oyunlarım yayınlandı

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 tane oyunu kongregate de yayınladık ama kongregate hiç kazançlı deil bildiniz bütün parayı süpürge gibi çekip sizede pisligini bırakıyor tabi rica etse ama iyi haber oyunun 1 gönde 1400 kişinin oynaması ben bile cidden şoktayım nasıl oynandı diye :D bide beyler 30 saniye hesap açmak 5 yıldız verirseniz oyunlarıma sevinirim

not:2 oyundada buglar oldu için 1-2 yıldız verdiler ama şimdi bugları fixledik

işte görseller

2020-06-18 16_57_57-del37406095_175's profile on Kongregate.png

2020-06-18 17_19_00-Play Miner of click, a free online game on Kongregate.png

çok eleştirmişler bug var die puan 1.2 de kaldı :D

Sonraki Konu:Kongregate kullanmayın

Not2:crazygames de reddedilen oyunları burada paylaşıyorum çöp olmasın diye

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Kesinlikle düzelir, hiç canını sıkma. Onların 1-2 verip uyarması senin için çok iyi, hatalarını görüp geliştireceksin. Bir başka oyunla da patlayış yaparsın.

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kesinlikle düzelir, hiç canını sıkma. Onların 1-2 verip uyarması senin için çok iyi, hatalarını görüp geliştireceksin. Bir başka oyunla da patlayış yaparsın.
saol kanka bir gün stiv jabs misali zengin olursam bu forumu ve konuları hiç unutmicam

TripleU

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Miner of click'te yükseltmelerin fiyat getiri oranı çok dengesiz birini aldıktan sonra kendisinden bir tane daha aldırabilmesi çokta sürmüyor. Sonuncu yükseltmeyi aldıktan sonra da direk bitiyor. Fiyatları her satın alımda artırabilirsin a=a*1.x'li bir şekilde olabilir(x yükseltmeden yükseltmeye değişebilir). Yazan parada(gerçek para yazandan az) ya da yükseltme fiyatlarında hata var yazan değerden daha fazla ödenmesi gerekiyor. Bir de böyle oyunlarda oynanabilirliği artırabilmek adına sıfırlamalar bulunur sıfırlandığı zaman total gelire göre(harcananlar da dahil) bir kat sayı belirlenir ve bu kat sayıya göre sıfırlamadan sonra gelir o kat sayıyla çarpılarak verilir. Baya örnek vardı da aklıma şu an mobilde doomsday(kıyamet tıklayıcısı) webde de oyun kuzusundaki haraç oyunu geliyor sadece kat sayı olayı için bunları inceleyebilirsin.
Cash hunterda ki önerim ise polis gelmesi gibi random eventlar ekleyebilirsin.

SeyhaNk222

Kömür Madencisi
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Miner of click'te yükseltmelerin fiyat getiri oranı çok dengesiz birini aldıktan sonra kendisinden bir tane daha aldırabilmesi çokta sürmüyor. Sonuncu yükseltmeyi aldıktan sonra da direk bitiyor. Fiyatları her satın alımda artırabilirsin a=a*1.x'li bir şekilde olabilir(x yükseltmeden yükseltmeye değişebilir). Yazan parada(gerçek para yazandan az) ya da yükseltme fiyatlarında hata var yazan değerden daha fazla ödenmesi gerekiyor. Bir de böyle oyunlarda oynanabilirliği artırabilmek adına sıfırlamalar bulunur sıfırlandığı zaman total gelire göre(harcananlar da dahil) bir kat sayı belirlenir ve bu kat sayıya göre sıfırlamadan sonra gelir o kat sayıyla çarpılarak verilir. Baya örnek vardı da aklıma şu an mobilde doomsday(kıyamet tıklayıcısı) webde de oyun kuzusundaki haraç oyunu geliyor sadece kat sayı olayı için bunları inceleyebilirsin.
Cash hunterda ki önerim ise polis gelmesi gibi random eventlar ekleyebilirsin.
şu an başkabi projeye odaklandık 2 haftadır onun üzerinde çalışıyoruz ben kestim o oyunlara güncelleme vs yapmayı çünkü başka oyun platformlarında reddedilmişti kötü oldugu için bende dedimki acaba başkabi platformda yayımlasam ne kadar oynanır onu ölçmüştüm

astrocommunity

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hangi oyun hatasız çıkmış ki? canını sıkma ve hedeflerine doğru yürü.