Oyun Önerisi: Block Story

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar size Block Story adlı bu muhteşem oyunu öneriyorum bu oyun da büyük bir hayran kitlesini hak ediyor bence.

Oyun ilk olarak cep tlelefonlarına çıkmış üstelik sonsuz dünya ile birlikte fakat pc versiyonu da sonradan çıkartılmış oyun minecraft'a benziyor fakat default tex. paketi minecraftınkinden 10 kat daha realistik ayrıca oyunda bazı görevler yapabiliyorsunuz npcler falan mevcut level atlayıp büyü yapabiliyorsunuz.
Ejderhadan kertenkeleye varana kadar 87 tane mob oyunda mevcuttur, ayrıca oyunda cehennem(netherdan çok farklı) ve kayıp şehir atlantis gibi mekanlar var.
Ayrica çift el kullanabiliyorsunuz hatta bir kaç fotoğraf da ekliyorum ;

ooooo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu oyunu biliyorum pc yede mi çıkmış? Cep telefonlarında demo oynamıştım çok eksik yönü vardı neyse ço güzel bir oyun tavesiye ediyorum.

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben full son sürüm oynuyorum hiçbir eksik göremedim pcyede çıktı son sürüm bir harika.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Minecraft bir oyun çıkardı onun arkassından herkes oyun çıkarıyor ama bazıları ondan yola çıksada mcyi geçecek oyunlar yapıyor. :)
Not:Hemen indiriyorum.

AzzazzeL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyunun amacı da mc gibi mi 'Hayatta kalmak' ?

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda görevler var onları gerçekleştiriyorsunuz çeşitli npcler var amaç hayatta kalmaktan fazlası geceleri yaratıklar falan da çıkmıyor genelde ortaya :)

Granmorch

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok güzele benziyor, grafikler süper. (Minecraft'a göre) Paylaşım için sağol. +1

AzzazzeL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Grafikler güzel ama çok kasıyor SurvivalCrafttan pek farkı yok aslında oyunu çözdüm biraz ama zor hele mağaralar da canavarın canı azalınca kaçıyor kovalarken başka biri çıkıyor baya zor kardeşim tavsiye konusunda tereddütteyim çünkü sevmedim mağaralarda oynamak zor hala en iyi 'Minecraft' bence sizin görüşlerinize karışmıyorum arkadaşlar sadece bilgilendirme istedim. Hayırlı günler , bol oyunlar ...

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zevkler ve renkler tartışılmaz zaten fakat minecraftta rpg öğesi yoktu görevler yoktu elle tutulur silah sistemi yoktu toplasan 15-20 mob ya var ya yok bu oyunda 87 tane mob var inşaa bakımından da daha geniş bence minecraftla kıyaslamaktan ziyade sadece bu oyunu da koyun bir köşede dursun. :)

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fark ettiysen oyun önerisi yazıyor paylaşımı değil :)

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun önerisi başlıklı topicte link isteyen zekaya ne demeli acaba sana sadece gülüyorum :)

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuştukça batıyorsun :) eğer biraz beynini çalıştırsaydın torrentte arayıp oyunu bizzat bulabilirdin şimdi de gelmiş hala kendini savunuyorsun ya ona şaşırıyorum sükunet en büyük erdemlerden biridir istersen şimdi sövebilirsin bile ama cevap alamayacaksın çünkü senin zeka seviyene inmeyeceğim çünkü hem yaş olarak hem de zeka yaşı olarak bayağı bir geride olduğuna eminim :) İyi oyunlar.