Oyun Önerin Sıkıldım

xdoki123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben bu aralar bilgisayarda oynıycak oyun bulamıyorum sıkıldım iyice minecraft oynadım uzun süre yapcak bir şey kalmadı sonra cs filan cok sıkıldım bana oyun önerirmisiniz bilgisayar özelliklerim şunlar...

bilgisayar özelliklerim:

ekran kartı özelligim:

1 t(1000)gb hrdskim var önerilerinizi beklıyorum

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Mungyodance 2 veya 3, ama 3 önerimdir.

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dota 2 dene derim, eminim ilgini çekecektir ve uzun soluklu bir oyun olduğundan dolayı can sıkıntısı yaşamadan rahat bir şekilde oynayabilecegini düşünmekteyim :)

İyi Forumlar

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
  1. Sanctum 2
  2. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 - Full Burst
  3. Mario Portal
  4. World Of Warcraft
  5. Awesomenauts

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Oyunu bırak, kendini profesyonel programlara ver. Örnek istersen aşşağı in.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Paint tavsiyemdir photoshop çakması zaten :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
World Of Warcraft , sana katılıyorum =) ( heleki şu son gelecek eklenti paketi... Yorumsuz )
Wow ücretli diye biliyorum zaten ücretsiz olsaydı lol bu kadar ünlü olamazdı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wow ücretli diye biliyorum zaten ücretsiz olsaydı lol bu kadar ünlü olamazdı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İyiki lol bu kadar ünlü, iyiki wow o kadar ünlü değil-senin dediğine göre-
Wow un paralı olması gidip 8 yaşında çocukların wow u oynamasını engelliyor ancak lol un ücretsiz olması agzından küfür eksik etmeyen 7-8 yaşındaki çocukların lol un serverlerini doldurmasına sebep oluyor ve bu arada wow u ve lol u aynı kefene koyamazsın ikiside farklı tip oyun , bu lol ile minecraftı koymak gibi bir durum ve işin garibi. Ne biliyormusun? Bi wow a bakıyorsun bide lol e , wow a ; her şeyden önce wow , lol den kat ve kat daha ünlü , wow yaş sınırı 12-13 ten başlıyor (bu çocuk oyuncu yok demek degil ama loldeki gibi her mta en az 4 çocuk çıkmıyor oyunda yani en azından kaç yıldır wow oynuyorum en fazla 3 ya da 4 tane çocuk gördüm onlarda loldeki çocuklar gibi küfürbax değil saygılı norveçli çocuklardı iyi hatırlıyorum :) Bunun dışında wow kendini sürekli geliştiren bir oyun , sürejli yeni itemler maplar ırklar itemler , mountlar ve daha birçok şey geliyor oyuna . Elbette lol e geliyordur ama bi wow kadar değil. İnan bana daha buraya wow ve lol un farkları ile ilgili daha birçok şey yazabikirim ama konu dağılmasın diye yazmıyacagım=)

Not: lol dediğiniz oyun bir moba türüdür , yani Multiplayer Online Battle Arena :) ve bu ürü ilk kez wow un yapımcısı olan Blizzard bulmuştur, o wow un yapıncıları olmasa ne lol oynardınız nede lol e benzeyen başka bişi =)

İyi Forumlar