| EfsaneOyuncu.Batihost.Net | Survival'ın Nirvanası! | 1.8.X |

kralton

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
116073

★ Efsane Oyuncu Tekrardan Sizlerle! ★
★ Efsane Olmak İçin Neyi Bekliyorsun? ★
★ Hemen Gel Ve Aramıza Katıl! ★
★ Kaliteli Sunucunun Tek Adresi ★
★ EfsaneOyuncu.Batihost.Net ★

Sunucu-Ozellikleri (1).png

★ Ram : 8Gb ★
Sürüm : 1.8.X
★ Host : Batihost ★
Slot : Sınırsız!
★ Lokasyon : Türkiye ★
★ İşlemci : 4 Çekirdekli Intel Xeon 5670 2.93GHZ ★

Sunucu-Bilgileri (1).png

Birçok Yerde Kullanabileceğin Coin Sistemi!
Geliştirilmiş,Çeşitli Köylü Takas!
Golem,Blaze,İnek,Tavuk,Koyun Spawnerları!
Coin Ödüllü Kelime Oyunları!
Birbirinden Avantajlı Kasalar!
Günün Fırsat Ürünleri!
Ve Daha Sayamadığımız Yüzlercesi!

Sunucudan-Kareler.png

Spawn.png
2019-04-28_13.54.05.png

Orman.png
2019-04-28_13.58.38.png

Arena.png
2019-04-28_14.00.05.png

Market.png
2019-04-28_14.00.55.png

Kasalar.png
2019-04-28_14.00.36.png

IP-Adresimiz (1).png

EfsaneOyuncu.Batihost.Net
Taklitler Aslını Yüceltir!

Son düzenleme:

texax12345

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@DonsuzTurkk sizin servere ne kadar benziyor bu sadece bazi şeyler değişmiş :/ plugin olarak

kralton

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@DonsuzTurkk sizin servere ne kadar benziyor bu sadece bazi şeyler değişmiş :/ plugin olarak
Değerli yorumunuz ve düşünceniz için teşekkür ederim fakat Plugin paketi bize ait. Daha öncesinde de açmıştık bu sunucuyu. Eğer linkini bulabilirsem size kanıtlayabilirim. Sağlıcakla kalın. :)

texax12345

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değerli yorumunuz ve düşünceniz için teşekkür ederim fakat Plugin paketi bize ait. Daha öncesinde de açmıştık bu sunucuyu. Eğer linkini bulabilirsem size kanıtlayabilirim. Sağlıcakla kalın. :)
tm da şu an redgamer paketiyle aynı ?

lNora

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anlamanda bir sıkıntı var sanırım plugin paketi bize ait, plugini çalıp 2 3 şey ekleyince plugin paketi Redgamer dediğiniz serverin olmuyor...

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Plugin paketini bizden aldılar sanırım ve 2-3 değişiklik yaptılar. şu an kendilerine ait olduğunu savunuyorlar. İnanmakta özgürsün. :)
Evet bizim plugin paketimiz bize ait. Bu plugin paketininde bize ait olduğunu söylediğimizi hatırlamıyorum ben. Kullandığınız plugin paketi içerisinden bir kaç eklenti bizimde sunucumuzda var ve bu yüzden millet normal olarak bizden (ç)aldığınızı düşünüyor.

kralton

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet bizim plugin paketimiz bize ait. Bu plugin paketininde bize ait olduğunu söylediğimizi hatırlamıyorum ben. Kullandığınız plugin paketi içerisinden bir kaç eklenti bizimde sunucumuzda var ve bu yüzden millet normal olarak bizden (ç)aldığınızı düşünüyor.
Oyuncuların böyle düşünmesine üzülmemiş değilim açıkçası. Ön yargılarım için kusuruma bakmayın. Bu yorumunuza dikkat edeceklerini ve bir daha böyle düşünmeyeceklerini umut ediyorum. İyi Forumlar... :)

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda kullanılan maplerin tamamı bana aittir :şapka: , Ayrıca senin sunucunda ve "RedGamer" adlı sunucuda kullanılan çoğu plugin veskript düzenlemesi&fikirleri aynı şekilde bana aittir. Gerekli ispatları sağlayabilirim. B)

Son düzenleme:

kralton

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel

Son düzenleme:

kralton

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda kullanılan maplerin tamamı bana aittir :şapka: , Ayrıca senin sunucunda ve "RedGamer" adlı sunucuda kullanılan çoğu plugin veskript düzenlemesi&fikirleri aynı şekilde bana aittir. Gerekli ispatları sağlayabilirim. B)
İsmin Furkan ve eski nick olarak NewGamers'ı kullanıyordun. İşlerin olduğu için bu serveri bize devrettin biz de kapattık ve tekrar açma kararı aldık. Bir sakıncası olmadığını düşünüyorum :)

texax12345

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gend
tm da ne bilim değiştirseydin bazi şeyleri ?