Oyna.Sufmen.net Emek Hırsızlığı!

DolaSivikari

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam forum üyeleri bundan 18 gün önce sunucum için Mamisya | Nysanes tarafından yapılan haritam sufmen.net / com
sunucu yetkilileri tarafından çalınmış ve kendi sunucularında kulanıyorlar kendilerinden uygun bir dil ile kaldırmalarını istedik fakat kaldırmadılar
aşağıya bırakacağım görsellerden de göreceksiniz

Önce haritanın Bana yani Minelive.network sunucusu için yapıldığını kanıtlamak isterim

Blokdelisi map kanıt.png
Screenshot_5.png

Kendilerinden haritayı kaldırmaları için ricada bulunduk fakat pek bir faydası olmadı ki hala kullanılıyor
Faction sunucularına girip kendilerine bu konu hakkında sorular sorduğumda ise mute atıp sohbeti temizlediler

Faction soru.png

Faction mute.png

Konuyu çözmek için discord sunucularına gittim ve yetkililere ulaşmaya çalıştım arkadaşlık isteğimi kabul etmediler bende dc sunucularının genel sohbetine
yazmak zorunda kaldım yetkilileri olan ozan aldı şahıs ne dediğimi anlamadan yazılar yazdı ve haritayı nasıl ele geçirdiklerini veya kimin verdiğini söylemedi

1.png

2.png

Haritamı çalmaları yetmezmiş gibi kendi yapıları gibi güncellemede yeni lobi mapı diye tanıtacak kadar düşmüşler
güncelleme.png

ve en sonunda discord sunucularından da yasakladılar ve hala haritamı kullanmaya devam ediyorlar bu konuyu açma amacım
böyle insanlardan uzak durmanızı istememdir böyle insanlar size de zarar verecektir unutmayın hırsızlık bağımlılıktır

Google Amca

Speedlane Graphics
Satıcı+
★ ★ ★
En iyi cevaplar
0
daha ekiplerini yönetemeyen bir sunucu. kafalarına göre yetkili alıyorlar. ben rehberdim son Screenshotta da sağda gözüküyorum(BRKN). atıldık fakat rolümüz duruyor. böyle bir olayı söylemeniz iyi oldu. şikayet edebilirsiniz aslında.

DolaSivikari

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
daha ekiplerini yönetemeyen bir sunucu. kafalarına göre yetkili alıyorlar. ben rehberdim son Screenshotta da sağda gözüküyorum(BRKN). atıldık fakat rolümüz duruyor. böyle bir olayı söylemeniz iyi oldu. şikayet edebilirsiniz aslında.
şikayet edebilirsiniz aslında.
Detaylandırırmısın nereye şikayet edebilirim acaba