Overwatch Uprising

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
oyun-forumu.png

115913

Overwatch Uprising

Selamlar Forum Gamer'ın değerli üyeleri. Bu konumda sizlere Overwatch'a yeni gelen Uprising eventini tanıtacağım.
Kahvenizi hazırlayın.

Overwatch Nedir?

Overwatch, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen bir FPS oyunudur.
7 Kasım 2014 tarihinde duyurulmuş ve 24 Mayıs 2016 tarihinde oyun dünyasına adım atmıştır.
Oyun içerisinde farklı karakterler seçip arenaya kendimizi atıyoruz. Amaç objektifi ele geçirmektir. Bunun dışında sayısız Arcade oyun modu bulunmaktadır. Arcade oyun modları her gün yenilenir. Bazı modlar ise bir hafta boyunca Arcade kategorisinde kalır ve bir hafta sonra yerine başka oyun modları gelir. Anlayacağınız Arcade türünde oynayabileceğiniz bir sürü oyun modu vardır.

Karakterlerimizin 3 sınıfı vardır. Tank karakterler (yüksek can az hasar), Destek karakterleri (az can az hasar) ve Atak karakterleri (az can yüksek hasar). Karakterlerinizi çeşitli kozmetiklerle donatabilirsiniz. Kozmetikler oyun içerisinde bir avantaj sağlamaz.

Overwatch bir takım oyunudur. Takımınız olmadan saldırmak, mayın tarlasına koşarak girmek ile aynı şeydir. Seyrek görülen bir ihtimal ile Ultimate'inizi kullanarak tüm rakip takımı öldürebilirsiniz. Tabii, sizi bekleyen bir sürü rakip yoksa...

Overwatch Uprising Eventi

Her Nisan ayında gelen muhteşem event. İsterseniz gelin ilk önce Uprising'i yakından tanıyalım.

7 Yıl öncesine yolculuk ediyoruz. Haydut bir omnik takımı olan Null Sector liderliğinde ki bir ayaklanmayı bastırmak için King's Row sokaklarında savaşan bir grup Overwatch ajanı var. Peki kim bunlar?

Tracer, Törbjörn, Reinhardt ve Mercy. Robotları yenip, şehri kurtarmaları lazım. Arkadaşlarınızla takım kurup şehri kurtarma görevi de size düşüyor :D

Bu yolculuk esnasında elde edebileceğiniz bazı kostümler var. Hadi bu kostümlere göz atalım.

115921

1-Tracer

Tracer'a yakışan sayısız kostümden biri. Mavi Tracer'ın üstünde baya güzel gözüküyor. Zaman sabitleyicisi, baya iyi yerleştirilmiş. Şapkası biraz komik durmuş. Gözlükleri baya havalı olmuş. Yalnız eldivenleri kocaman olmuş. Azıcık robota benzemiş gibi. Onun dışında gayet iyi dizayn edilmiş bir kostüm.

115924

2- Törbjörn

Torbjörn'e nedense ben pek fazla kostümleri yakıştıramıyorum. Bu kostümde Törbjörn'e yakışmamış. Alet olan eli Portal oyunundaki silaha benzemiş. Tişörtünün kostümle pek alakası yok gibi. Yedi yıl öncesinde geçtiği için birazcık gençleşmiş ama yine de sakalları olmamış. Kısacası bu kostüm Törbjörn'e hiç ama hiç olmamış.

115928

3-Reinhardt

Reinhardt'a yakışan sayılı skinlerden biri. Ayakkabıları baya havalı duruyor :D Kolundaki kurt arması ise karizmatik olmuş. Dikkat ederseniz göğsünde bir Overwatch logosu duruyor. Ama elleri ve dizleri tam bir facia. Çok büyük duruyorlar. Ayrıca zırh çok büyük olduğu için kafası birazcık küçük gözükmüş.

115930

4-Mercy

Mercy'e yakışmayan seyrek skinlerden biri. Mercy'i baya zayıf göstermiş. Kanatlarına bakarsanız zaten Mercy'nin kanadından daha küçük ve biçimsiz olduğunu görebilirsiniz. Saçları hiç ama hiç yakışmamış. Elbisesi Mercy'e yakışmamış açıkcası. Şapkası Ana'yı anımsatıyor. Kısacası berbat bir kostüm olmuş.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim.

Son düzenleme: