Oyunları Yorum ve Tavsiye ediyorum

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni steam kullanıcısıyım bir süredir bazı şeyler yaparken steamdan şu hatayı alıyorum
Bir oyuna yorum veya yorum yapanların yorumunu beğenmek gibi şeylerde

Veyada Arkadaş Ekleyince

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Nicat Bu steam biraz lanet bir şey. F2P ler arkadaş ekleyemiyor ve arkadaşını bulamıyor. en az 5 USD verince izin veriyor böyle bi kötü yanı var :(

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Ek olarak eşya satışı yaparken satışı yapacağın yıl* en az 1 oyun alman** gerekli.

*Oyunu aldıktan sonra satış yapmadan önce 1 ay beklemen gerekiyor diye biliyorum.
**Hediye olarak oyun almak ve kodla oyun almak geçerli değildir.

Kısaca: Oyun aldığın zaman 1 yıl boyunca "satıcı" yetkisi veriliyor. İstersen sadece 1 oyun alıp ömür boyu Steam'ı kullanabilirsin.

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ek olarak eşya satışı yaparken satışı yapacağın yıl* en az 1 oyun alman** gerekli.

*Oyunu aldıktan sonra satış yapmadan önce 1 ay beklemen gerekiyor diye biliyorum.
**Hediye olarak oyun almak ve kodla oyun almak geçerli değildir.

Kısaca: Oyun aldığın zaman 1 yıl boyunca "satıcı" yetkisi alıyorsun.
İyiki yeniyim Steam da hemen siliyorum..

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
20 TLye yakın bir alışveriş yapman lazım

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Silme. Team Fortress 2 Unturned Creativerse Star Conflict gibi F2P oyunlar var :) (Oynaması ücretsiz) Bu oyunlarda bağımlı yapabilir.
Bilgisayarın ortaysa TF2 Unturned ve Star Conflict öneririm (Unturnedin aslında optimis. i kötü.) Star Conflict uzay oyunudur herneyse benim konuma bakarsan görürsün :D(Star conflict tanıtımı yaptım)
Team Fortress 2 Bu oyun da seni hasta edebilir. Çok eylencelidir.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bu arada ek bir not daha, kısıtlamaların kalkması için 5$ para yüklemen yeterli.. Oyun alman zorunlu değil. Sadece satış yapma yetkisi için oyun alman zorunlu.

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Silme. Team Fortress 2 Unturned Creativerse Star Conflict gibi F2P oyunlar var :) (Oynaması ücretsiz) Bu oyunlarda bağımlı yapabilir.
Bilgisayarın ortaysa TF2 Unturned ve Star Conflict öneririm (Unturnedin aslında optimis. i kötü.) Star Conflict uzay oyunudur herneyse benim konuma bakarsan görürsün :D(Star conflict tanıtımı yaptım)
Team Fortress 2 Bu oyun da seni hasta edebilir. Çok eylencelidir.
ben Paladins ve Planet Side 2 için başlamıştım Steam'a :)

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ama sana F2P iken çok şey tanıyan 2 oyun var Unturned ve Star conflict.
Unturned de premiumlara özel bir şey yok. Mesela güçtür falan hiçbirşey! Premium = Normal oyuncu
Star conflict dede öyle. Oyuna hiç para vermeden trade sistemiyle para kazanabilirsin ( Steama yatıramıyorsun onları :( )

Team fortress de Premiumlar çok op. Alanları çok fazla Trade yapabiliyorlar ve zenginler (çoğu :D)
Creativerse (Biraz kötü) PREMİUM al op ol bu kadar. (Creativerse pek önermem.)

ben Paladins ve Planet Side 2 için başlamıştım Steam'a :)
Paladins oynuyordum bıraktım. ÇÜNKÜ KANSER ETTI. Ruckus benim favori karakterimdi baya oynardım ama bıraktım tabi sinir olunca. İstersen çarımı vereyim :)

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama sana F2P iken çok şey tanıyan 2 oyun var Unturned ve Star conflict.
Unturned de premiumlara özel bir şey yok. Mesela güçtür falan hiçbirşey! Premium = Normal oyuncu
Star conflict dede öyle. Oyuna hiç para vermeden trade sistemiyle para kazanabilirsin ( Steama yatıramıyorsun onları :( )

Team fortress de Premiumlar çok op. Alanları çok fazla Trade yapabiliyorlar ve zenginler (çoğu :D)
Creativerse (Biraz kötü) PREMİUM al op ol bu kadar. (Creativerse pek önermem.)
Team fortress 2 bu oyunu düşünücem, teşekkür ederim

Bu arada ek bir not daha, kısıtlamaların kalkması için 5$ para yüklemen yeterli.. Oyun alman zorunlu değil. Sadece satış yapma yetkisi için oyun alman zorunlu.
Kardeşim eyvallah herşeyi anladım bilgilendirme için teşekkürler

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Paladins de artık bildiğin herkes op oldu. Ruckus DAYANMIYOR. Şu roket atan Ejderya hiçbir işe yaramıyor. Yeni karakterler OP.(Overpowered) Yani sana TF2 ve Star Conflict öneriyorum.

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paladins de artık bildiğin herkes op oldu. Ruckus DAYANMIYOR. Şu roket atan Ejderya hiçbir işe yaramıyor. Yeni karakterler OP.(Overpowered) Yani sana TF2 ve Star Conflict öneriyorum.
Haklısın yeni karakterler eskilerini eziyor artık

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
15Tl olarak değilde 5 dolardı sanırsam