Ucuza Premium Site Önerisi

AliOzmenn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar bildiğiniz üzere minecraft yaklaşık olarak 25 euro ve bunun TL karşılığı ise yaklaşık 170 TL civarı pahalı bir fiyat. Sizlerin önerebileceği ucuz bir premium sitesi var mı bunu sormak istiyorum. (Uczpre.com gibi.)

Zephryous

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ggprem.com'u tavsiye edebilirim. Ucuza güvenilir, yasağı olmayan hesaplar satıyorlar.

Furkan2056

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bende ggprem öneririm altın paket aldım yaklaşık 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum. Toptan fln alacağım diyorsan plati.ru'ya göz atabilirsin :D

AliOzmenn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bende ggprem öneririm altın paket aldım yaklaşık 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum. Toptan fln alacağım diyorsan plati.ru'ya göz atabilirsin :D
plati.ru nasıl oluyorsa aşırı ucuz incelemelerine baktım olumlu bulan sayısı çok az. Güvenilir mi bu siteye veya siz satın aldınız mı?
Aklıma ggprem.com yattı aslında :D

Furkan2056

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
plati.ru nasıl oluyorsa aşırı ucuz incelemelerine baktım olumlu bulan sayısı çok az. Güvenilir mi bu siteye veya siz satın aldınız mı?
ggpremden almanızı öneririm plati.ru'da iyidir fakat hesabınız çalınırsa fln teknik destek yok. GGPrem'in iyi bir desteği var tek sıkıntıları şu sahte indirimleri :/

AliOzmenn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ggpremden almanızı öneririm plati.ru'da iyidir fakat hesabınız çalınırsa fln teknik destek yok. GGPrem'in iyi bir desteği var tek sıkıntıları şu sahte indirimleri :/
Bugün Elmas paket ve Altın paket aldım Elmas paket için destek talebi yolladım fakat altın paketteki e-posta ve şifre ile giriş yaparken hata veriyor "Kullanıcı adı veya şifre hatalı" diye bunun içinde değişim talebi yolladım pek umduğum gibi çıkmadı.
Orijinal Launcher kullanıyorum.

Furkan2056

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugün Elmas paket ve Altın paket aldım Elmas paket için destek talebi yolladım fakat altın paketteki e-posta ve şifre ile giriş yaparken hata veriyor "Kullanıcı adı veya şifre hatalı" diye bunun içinde değişim talebi yolladım pek umduğum gibi çıkmadı.
Orijinal Launcher kullanıyorum.
Benim aldığım dönem gün içinde geri dönüyorlardı discordlarına ulaşırsan belki yardım ederler

WitheyzHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Plati'den 3-4 sene önce 5 adet premium almıştım, 50 kuruş falandı tanesi :) 4 tanesi gitti ve 1'i hala duruyor sorunsuz kullanıyorum 5 taneside herşeyi değişendi. Şimdi en ucuzu 14tl sanırım .d

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Elbette daha ucuza satan bazı siteler var fakat bunları kullanmanızı önermiyorum. Orijinal almak her zaman iyidir ama ucuz yerden almak istiyorsanız, bu işin biraz şansa kaldığını söyleyebilirim. Kimisi ucuza alıp yıllarca kullanıyor kimisi aldıktan 1 gün sonra hesaba giremiyor. Örnek olarak ben Plati diye bir siteden 2 TL'ye almıştım ve 1 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum. :D

Sana tavsiyem gerçekten çok ucuza satan bir yer bulursanız (illaki paketler halinde satıyorlardır) en düşük paketi almanızdır. Tabii hesap tamamen bana ait olsun diyorsanız orası ayrı.

Furkan2056 adlı arkadaşımızın yazdığı gibi bazı sitelerde teknik destek olmaması gibi bir sorun olabiliyor. Yani biraz dikkatli olmak lazım alırken. Bu gibi durumları yaşamamak için satın almadan önce sitenin iletişim adreslerine bakmak en iyisi, bu sayede bir sorun olduğunda direkt olarak ulaşabilirsiniz.