Play.istiklalmc.xyz DEVREDİLDİ! Bugün 19.00 da aktif! DOYASIYA MACERA - DOYASIYA EĞLENCE! 2. SEZON

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese selam!
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar dilerim.
Ramazanda sahurlara kadar keyifle vakit geçirebileceğin sunucumuza seni de bekliyoruz!
Ramazana özel fırsatlar, etkinliker ve eventler seni bekliyor, bence kaçırma :)
Play.SquatNW.Com - Bunca insan yanılıyor olamaz...

SipahiNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
117086

Gördüğünüz gibi serverin kurucusunun teklifi böle insanlar server açıyo ve kendilerini üstte görüp böle işlere kalkışıyor diğer serverdeki emekleri hiçe sayıp insanların emeklerinin çöp olmasını sağlıyolar.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
GÜNCELLENMİŞ Kasalar, KöylüTakas, Market ve Balıkçıyı 21.00'da AÇIYORUM! Bence gelmelisiniz çok çılgın oldu sunucu! Play.SquatNW.Com​

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese selam, sayımız giderek ikiye katlandı!
Yeni orman ekledik /warp orman olarak adlandırdık,
Eski orman ise /warp eskiorman olarak kaldı!
/warp eskiorman 13.05.2019 - 03.00'da yani pazar'ı, pazartesine bağlayan gece kaldırılacaktır!
/warp orman da PVP salı günü akşam iftardan sonra 22.00'da açılacaktır! Claim hariç!
YENI ORMAN EKLEDIKTEN SONRA SUNUCU DA OYNAYAN DOSTLARIMIZ;
117603

Bu arada /clan eklendi!
Her 3 hafta da 1 kez en iyi 2 takımın oyuncularını teker teker kapıştıracağız.
Birinci olan takıma ödüller, takımı birince yapan kişiye üyelik hediye edilecektir!
TAKIM SAVAŞLARI IÇIN HAZIR MIYIZ?!
Bu eğlenceye sende dahil ol? Play.SquatNW.Com

Moderatör tarafından düzenlendi:

medievilred

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam sunucuya giremiyorum bakım vs. mi var kapatıldı mı dün sahura kadar kasılmıştık inşaAllah kapatılmamıştır

medievilred

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba, hayır sunucu kapatılmadı. IP adresi değişti: play.squatnw.xyz ama şu an bakımda açılınca discord adresimizden duyuru yapacağız. @Mineyum
Tamam teşekkürler birkaç şey isteyecektim. Discord adresi, sıfırlanıp sıfırlanmadığı ve tahminen ne zaman açılacağı. Açıldığından beri oynadığım kaliteli bir sunucu

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam teşekkürler birkaç şey isteyecektim. Discord adresi, sıfırlanıp sıfırlanmadığı ve tahminen ne zaman açılacağı. Açıldığından beri oynadığım kaliteli bir sunucu
Discord adresimizi beni eklersen sana atabilirim ekle: THacioglu#7648, sunucu sıfırlanmadı yedekler duruyor emekleriniz güvende, tahmini bir süreç belirtemiyoruz biz de bekliyoruz tekrar @Mineyum
Ayrıca değerli yorumun için teşekkürler

Açıldığında IP: Play.squatnw.xyz olarak devam edecek!​

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu ne zmn acilicak belli mi ?

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hello, müjde!
Sunucu açılıyor... Heyecanlandınız değil mi? Bende... :)
Biliyorsunuz 3 gündür kapalıyız ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki sunucu tam kapanmadan önce yedek aldım her şey dosya da duruyor içiniz rahat olsun, sunucu açılınca 3 gün önce kapandığı yerden devam edecek herkes, emekleriniz Play.SquatNW.xyz ile güvende!
Bu arada IP adresimiz değişti!;
Play.SquatNW.xyz - 1.8/1.13
Dediğim gibi sıfırlanma yok her şey aynı!
Sunucu 15.05.2019 yanı çarşamba günü saat akşam üzeri 18.00'da aktif olacaktır!
Bizi destekleyen herkese, tüm oyunculara, diğer sunucu sahiplerine ÇOOOOOOK kocaman teşekkürler, desteklemeyenler art niyet arayanlardır.:
Art niyet arayanlar, artlarına baksınlar. Fakeplayer ile sunucuya afk bot oyuncu sokarak nereye kadar gelmeyi planlıyorlar anlamış değilim :)

Şu şurada kalsın;
117881

Yan çar diyenler sayabilir en fazla 13 tane yan hesap var ama en azından gerçek hesaplar, diğer sunucular gibi insanları kandırıp sahte afk oyuncu bırakmıyoruz sunucu da plugin yardımıyla :)

Play.SquatNW.xyz - 18.00'da AKTIF!
UNUTMAYIN!​