
204
Puanları
610
Ruh Hali
#3
oyun ilk çıktığında oynamak için can atardım, şimdi hiç ilgimi çekmiyor. league of legends devam
 

MehmetAcar_

İnsan beklentisi kadar mutludur.
Mesajlar
162
Beğeniler
71
Puanları
860
Ruh Hali
#4
Şu oyun hiçbir zaman ilgimi çekemedi. Keşke bende sizler gibi keyif alıp oynayabilsem. :ci: