Oyunlar kafayı yedi ! Ekran Kartı yandı. Ramlar uctu.

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar size biraz komik bi durum göstereceğim şöyleki oyunlar sacmaladı.
Buyrun fotoğraflar oyunlar kafayı yedi. Ramlardan bir tanesi tanınmıyor ekran kartı bi kısım yanmış yanmış.
aynı sorun windowsun kendisindede bulunmakta windowsunda bozulduğundan şüpheliyim
136017

Windowsun sacma sorunlar yapmasının yanı sıra. Oyunlarda polygon dediğimiz 3d oyunlarda modelleri bir araya getiren zımbırtıların havada ucusmasıda ayrı konudur buyrun buda mc fotolarımız.Minecrafta fontlar bozuldu bozulmasının yanı sıra hayvanlar ve insanların bedenlerinden tuhaf tuhaf cizgiler cıkmakta acilen cozum bulunmasını rica ediyorum ayrıca oynarken bazen ses %500 oluyor şunun gibi bir şey sesi kısın kulağınız gider:

136018
136019
Adamın gövdesi ince la ne buguysa karakterler cıldırıo
2019-08-04_17.36.34.png
Kafalar fener olmuş bayaaaa
136021
Kafalar beşiktaş havasında bu yazın bilmem ne tvde izlenir

Ayrıca işin garibi bu bug gerçekleştikten 2 dka sonra diğer oyuncular abi sen gorunmez olmussun dediler garibime gitti.

Neyse ekrna kartına baktım tuhaf bi koku hemen fişi cektim yattım bugun pcde duman fln yok ama pis kokuyor.
Belki sadece yeni oyunlardadır sorun dedim bi lara croft açtım ondanda laranın m****lerinin şişip tüm mapı kapladığını görünce kapattım :D

İnternette araştırdım biraz buna polygon stretching polygon explosion ,pixel bug deniyomuş. Çözümü yokmus ben napcam umarım bi cozumu vardır. Aşırı ısınan ekran kartından kaynaklanır ekran kartının işlemciden gelen sinyalleri yanlış yorumlamasından kaynaklanımrış

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Pek bir bilgim yok ancak sanırım bu sorun seni falan aşıyor, ekran kartında koku var diyorsun. Garantisi varsa veya bir bilgisayarcıya götür baksınlar.

Sanırım bilgisayarını çok fazla zorlamışsın, sorun pek bilindik bir şey değilse internetten Türkçe olarak çözümünü bulamazsın.

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pek bir bilgim yok ancak sanırım bu sorun seni falan aşıyor, ekran kartında koku var diyorsun. Garantisi varsa veya bir bilgisayarcıya götür baksınlar.

Sanırım bilgisayarını çok fazla zorlamışsın, sorun pek bilindik bir şey değilse internetten Türkçe olarak çözümünü bulamazsın.
Garanti yok 2006 model pc ekran kartının 6.pininde kısa devre var galiba ancak ısındığı için erimiş çıkmıyor

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Hocam sınırları devirmişsin gibime geliyor. Bilgisayarı bir detaylı incele/incelet. O bilgisayarın durumu pek iç açıcı değil.