Oyun İndirimleri

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

Kral-Gaben-Steam-İndirimleri-Gabe-Newell.jpg

Herkese Merhabalar!
Bugün sizlerle sevdiğiniz oyunları daha düşük bir miktarla almak istiyorsanız bu konuyu incelemenizde fayda var. Birçok indirimde olan oyunu bugün sizlerle birlikte inceleyeceğiz. Artık cebinizden daha az para çıkacak. Hazırsanız başlayalım.

Steep™
Spor oyunlarına gönülden bağlıysanız bu oyunu gerçekten seveceksiniz. Kar sporları ile sonsuz bir eğlenceye çıkacağınız bu oyun Steam'de %50 indirim ile 105 Türk lirasından 52,50 Türk lirasına düşmüş bulunuyor. Bu güzel oyunu almak için elinizi çabuk tutun derim sizlere.
store.steampowered.com/app/460920/Steep/

Dragon Ball Xenoverse 2
Dimps tarafından geliştirilip Bandai Namco Games tarafından yayınlanan bu oyun diğer serisinin bir tık daha gelişmiş halidir. Oyun dövüş oyunu olmakla beraber şu an Steam'de %66 indirimiyle 149 Türk lirasından 50,66 Türk lirasına geçmiş bulunmakta. Diğer serisini oynadıysanız ve bu serisini de oynamak istiyorsanız almanın tam zamanı diyorum.
store.steampowered.com/app/454650/DRAGON_BALL_XENOVERSE_2/
Knights Of Honor
Strateji oyunlarına bayılıyor musun ? O zaman bu oyunu sevebileceğini düşünüyorum. Oyun Black Sea Studios tarafından geliştirilmiş bir strateji oyunudur. Oyun 18 Türk lirasından 4,50 Türk lirasına düşmüş bir biçimde seni bekliyor. Daha ne duruyorsun, gidip alsana!
store.steampowered.com/app/25830/Knights_of_Honor/

Project Nimbus
Biraz da aksiyon tutkunları için oyun koyalım değil mi ? GameCrafterTeam tarafından geliştirilen aksiyon oyunu olan Project Nimbus kıyamet sonrasını ele alıyor. Oyunda robot giysileri gibi birçok şey mevcut. Oyun şu an %25 indirimle 32 Türk lirasından 24 Türk lirasına düştü. Bu fırsat değerlendirmeye değer bence.
store.steampowered.com/app/257030/Project_Nimbus/

Serious Sam 3 VR: BFE
Önceden oynayanların bileceği bir oyun olduğunu düşünüyorum. Croteam tarafından geliştirilen bu oyun birinci şahıs nişancı türünde bir oyundur. Oyunda çeşitli yaratıkları öldürdüğümüzü söyleyebilirim. Oyun şu an %50 indirimle 61 Türk lirasından 30,50 Türk lirasına düşmüş bulunuyor. Önceden Serious Sam 2 adlı oyunu oynasam da bu oyunu da oynamak için can attığımı söyleyebilirim.
store.steampowered.com/app/41070/Serious_Sam_3_BFE/

Hazırladığım konuyla umarım size bir nebze de olsa yardım etmişimdir. Konumu okuduysanız teşekkürler.
İyi Forumlar!

Son düzenleme: