Turnuva Oyun Forumu: Minecraft The Bridge Turnuvası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18

Oyun Forumu: Minecraft The Bridge Turnuvası

Merhaba sevgili forum halkı! Umuyoruz ki tatiliniz iyi geçiyordur. Daha da iyi geçmesi için sizlere etkinlikler düzenliyoruz. Bu seferki etkinliğimiz Minecraft mini oyunlarından biri olan The Bridge. Son zamanlarda oldukça tercih edilen zevkli bir oyun. Dedik ki neden bunun turnuvasını yapmıyoruz.

Hemen turnuvanın oynanışını anlatmak istiyorum. Turnuva birkaç tur olacak. 8 tane oyun arenası bulunacak, her bir haritada 1 gözlemci bulunacak. Toplamda 8 gözlemci ve 32 oyuncu olacak. Oyuncuların arenaları Discord üzerinden yapılacak sesli sohbette açıklanacak.

Örneğin; ''Swuupie 3. arenaya giriş yap''.

Gözlemciler oyunculardan önce arenaya girmiş olacak. Yarışmanın kazananını arena gözlemcisi merkeze bildirecek. Geriye 16 kazanan kalmış olacak ve 2. tura geçilecek. Bu turun da kazananları açıklandığı zaman geriye 8 kazanan kalacak. Aynı şekilde yine tur oynanacak, kazananlar açıklanacak ve bu sefer 4 kazanan kalmış olacak. Son turda kazanan 2 kişi turnuva finalini gerçekleştirecek. Kazananın yarıştığı kişi ikinci olacak, final turundan önceki turda elenenler üçüncülüğü paylaşacak.

Başvuru formu:
Turnuvaya katılacağım isim:
Discord isim ve etiketim:
Takım arkadaşımın ismi:
Takım arkadaşımın Discord isim ve etiketi:

Örnek:
Turnuvaya katılacağım isim: Cullen
Discord isim ve etiketim: Cullen#0000
Takım arkadaşımın ismi: MrHaciYatmaz
Takım arkadaşımın Discord isim ve etiketi: MrHaciYatmaz#0000

*Başvuruların başlangıç tarihi: 4 Temmuz 2018
*Başvuruların bitiş tarihi: Başvurular kapanmıştır!

*Turnuva tarihi: 10 Temmuz, Saat 19:00.

Turnuvanın olacağı sunucunun adresi, turnuva günü başvurusu onaylananlara verilecektir.
Oyun Kuralları:
+ - Turnuva esnasında hiçbir şekilde küfür/hakaret/spam/flood ve reklam yapmamalısınız.
+ - Turnuvaya katılmanız halinde, 1.8/1.12 sürümlü minecraft sunucusuna bağlanmalısınız.
+ - Gözlemciler tarafından herhangi bir 3. parti yazılım tespit edilme durumunda, yarışmacı direk elenmiş sayılır.

Başvurular kapanmıştır!

Ödüller:
Turnuvada:
+ Birinci olan kişi 2 aylık Süper Üyelik ve Turnuva Kupası,
+ İkinci olan kişi 1 aylık Süper Üyelik,
+ Üçüncü olan kişi 1 haftalık Süper Üyelik,
kazanacak.

Ayrıca, yarışmaya katılan herkese
bridge.png
Köprü Lideri etkin etiketi verilecektir.

Kazananlar 11 Temmuz akşamında bu konu üzerinden duyurulacaktır. Yönetim, turnuvayı iptal etme, ödülleri değiştirme ve turnuvayı tekrar etme haklarını saklı tutar.

Turnuvaya katılan ve katıla katıla gülen herkese başarılar dileriz.
Gamer Yönetim Ekibi.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk elenen ben olacağım. #rez

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Güzel bir yarışma, katılanlara güç diliyorum çünkü karşılarında ben olacağım :co1::pala:

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Lütfen başvurularınızı konu içinde verdiğimiz özel mesaj linkinden atın.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Başarılar.

Son düzenleme:

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Biz yokken ne oyunlar çıkmış piyasaya, yapılan turnuva ve ödüller gayet hoş, katılanlara başarılar. @Cullen hocam izleyici olarak sunucuya gelip turnuvayı izlememiz gibi bir seçenek var mı acaba?

cezapro35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biz yokken ne oyunlar çıkmış piyasaya, yapılan turnuva ve ödüller gayet hoş, katılanlara başarılar. @Cullen hocam izleyici olarak sunucuya gelip turnuvayı izlememiz gibi bir seçenek var mı acaba?
5 - 10 > Satırlık kod eklerler herhalde :)

Jawie

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yarışmaya katılacak olanlara başarılar... Şans dilemiyorum kusura bakmayın (işinizi şansa bırakmayın).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...