Oyun Öneri Konusu

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hepinize selamlar Forum Gamer üyeleri!

Direkt konuya girmek istiyorum. Bildiğiniz üzere şuanda oyun alanında epey bir duraklama var çünkü oynayacak düzgün oyun yok. En azından benim açımdan durum bu. Konuyu açma sebebim ise herkes oynadığı ya da önerdiği oyunların isimlerini yazsın ki kendimize uygun olanını seçelim. Online, klanlı vb. bir oyun arıyorum ben. Arkadaşlarla girip bol sohbet muhabbet edelim, yeri gelsin turnuvalara katılalım falan filan. Allah ne verdiyse yazalım mesajlara!

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
eski bir oyun önereyim. Battlefield 2, EA bu oyunun sunucularını kapattı ancak halen bir şekilde ücretsiz olarak multiplayer oynanıyor. Klanca girip yargı dağıtmak güzel olurdu.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Arma 3 öneririm. Kendi takımını kurup sunucularda yargı dağıtabilirsin.

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şuanda Realm Royale indirdim Fortnite'nin arınmış ve yapısız hali denebilir. Bir deniyim bakalım.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlarınla gruplaşıp maceradan maceraya atılıp, klan savaşlarına girip, falan filan yapma hayalin varsa, Albion Online'a bi bakmanı öneririm.

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar turnuvaların düzenlendiği veya çok oyuncusu olan bir oyun bulup forum olarak bir klan açalım. Öyle daha eğlenceli olur ama uygun bir oyun bulmamız gerek ilk önce :ha:

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft ( ͡° ͜ʖ ͡°)