Yardım Oyun dosyaları ile ejderhayı yok etme

Furkanyigityilmaz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.13
Arkadaşlar merhaba Ben dünya dosyası aktarması yaparken end dosyasını aktarmayı unutmuşum ve ne yazıkki yedek dosyayı sildim şimdi; oyun dosyalarıyla oynayaraktan ender dragonu yok etme olayını nasıl yapabilirim yardım lazımmm (ve o free end başarımınıda almam lazım)

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/summon enderdragon
/kill @e[type=enderdragon]

bu iki komudu üst üstte yazarsan olması lazım

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
enderdragon : OOF

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyun kodlarını bi güzel extract edip ordan enderdragonun modelini küp haline değiştirip vs vs yapcan ben java bilmiyorum sadece c++ dan anlıyorum.
Kısacası mantık o nerdeyse tüm programlarda aynı mantık.
Java decompiler ve recompiler lazım gerisi kolay

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyun kodlarını bi güzel extract edip ordan enderdragonun modelini küp haline değiştirip vs vs yapcan ben java bilmiyorum sadece c++ dan anlıyorum.
Kısacası mantık o nerdeyse tüm programlarda aynı mantık.
Java decompiler ve recompiler lazım gerisi kolay
Java ne alaka adam ender dragonu tamamıyla oyundan silmek istiyorum dememiş ki :D

Arkadaşlar merhaba Ben dünya dosyası aktarması yaparken end dosyasını aktarmayı unutmuşum ve ne yazıkki yedek dosyayı sildim şimdi; oyun dosyalarıyla oynayaraktan ender dragonu yok etme olayını nasıl yapabilirim yardım lazımmm (ve o free end başarımınıda almam lazım)

İlk cevabı yazan arkadaşın attığı komutları kullan tâbi hilelerin açık olması lazım ama bunu yaptıktan sonra kapatabilirsin yani.

Furkanyigityilmaz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
/summon enderdragon
/kill @e[type=enderdragon]

bu iki komudu üst üstte yazarsan olması lazım

Reis dediğini yaptım fakat bana xp ve free end başarımını vermedi. Şimdi ende gitsem dragon ölmüş olurmu xpsinde değilim ama dragon ölmüş ve geri dönüş portalı açık olurmu?