Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Oyun İndirimi: Monster Hunter: World

Adrastos

Merhaba
Emektar Üye
Mesajlar
358
Puanları
1,240
Oyun İndirimi: Monster Hunter: World

Dün indirimi olan bu oyun hakkındaki bilgileri paylaşıp, indirimden bahsedeceğim.

Monster Hunter: World 26 Ocak 2018'de piyasaya çıkan aksiyon ve rol yapma odaklı bir oyundur. Oyun grafiksel anlamda kendini göstermiştir. Capcom tarafından geliştirilip Capcom tarafından piyasaya sunulan bu oyunda eğlence üst düzeyde.

Oyunda bir avcı olarak çeşitli sorumluluklar ve görevler üstleniyoruz. Çeşitli zırhlar ve silahlar yapmak için malzeme arayışına girip bir yandan da canavarlar ile savaşıp aksiyonu doyasıya yaşıyoruz. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak ikiye ayrılan bu oyunda tek oyunculu olup kendimiz savaş alanına atılıyoruz. Dilersek de arkadaşlarımızla canavarlara karşı mücadele edebiliyoruz.Oyunu satın almak istiyorsanız acele etmeniz gerek, çünkü bu fırsat çarşamba günü saat 10'da sona erecek. Eğer böyle bir maceraya atılıp aksiyonu doyasıya yaşamak istiyorsanız bence elinizi çabuk tutun, bu fırsat kaçmaz.

Oyunun net fiyatı Steam'de 200 TL fakat bu rakam indirimle birlikte 99 TL'ye düşmüş durumda. Oyunun bir diğer paketi olan Deluxe Edition ise 243 TL indirimli fiyatı ise 135 TL olarak satılıyor.

Fakat şöyle bir durum var, bu oyun Türkçe desteklemiyor. Bu nedenle oyun çok detaylı olduğu için iyi bir İngilizce gerektiriyor. Eğer hoşunuza gittiyse üstte de belirttiğim gibi biraz hızlı davranmanız gerekiyor.

Daha fazla detay öğrenmek için
store.steampowered.com/app/582010/MONSTER_HUNTER_WORLD/
bu bağlantıya göz atabilirsiniz.

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi forumlar.