Altın [GLOBAL Premium] MC.SC-Riber.Games / SON SÜRÜM, P2W _Olmayan_ EULA DOSTU sunucu! / Kendin kur, kendin oyna, engel tanıma!

MasterResul

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba @MasterResul
2 farklı ip adresimizde mevcut. Dün makine değişikliği olduğu için bir kaç sorun yaşadık. Bundan dolayı bazı oyuncularımızda bazı domainlerden giriş yapılamıyor ama bir kaç güne düzelicektir. Bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
SonCesurlar Ekibi
Çok teşekkürler tam 2-3 gündür .keyubu lu serverinizi arıyordum sonunda buldum

Gufret

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Şuana kadar oynadığım en uğraşılmış serverlerden biri sonuna kadar hakediyor +rep ^^

xxx00061

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Şuana kadar oynadığım en uğraşılmış kendine özel ekonomisi olan server sonuna kadar hakediyor +rep ^^

hasan_basri

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel bir server. Başarılarınızın devamını dilerim

Unlycaon005

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server harika skyblok seven herkes gelmeli bu müthiş servere

MehmetBALCI

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben eğlenerek ve severek oynuyorum. Elimden geldiğince tanıdığın insanları çağırmaya çalışıyorum bu kadar güncel sürümde skyblock kurduğunuz içiniz teşekkür ederim. Umarım güncellemeler hızlı biter de fazla restart yemeyiz . Sevgilerimle EmpRion

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fikrimi soracak olursanız;
İlk Skyblock sunucularında oynamış bir oyuncu olarak konuşuyorum, hepsi tamamen emek üzerine kurulmuştu ve o dönemin oyuncusunda inanılmaz oynama isteği uyandırıyordu. Günümüzde ise gördüğüm sunucuların neredeyse hepsi, bir şekilde gelir sağlama üzerine kurulduğu bariz belli. Çünkü ortada, satılan pvp üzerine yapılmış vipler, saçma sapan spawnerlar ve edit eşyalar söz konusu. Skyblock'un ruhu Minecraft tecrübeni sınav etmek. Setinin değil, adanın en iyisi olması. SonCesurlar Skyblock bana eski Skyblock sunucularını hatırlattı. O dönem sunucularının tamamen geliştirilmiş, her şeyin oturaklı bir sisteme dökülmüş hali. Eski sunucularla kıyaslarsak normal zorlukta fakat şu anki çöp sunucularla karşılaştırınca "Hardcore Skyblock" tabirini kullanırsam kimseye haksızlık etmiş sayılmam. Sunucu online sayısının düşük olma konusuna gelirsek ise bir günde aşağı yukarı 30 yeni oyuncu sunucuya girip 3 dakika oynadıktan sonra sunucuyu terk ediyor. Günümüz sunucularına alışmış oyuncular zoru görünce sunucudan çıkıyor. Çünkü onlar Skyblock'u pvpden, elmas, zümrüt, altın bloklarını adanın altına dizmekten ibaret sanıyor. Böyle bir modun neden var olduğunu sorgulamıyor. Sunucuda "W0RN" nickim ile bulunuyorum. ufak tefek pürüzler olsa da sunucuda oynamak inanılmaz keyifli. Sunucu sahibi kardeşime öncelikle Skyblock Ruhu'nu yaşatmaya çalıştığı için ve anlaması güç Türk oyuncuları kazanma yolunda bol şans dileyip kendisini tebrik ediyorum. (10/10)

Son düzenleme:

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fikrimi soracak olursanız;
İlk Skyblock sunucularında oynamış bir oyuncu olarak konuşuyorum, hepsi tamamen emek üzerine kurulmuştu ve o dönemin oyuncusunda inanılmaz oynama isteği uyandırıyordu. Günümüzde ise gördüğüm sunucuların neredeyse hepsi, bir şekilde gelir sağlama üzerine kurulduğu bariz belli. Çünkü ortada, satılan pvp üzerine yapılmış vipler, saçma sapan spawnerlar ve edit eşyalar söz konusu. Skyblock'un ruhu Minecraft tecrübeni sınav etmek. Setinin değil, adanın en iyisi olması. SonCesurlar Skyblock bana eski Skyblock sunucularını hatırlattı. O dönem sunucularının tamamen geliştirilmiş, her şeyin oturaklı bir sisteme dökülmüş hali. Eski sunucularla kıyaslarsak normal zorlukta fakat şu anki çöp sunucularla karşılaştırınca "Hardcore Skyblock" tabirini kullanırsam kimseye haksızlık etmiş sayılmam. Sunucu online sayısının düşük olma konusuna gelirsek ise bir günde aşağı yukarı 30 yeni oyuncu sunucuya girip 3 dakika oynadıktan sonra sunucuyu terk ediyor. Günümüz sunucularına alışmış oyuncular zoru görünce sunucudan çıkıyor. Çünkü onlar Skyblock'u pvpden, elmas, zümrüt, altın bloklarını adanın altına dizmekten ibaret sanıyor. Böyle bir modun neden var olduğunu sorgulamıyor. Sunucuda "W0RN" nickim ile bulunuyorum. ufak tefek pürüzler olsa da sunucuda oynamak inanılmaz keyifli. Sunucu sahibi kardeşime öncelikle Skyblock Ruhu'nu yaşatmaya çalıştığı için ve anlaması güç Türk oyuncuları kazanma yolunda bol şans dileyip kendisini tebrik ediyorum. (10/10)
Merhaba @MajjoortTR
Söylediklerinize sonuna kadar hak ve destek veriyorum. Fakat malasef bazı Türk insanları hazıra konmayı çok seviyor. Bu duruma bizde bir şey yapamıyoruz. Elimizden gelen yardımı sunucumuzda yapıyoruz zaten gerek video gerek rehber. Yeterki bizi dinleyip sunucuyu anlamaya çalışsınlar. Aslında bizim amacımız hardskyblock değil. Normal bir skyblock yapmak ama ister istemez bazı sistemlerden dolayı böyle göze çarpabiliyor fakat oyununun ilerki safhalarında daha kolay kasıldığınızı rahatlıkla söyleyebilirim. Bizde sana teşekkür ederiz sunucumuzda vakit geçirip oynadığın için. Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.
SonCesurlar Ekibi.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güncellemesi Patch #1:
Bu yamada daha çok sistemlerimizdeki sorunlar çözülerek yeni şeyler eklenmiş ve optimize edilmiştir.

1- SCSAT
* SCSat'ta artık bambular satılabilir durumda.
* Kimse birbirinin SCSat'ın altına huni koyamıyor.
* Kodlar optimize edilip daha iyi bir performans sağlanmıştır.
2- SCTaş
* SCTaş optimize edildi. Artık daha performanslı çalışıyor.
3-SCMobs
* Yeni sistemimiz olan SCMobs sunucuya eklendi!
Diğer güncellemer:
- Son Ejderha'nın doğmamasına sebep olan bir hata düzeltildi.
- Ende enderman farmı yapıldı.
- SCTakas'a barut eklendi.
- Avcı yeteneklerine, tilki-panda-vindicator-stray eklendi.
- Çiftçi yeteneklerine bambu-tatlı orman meyvesi eklendi.
- /scblok menüsü geri geldi. Bu sayede menü üzerinden hızlıca blok puanlarına bakabileceksiniz.
- Artık telefondan giren oyuncularımız /scblock ile sunucumuza bağlanabilirler.
- Menülerdeki eksik şeyler tamamlanıp düzeltildi.
- Artık bir adaya katıldığınızda eşyalarınız silinmiyor.
- Caveblock'taki sorun çözüldü.
- Performansı artıracak "entity" limitleri konuldu. Bu sayede çok daha rahat oyun oynayabileceksiniz.
- SCKaz sistemi değişti. Artık blok kırdığınızda yere düşüyor ve kazmanız hasar alıyor.
- SCPazar'a artık eşya koyunca sohbete bildirim veriyor.
- End City'e gidiş kapatıldı. Gidenler ceza yicektir.
- Koruma sistemimiz güçlendirildi.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güncellemesi Patch #2
Bu yamada daha çok bug fix olmuştur.

1-
/ah komudunda olan bir hata düzeltildi.
2- /scmobs'un moblarının kayıt etmemesi gibi bir sorun çözüldü.
3- Avcı'ya level 4 eklendi. Level 4'te can yenilemesi veriyor.
4- Ban ve mute sistemi geliştirildi!
5- Piston sınırı getirildi.
6- Lag azaltıldı.
7- Artık adadan habersiz atılan oyuncuların eşyaları gitmicek.
8- End city tekrar açıldı!
9- Balıkçı yeteneği karaktere eklendi.
10- SCMobs hataları düzeltilerek sorunsuz sunucuya eklendi.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güncellemesi Patch #2.1:
Bu yamada daha çok bug fix olmuştur.

1-
Minecraft 1.14.3 altı tüm girişleri kapatıldı. Bu sayede daha iyi oyum verimi alıcaksınız.
2- SCSat'ta ufak bir bug giderildi.
3- SCMobs'ta ufak bir bug giderildi.
4- /ah kaldırıldı. Bunun yerine chestshop eklendi bu sayede ada warplarına market yapımı sağlandı ve /scduyuru özelliğinin kullanma amacı oldu.
5- Büyük ölçüde performans artışı sağlandı.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Güncellemesi Patch #3:
Bu güncellemede oyunda daha çok meta değişikliğine gidilmiştir.

1-
SCBlock Oyun modundan CAVEBLOCK kaldırıldı. Bu sayede oyuncularımız aklı eskisine nazaran daha az karışcak ve burayı oynamaları gibi bir hükümleri olmucak.
2- 1.8 desteği tekrardan aktif edildi.
3- Markete satın alınabilecek yeni şeyler eklendi.
4- Spawn'da göz yorucu bir kaç şey kaldırılarak daha sade ama daha güzel bir spawn elde edildi. Eklenenler: "Merdiven Savaşları, kamp alanı" Çıkarılanlar: Dilek kuyusu, mantarlar
5- Lobi kaldırıldı. Artık direk olarak scblock sunucumuza giriş mevcut.
6- Sunucu performansı büyük ölçüde artırıldı. Bundan dolayı bir kaç limit değişikliğine gidildi.
7- /ah ile açılan ihale menüsü ve /trade kaldırıldı. Bu sayede oyuncuların ada warplarına market açma olanağı artırıldı ve /scduyuru artık daha fazla kullanşlı hale getirildi.