Oyun Önerisi / Kazanmak İçin Savaş: Black Squad

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
oyun-forumu-pembekonu.png

144891

Kazanmak için savaş: Black Squad

Merhaba arkadaşlar konuma hoş geldiniz.
Bugün fazla detaya girmeden Steam'de yeni çıkan Black Squad adlı oyunu inceleyeceğim.
Eğer çayınız hazırsa uzatmadan başlayalım :cay:

Black Squad Hakkında
144895

Tahmin ediyorum ki şu an Steam'de bulunan geliştiricisi: NS Studio olan en iyi FPS, Shooter oyunu. İndirdiğim zaman açıkçası pek bir umudum yoktu ama oyuna girdiğim zaman adeta bir denizde boğuluyormuş gibi hissettim! O kadar hızlı bir oyun ki yetişemiyorsunuz resmen. Bu oyunda kazanmanın tek yolu durmadan savaşmak ve ilk hamleyi yapmaktır.

Battleye destekli, dedicated sunucular, harika çekim mekaniği ve şaşırtıcı netcode.
Black Squad, gerçekçi grafikleri ve dinamik görselleri göstermek için Unreal Engine 3'ü kullanan; askeri birinci kişi shooter, kolay adapte edilebilir ve kitlesel askeri sevenler için bir shooting oyunudur.
Piyasadaki en iyi F2P Shooter oyununa hoş geldiniz.

1.jpg

Sistem Gereksinimleri
2.jpg

Bu oyunda hiçbir şekilde FPS sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Gerçekten optimizasyonu çok iyi bir şekilde ayarlamışlar.

En İyi İnceleme
Screenshot_2.jpg

Closed Beta Test'lerine katıldığım Black Squad,
F2P FPS türleri arasında kesinlikle en iyisi olduğunu düşündüğüm bir oyun oldu.
Oyun içindeki vuruş hissi, silahların geri tepmesindeki benzersizlik, oynanabilirliği ve grafikleri oldukça iyiydi.
Kapalı Beta olmasına rağmen bu kaliteyi yansıtabilmesi ciddi anlamda farklıydı.

Eski bir bilgisayarda dahi 60FPS almak işten bile değil.
Oyunun genel yapısını incelersek Battlefield ve Rainbow Six: Siege'den harmanlanmış gibi görünse de hiçbirine benzemiyor olması Black Squad'ı farklı kılan özellik yapıyor.

Ayrıca Kapalı Beta testlerinde gördüğüm Black Squad, PAY TO WIN değildi.
Daha sonra bu konuyla ilgili yapımcılarda oyunun P2W olmayacağı hakkında söz verdiler.
Bunun dışında Black Squad, BattleEye sistemi ile hilelere karşı korunuyor olacak.

Son olarak; mutlaka oynamaya değer bir oyun olduğunu düşünüyorum. Deneyin, siz de göreceksiniz.

Geliştiriciler Oyun Hakkında Ne Diyor?
umarım konumu beğenirsiniz.jpg

Sadece önemli olduğunu düşündüğüm bölümleri ekledim.

Neden Erken Erişim?: Toplulukla işbirliği içinde çalışmanın, potansiyelini tam olarak ortaya çıkarmak için oyunumuzu iyileştirmenin en iyi seçeneği olacağına kesin inanıyoruz. Oyunumuzun henüz izleyicilerimize sunulması için eksikliği olmadığını ancak geliştirme takımımız, oyunun topluluk için gerçekten yaratıldığından emin olmak için topluluktan gerekli tüm geri bildirimleri almaya tamamen hazırdır. Early Access'in topluluğumuza en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olacağını hissettik.

Oyun ne kadar süre için Erken Erişim'de olacak?: Henüz bir takvim planımız yok, ancak süre, hem bizim hem de topluluğumuz tarafından kabul edilebilir bir standarda ulaşana kadar topluluğumuzdan aldığımız sürekli geribildirime bağlı olacaktır.

Erken Erişim versiyonunun, tam versiyonundan ne kadar farklı olması planlanıyor?:
Erken Erişim’in amacı, daha fazla izleyici kitlesinin oyunumuza katılmasını ve bize kaliteyi nasıl daha da iyileştirebileceğimizi bildirmesini sağlamaktır. Erken Erişim boyunca çeşitli modları, haritaları, silahları, değişiklikleri ayarlamayı ve topluluk geri bildirimimize dayanarak çok daha fazlasını ekleyeceğiz. Mevcut durumumuzdaki oyunumuzun yalnızca biz değil, toplumumuzun onayını aldığına ikna olmamıza kadar, Erken Erişim'i aşamalı olarak tamamlayıp oyunu resmen serbest bırakır mıyız? Rozet Kazanımları ve Ticaret Kartlarını da eklemeyi planlıyoruz.

Erken Erişim sürümünün şu an ki durumu nedir?:
Kısa bir süre önce, topluluktan ezici bir geri bildirim aldığımız 2 kapalı beta test oturumunu tamamladık. Erken Erişim sırasında odaklanmak, oyunu başarılı bir şekilde cilalamak için olabildiğince çok oyuncu ideolojisi uygulamaktır. Ayrıca, Erken Erişim sırasında izleyicilerimize sürekli olarak daha fazla içerik ekleyeceğiz. Amacımız, yaklaşmakta olan içeriğimizin kalite açısından geriye bir adım atmamasını sağlamaktır.

Kendi İncelemem
Screenshot_3.jpg

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz muhteşem bir FPS oyunu.

Oyuna girdiğimde hiç beğenmeyeceğimi düşündüm. Fakat girdiğim gibi nefesim kesildi resmen. O kadar hızlı ki oyun!
Biraz CS GO biraz Rainbow Six Siege'ye benzese de oyunun kendine ait mükemmel bir tarzı var.

Bu oyuna puanım: 10/15
Şu an Erken Erişim'de olduğu için fazla puanlar vermeye gerek duymuyorum. Bence oyuna eklenmesi gerekenlerden biri Sesli İletişim.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Bu yaptığım ilk oyun inceleme konusu idi. Hatalarım varsa lütfen belirtin. Peki siz bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!
İyi forumlar.

Ekli dosyalar

• blacksquad.jpg
    blacksquad.jpg
    48.4 KB · Görüntüleme: 2,220
  • blacksquadeskikonu.jpg
    blacksquadeskikonu.jpg
    74.4 KB · Görüntüleme: 136
Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Yararlı bir konu. FPS severlerinin keyifle oynayacağı bir oyun gibi görünüyor.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
"Biraz CS:GO biraz Rainbow Six Siege'ye benzese de oyunun kendine ait mükemmel bir tarzı var." her oyun birbirine benziyor zaten. Çünkü başka seçenek kalmıyor. Firmalar da zaten farklı oyun tarzlarını kullanmaktan çekiniyorlar gibi. Oyuncuların en fazla oynadıkları ve sevdikleri oyunlara benzetiyorlar.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
"Biraz CS:GO biraz Rainbow Six Siege'ye benzese de oyunun kendine ait mükemmel bir tarzı var." her oyun birbirine benziyor zaten. Çünkü başka seçenek kalmıyor. Firmalar da zaten farklı oyun tarzlarını kullanmaktan çekiniyorlar gibi. Oyuncuların en fazla oynadıkları ve sevdikleri oyunlara benzetiyorlar.
Andırıyorda diyebiliriz. Oyunu ilk gördüğümde Rainbow'un alternatif versiyonu zannetmiştim. Çıkmasını bekledim. Çıktığı gün oyuna girdiğimde alıştığım türden değildi pek. En çok benzeyen yanı Rainbow diye düşünüyorum. CSGO'ya da benziyor biraz. Yani şu an ne desek boş. Dediğin doğru bir şey.