oyuncunun adı

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yalnız o koda eklenecek sabit bir şey yok ...
*Uzun süredir sadece komut şeyini kullanmadı*

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım istediğin şey şu: Spy olan kişiler /dinle <oyuncu> komutu ile oyuncunun faction içerisinde attığı mesajları görebilecekler. Burada da takıldığın şey /dinle <oyuncu> derken <oyuncu> kısmını kodda gerçekten bir Player şekline dönüştürmek. (Eğer buraya kadar doğruysa devam ediyorum.)

Bu durumu çözmek aslında çok basit. /dinle <oyuncu> komutunda <oyuncu> yerine kişinin isminin yazılacağını biliyoruz. O yüzden sunucuda o isimle bir oyuncu aramalıyız. İsmi de komutun ilk argümanı olacaktır. /dinle <oyuncu>. Yani ismi args[0] olan oyuncuyu arıyorsun sen.
Kod:
Player oyuncu = Bukkit.getServer().getPlayer(args[0]);
Şeklindeki bir kod işini görecektir.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanırım istediğin şey şu: Spy olan kişiler /dinle <oyuncu> komutu ile oyuncunun faction içerisinde attığı mesajları görebilecekler. Burada da takıldığın şey /dinle <oyuncu> derken <oyuncu> kısmını kodda gerçekten bir Player şekline dönüştürmek. (Eğer buraya kadar doğruysa devam ediyorum.)

Bu durumu çözmek aslında çok basit. /dinle <oyuncu> komutunda <oyuncu> yerine kişinin isminin yazılacağını biliyoruz. O yüzden sunucuda o isimle bir oyuncu aramalıyız. İsmi de komutun ilk argümanı olacaktır. /dinle <oyuncu>. Yani ismi args[0] olan oyuncuyu arıyorsun sen.
Kod:
Player oyuncu = Bukkit.getServer().getPlayer(args[0]);
Şeklindeki bir kod işini görecektir.
karahan17 üstüne alınma fakat mega crafter ön yargısız birşekilde yardım etmeye çalıştığın için teşekkür edeceğim yarın deneyeceğim
ayrıca karahan sanada teşekkür ederim spigot linki için.