Oyun Forumu: Minecraft Skin Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
tosbik-minecraft.jpg

Minecraft Türkiye Skin Yarışması: Kaplumbağa Adam

Minecraft Türkiye'nin kıymetli üyelerine merhabalar! Bildiğiniz üzere yaz etkinlikleri kapsamında bir süre boyunca kesintisiz şekilde yarışmalarımız, çekilişlerimiz ve etkinliklerimiz devam etmişti. Gerek anket sonuçlarından aldığımız dönütler, gerek uzun süredir bu yarışmayı yapmıyor olmamız sebebiyle, yeni bir Minecraft skin yarışması yapmaya karar verdik.

Skin teması: Kaplumbağa Adam
Son başvuru tarihi: 29 Temmuz 2018, saat 16.00
Başvurular: Özel mesaj üzerinden yapılacak. Başvurmak için tıklayın.

Kurallar:
  • Üyeler alternatif hesaplarla yarışmaya katılabilirler, her hesap sadece 1 tane skin ile yarışmaya katılabilir.
  • Yarışmaya katıldığınız skinlerin sizin tarafınızdan yapılmış olması gerekiyor. Aksi takdirde skininiz değerlendirmeye alınmadan elenebilir.
  • Skin fotoğrafları tr.imgbb.com adresine yüklenmelidir. Skinin sağ, sol, ön ve arkadan çekilmiş fotoğraflarının başvuruya eklenmesi gerekiyor. Oyun içinden çekilmiş fotoğraflar da kabul edilir.
  • Kazananlar jüri üyeleri tarafından belirlenip, yarışmacıların birbirlerinin skinlerinden esinlenmelerini önlemek amacıyla başvuruları özel mesaj üzerinden yapabilirsiniz.
  • Her ne kadar kontenjan sınırlaması bulunmasa da katılımın düşük olması halinde yarışma iptali, beklenilenden yüksek olması halinde de 4. ve 5. üyelere de ödüller olabilir.
  • Skin için çekilen fotoğraflar, şu şekilde olmalıdır ve 4 yönden skini göstermelidir:

Ödüllendirme
Jüri tarafından seçilecek olan:

1. üyemiz 2 aylık Süper Üyelik ve 50 ödül puanı kazanacak.
  2. üyemiz 1 aylık Süper Üyelik ve 30 ödül puanı kazanacak.
  3. üyemiz 1 aylık Özel Üyelik kazanacak.
  4. üyemiz 1 haftalık Özel Üyelik kazanacak.
Katılımların beklenilenden yüksek olması durumunda 5. ve 6. seçilecek üyelere de ödüller gelebilir.
Jüri tarafından seçilen üyeler, yarışma bitiminde konu üzerinden duyurulacaktır. Yarışmaya katılan herkese :kaplum:Tosbik Tasarımcısı etkin etiketi verilecek.

Bütün katılımcılara sevgiler!
Minecraft Türkiye Yönetim Ekibi

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Katılan herkese başarılar dilerim! Bakalım kim kazanacak :para:

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Tam benlik bir yarışma :) Katılanlara başarılar.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
katılmayacağım ilk ve tek skin yarışması sanırım, kullanacağım bir skin değil :/

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Sanat çizim yeteneğim yok ve bütün yarışmalar çizime bağlı Nedeen

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
pff keşke katılabilsem fakat skin yapmak konusunda berbatım :D hiçbirzaman iyi olamadım resim vb gibi şeyler konusunda :D

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skin yapma konusunda yeteneğim olsa yapardım. Katılanlara başarılar diliyorum. :co1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...