Oyun İndirimleri: Far Lone Sails

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali

FAR: Lone Sails İndirim

Merhaba dostlar! Bugün saat 8:15'de Lone Sails indirime girdi. Kısaca bu oyundan bahsedip, sonradan indirim detaylarını vereceğim. İyi okumalar!

Oyun 4 Nisan 2019'da piyasaya sürülmüştür. İsviçreli bir firma olan Okomotiv tarafından Unity oyun motoruyla geliştirilmiştir. Oyunun yayıncı firmaları ise Mixtvision ve Digital GmbH'dir. Ufak bir detayı da verelim, oyun Microsoft Windows ve OS X için 17 Mayıs 2018'de piyasaya sürülmüştür.

Don Schmocker, Goran Saric ve Philipp Stern oyunun tasarlanmasında büyük rol oynamışlardır. Oyun göze gayet de hoş görünen bir oyundur.

Oyun macera temalıdır. Karşımıza çıkan engellerden kurtulmak için taşıtımızı daha da güçlendiriyoruz. Bu oyunda taşıt olarak adlandırdığımız bir deniz yatağını daha da geliştirerek okyanusta ve çeşitli yerlerde ilerleyerek kaybolmuş bir medeniyetin kalıntılarını bulmaya çalışıyoruz.

Eurogame oyun hakkında şöyle bahsetti:
"Oyun benzersiz bir macera deneyimini sizlere aktarıyor. Kederli ama parlak ve çok sıcak kalpli bir macera." diyerek oyunu övdü.

Oyun Türkçe dışında 14 dil desteklemektedir. Kazandığı çokça ödül vardır, ben oyunu sevdim. Oynamanızı kesinlikle tavsiye ettiğim oyunlardan biridir. Bu kadar bahsettiğimize göre şimdi indirim detaylarına geçelim.

İndirim %50 olarak 25 TL'den 12 TL'ye düşmüştür. Teklif şu saatten itibaren 46 saat sonra yani pazartesi günü saat 10'da sona erecektir. Oyunun fiyatı düşmüşken satın almanızı öneririm. Ek paket bulunan sürümünü satın almak istiyorsanız da 41 TL'den 24 TL gibi bir fiyata düşmüştür. Üstte de belirttiğim gibi ben oyunu sevdim, oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Daha fazla detay öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linke girebilirsiniz.

store.steampowered.com/app/609320/FAR_Lone_Sails/

Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim, iyi forumlar.