Oyun Önerisi: Block Story

emkaan123

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuştukça batıyorsun :) eğer biraz beynini çalıştırsaydın torrentte arayıp oyunu bizzat bulabilirdin şimdi de gelmiş hala kendini savunuyorsun ya ona şaşırıyorum sükunet en büyük erdemlerden biridir istersen şimdi sövebilirsin bile ama cevap alamayacaksın çünkü senin zeka seviyene inmeyeceğim çünkü hem yaş olarak hem de zeka yaşı olarak bayağı bir geride olduğuna eminim :) İyi oyunlar.
Arkadaşım zeka seviyeme inemessin ancak çıkabilrisin ama bırak şimdi , dediğim gibi oldu bu konuya yorum atan birinden buldum.

celal85

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyunun linkini bulamassın bu oyunda minecraft gibi paralı bi oyun ancak media get gibi programla indirisin bu oyunu ve oyun bi harika dostum :D herkes indirebilir ancak bi sorunum var oyunda topu toplam 45 gece geçirdim :D ama oyun zor gerçek dünya gibi birisi bu oyunun hilesini bulursa sevinirim :p

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Tablette oynamıştım çok iyi gözüküyodu bilgisayar sürümünü indircektim ama vazgeçmiştim :D(İki ele silah alındığını bilmiyodum sanırım tablette yok)

LordUnicornn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konuştukça batıyorsun :) eğer biraz beynini çalıştırsaydın torrentte arayıp oyunu bizzat bulabilirdin şimdi de gelmiş hala kendini savunuyorsun ya ona şaşırıyorum sükunet en büyük erdemlerden biridir istersen şimdi sövebilirsin bile ama cevap alamayacaksın çünkü senin zeka seviyene inmeyeceğim çünkü hem yaş olarak hem de zeka yaşı olarak bayağı bir geride olduğuna eminim :) İyi oyunlar.

Bnm Adım Erdem :DDDDD

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaratk gördüm akrep sandım magradan bi cıkdı örümcek ödüm bokuma karışı alt efdört çekim :(