Oyuncular Modları Kullanamıyor

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Spigot 1.12.2 sunucumda oyuncular için sunucuya özel mod pack tasarladım. Sunucuda kullanılabilecek şekilde ve test edildi. Ben yönetici olarak sorunsuz bir şekilde kullanabildim. Fakat bir oyuncu bana Inventory Tweaks moduna ait olan özellikte => Sandıkta sağ üst köşedeki tuşların çalışmadığını yani sandığın düzenlenmediğini söyledi.

Acaba bir yetki mi gerekiyor? Neden oyuncularda çalışmadı?

Son düzenleme:

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
spigot da forge modları çalıştıramazsınız inventory tweaks sunucuda yüklü olmadığından normal oyuncularda anormal hareket algılayıp sunucu engelleyebilir

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
spigot da forge modları çalıştıramazsınız inventory tweaks sunucuda yüklü olmadığından normal oyuncularda anormal hareket algılayıp sunucu engelleyebilir
O zaman bende nasıl çalıştı? Bence bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmayın. Sunucu Spigot, ben Forge ile girdim. Bende sorunsuz çalıştı.
Şu anda oyuncularda da çalışıyor, bazı modlar için Forge sunucuya gerek yoktur.

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O zaman bende nasıl çalıştı? Bence bilmediğiniz konu hakkında yorum yapmayın. Sunucu Spigot, ben Forge ile girdim. Bende sorunsuz çalıştı.
Şu anda oyuncularda da çalışıyor, bazı modlar için Forge sunucuya gerek yoktur.
kardeşim yazdığım şeyi dikkatli oku ondan sonra cevap ver asıl sen kendi bilmediğin konular hakkında yorum yapma ben sana spigota forge ile giremezsin veya client modlar için illa forge sunucu şart demiyorum oynun yapısını değiştiren modlar sunucuda olmazsa yapılan hareket iptal edilir aynı hileleri engellediği gibi fly hilesi vb sunucuda inventory tweaks modu olmadığından dolayı onun hareketleri anormal olarak sayılır lakin sen OP olduğundan dolayı sana bir şey yapmaz

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
kardeşim yazdığım şeyi dikkatli oku ondan sonra cevap ver asıl sen kendi bilmediğin konular hakkında yorum yapma ben sana spigota forge ile giremezsin veya client modlar için illa forge sunucu şart demiyorum oynun yapısını değiştiren modlar sunucuda olmazsa yapılan hareket iptal edilir aynı hileleri engellediği gibi fly hilesi vb sunucuda inventory tweaks modu olmadığından dolayı onun hareketleri anormal olarak sayılır lakin sen OP olduğundan dolayı sana bir şey yapmaz
Seni çok iyi anlamışım demekki. Oyuncular şu anda sorunsuzca kullanabiliyor. Bilgili ol biraz. Git test et.
Spigot'ta bazı Forge modlları sorunsuzca kullanılabilir.

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
az dikkatli oku ondan sonra gel dediklerimi
ben orda client modlar ÇALIŞAbilir lakin oyna yeni şeyler ekleyen çalışamaz diyorum client modlarda hatalı çalışır genel olarak
[automerge]1525716797[/automerge]
üstelik spigot sunucu hiçbir şekilde forge modlarını çalıştıramaz
[automerge]1525716827[/automerge]
eğerki çalıştıra biliyosan banada ulaş modlu sunucularımda sponge ile uğraşmaktan kurtulurum

Scrapper

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
spigot da forge modları çalıştıramazsınız

FAZLA BILGIM YOK AMA ARASTIR BIRAZ

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
spigot da forge modları çalıştıramazsınız

FAZLA BILGIM YOK AMA ARASTIR BIRAZ
Nasıl çalışmıyor? Ee ben nasıl çalıştırdım? Ben mod ile item, blok eklemekten bahsetmiyorum. Sadece kişisel değişikliklerden bahsediyorum.
Sunucuda bir sorun olmaz bu şekilde.