Oyun yapıcaz! (Modelleyiciler/Seslendiriciler/Translaterler Gelsin)(Konu tekrardan düzenlendi!)

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba değerli Forum.Gamer.Com.TR üyeleri.Bir önceki konumdada demiştim.Oyun yapıcaz artık ciddi.Alımlar:

3 Modelleyici (Ev,Karakter vb)(Blender)
3 Seslendirici
3 Translater
c++ programlama dili bilen 1 kişi.

Discord: XarlyTR#5704

Oyun Motorumuz: Belli değil.
Not1: En yakın zamanda makine sponsoru bulacağız.
Not2: bir tane oyun yapmayacağız.onlarca oyun yapacağız.
Not3: Gerçekten güzel oyunlar yapıp para kazanabilirsek yetenekli kişilere çok iyi şeyler sunacağız.
Not4: Ark Survival Evolved adlı oyunun grafikleri Gta 5 den daha iyi.Ark Survival Evolved Unreal Engine 4 adlı oyun motoru ile yapılmış bir oyun.Acaba hangi oyun motorunu kullanmalıyız? Rage/Unreal Engine 4

Son düzenleme:

PratikZeka

Ahanda Peynir
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun yapmayı pek anlamam ama, oyun motorunu rage yapın derim. Gta 5 gibi olur :D

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gençler bende fazla bilmiyorum ki.Hep birlikte öğreniriz?

PratikZeka

Ahanda Peynir
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim oyun yapmak için zamanım olmaz ama, sana önerim yani oyun motoru RAGE olsun kaliteli olur grafikler, tavsiyem bu.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Undertale'ın benzeri bir fan oyunu yapabilirsiniz. Tabii öncelikle oyunun hikayesini öğrenin veya oyunu oynayın. Eğer biliyorsanız oyunu, ben size fan oyunu hakkındaki fikirleri sunabilirim.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Bir oyun için normalde en az 2 tane geliştirici gerekirken burada seslendirme ve modelleme gerekiyor. Kolay gelsin.

NoMan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun yapacağınızı söylemişsiniz bunu desteklerim ancak yapacağınız oyunu hangi dil ile yada hangi oyun motoru ile yapacaksınız? Biraz bilgi verirseniz insanların düşünceleri daha açık olabilir.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence biraz daha ciddi bir konu açmalısın. Yetenekli kişilere ne vaad ediyorsun ? İnsanlar neden sizinle çalışmalı ? Proje nasıl olacak vb.