Yardım oyun bittikten sonra lol açılmıyor

CanLuena

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar bi sorunum var yardımcı olurmunuz ne yapsam olmadı league of legend de mesela tek çift giriyorum oyun bitikten sonra zafer yazısından sonra istemci açılmıyor ama görev yöneticisinde açık gözüküyor format attım pcye 2 kere olmadı kaç kere sili yeniden yükledim oyunu olmadı çözümü bilen varmı?

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Görev yöneticisinden "Riot Client" ve league of legends gördüğün herşeyi kapat sonra tekrar açmayı dene.

Olmazsa buradan hextech onarım aracını indir. Bi çalıştır loglarıda al. Eğer hextech onarım aracı da sorununu çözmezse, loglarla beraber buradan desteğe bilet yolla.

CanLuena

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Görev yöneticisinden "Riot Client" ve league of legends gördüğün herşeyi kapat sonra tekrar açmayı dene.

Olmazsa buradan hextech onarım aracını indir. Bi çalıştır loglarıda al. Eğer hextech onarım aracı da sorununu çözmezse, loglarla beraber buradan desteğe bilet yolla.
öyle yapıyorum şu an zatende öylede mesela duo giriyoz cocuk bekliyo sürekli beni ondan dolayı sordum destekle iletişime geçeyim bide
teşekür ederim

CanLuena

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yardım edecek yokmu ya allah için

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
yardım edecek yokmu ya allah için
Merhabalar Riot Görevlilerin size daha iyi yardım sağlayabileceğini söyleyebilirim kaynağın derinine inebilirler TICKET .
Ayarlarda Oyun başladıktan sonra istemci kapansın diye bir ayar var onu kapatırsan belki düzelir sorunun.

CanLuena

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
attım blitzcrank bot diye biri bir şey yazdı yardımcı olmadı