Oyna.HayatCraft.Net | Skyblock | Ramazana Özel Etkinlik | Rütbeli Skyblock | Emek Skyblock

markolin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar;
Uzun süredir açmak istediğimiz fakat, bazı nedenlerden dolayı açamadığımız Hayatcraft sunucumuz açılmak üzere. Başta hub olarak başladık fakat ilerleme olmayınca sizlere kaliteli bir skyblock sunucusu sunmak istedik.

şu an sunucumuzda skyblock aktif durumda, oyunumuzu ve kalitemizi isteklerinize göre geliştirmeyi planlıyoruz.

Önce kendimizden bahsedelim Üniversite ve lise öğrencilerinden oluşan bir gurubuz, elimizde kendimize ait bir sunucu mevcut ve kapanma durumu yok. Kaliteli ve adaletli bir sunucu hedefimizde ilerlemeye bu yolda hareket etmeye çalışıyoruz.
Şimdiden bizi seçtiğiniz için teşekkür eder iyi oyunlar dileriz.

Fazla uzatmadan sunucu özelliklerine geçelim :)

Sunucu adresi: oyna.hayatcraft.net

Ram: 16 GB (Yükseltilecek)

Sunucu sürümü: 1.8.x 1.9.x 1.10.x 1.11.x

Web Site: www.hayatcraft.net (geliştiriliyor)

Slot: 250

Bayramın her gününe özel vip çekilişi

Eğlence ve adalet için herkesi bekliyoruz :)

Ayrıca siz değerli oyuncularımıza daha iyi hizmet vermek adına sitemizin tüm stil, kodlama kısmı kendimiz tarafından asp.net ile oluşturulmaktadır.

Nefes(Kurucu)
Sergeant_Sam(Admin-Builder)
Hatsunemiku(Pluginer)

Skyblock serverimizde günlük, haftalık, etkinlikler sizleri bekliyor. Bu etkinliklerde kazandıklarınızı takas sistemi ile para, blok, spawner kasası anahtarları ile takas edebilirsiniz.
Ayrıca ramazana özel her gün saat 6 da ramazan etkinliği ile de bayram günü spawner kasası anahtarı kazanabilirsiniz. :)

Daha fazla bilgi için sunucumuza bekleriz.

Etkinlikler dışında farklı olarak, skyblock rütbe sistemimiz mevcut, her rütbenin farklı yetkileri ve ödülleri vardır. Peki bu yetkiler neler;
Skylord ol fly komutunu kap :) Her rütbe için ayrı özel komutlar.

Her yerden erişe bildiğiniz market sistemi /market yazın alım ve satım yapın :)

Yukarda da bahsettiğim ramazan etkinliğimiz her gün saat 18:00 da, bu etkinlikte size verilen ramazan pidelerini bayram günü takas sistemi ile takas edebilir ve ödüller kazana bilirsiniz.

29 Ekmek getirene 1 spawner kasası anahtarı
15 üstü ekmek getirene 1 para kasası anahtarı
1 ile 15 arası getirene blok kasası anahtarı

Eventlerde kazandığınız krediler ile takas sistemimiz üzerinden banner, kafa, büyülü kitaplar, ve kasa anahtarları alabilirsiniz :)

Diğer haritaları görmek için sunucumuza bekleriz :)

Okuduğunuz için teşekkür eder, bir yazım, imla ve tabir yanlışımız varsa af dileriz.
Daha fazla bilgi ve eğlence için serverimize bekleriz :)

Son düzenleme:

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımı güzel Sunucun açılmasını Sabırsızlıkla Bekliyorum

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ufak Bir Öneri. Sunucuya Girişi Direk Siteden Kayıt Olma Yapma Oyuncular Bundan Sıkılacaktır... Başarılar...

markolin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler :)

Yorumun için teşekkür ediyorum. Başta bu şekilde yapmaya karar verdik ama ilerleyen zamanlarda dediğin şekilde güncelleye biliriz :)
Çok ters bir mantık anlayışınız varmış e artık bize de sadece bu sunucuyu değerlendirmek kalıyor... Yardıma ihtiyacınız olursa Özelden ya da Skype'tan ulaşabilirsiniz...

Yup

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuya kayıt olup girmek için sabırsızlanıyorum şimdiden sevdim ilerde gelişince bence daha güzel olacak :) bence 3-4 ay sonra conconcraft yapın veya minigameler :) neyse önce açılsında :D

markolin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucuya kayıt olup girmek için sabırsızlanıyorum şimdiden sevdim ilerde gelişince bence daha güzel olacak :) bence 3-4 ay sonra conconcraft yapın veya minigameler :) neyse önce açılsında :D
Yorumunuz için teşekkür eder hayırlı ramazanlar dilerim :)

Sunucumuz açılmıştır iyi oyunlar :)

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu açıldımı hemen Koşa koşa geliyorum :=)

markolin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyunumuz açılmıştır :) Herkesi bekliyoruz.
30.05.2017 saat 17:00 da oyunda olan 1 kişiye vip çekilişi, 3 kişiye iron golem spawner, 3 kişiye spawner kasası anahtarı,3 kişiye para kasası anahtarı, 3 kişiye block kasası anahtarı :) herkes davetlidir. Çekilişimize katılmak için oyunda olmanız yeterli.

Tüm arkadaşları bekliyoruz bu fırsatı kaçırmayın :)

Son düzenleme:

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
30.05.2015 saat 15:00 da oyunda olan 1 kişiye vip çekilişi, 3 kişiye iron golem spawner, 3 kişiye spawner kasası anahtarı,3 kişiye para kasası anahtarı, 3 kişiye block kasası anahtarı :) herkes davetlidir. Çekilişimize katılmak için oyunda olmanız yeterli.

Saati biraz erken olmuş 5 gibi yapmamız daha faydalı olur. Fazlaca katılımcı çekilişinize katılabilir. İyi ramazanlar

Superoyuncueray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
30.05.2015 saat 15:00 da oyunda olan 1 kişiye vip çekilişi, 3 kişiye iron golem spawner, 3 kişiye spawner kasası anahtarı,3 kişiye para kasası anahtarı, 3 kişiye block kasası anahtarı :) herkes davetlidir. Çekilişimize katılmak için oyunda olmanız yeterli.

"30.05.2015" Düzeltir misiniz? 2017 Yılındayız :)

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu biraz acemi gibi ama geliştirilirse iyi işlere imza atabilirsiniz. Başarılar dilerim.

Patrick_1235

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Uzun bir bakıma girmiştir Her şeyimizi yenliyeceğiz Sağlam bir ekip topladık Bomba gibi dönüceğiz