İstek (Paralı Yapabilirsiniz) Mülk Sistemi Ama Biraz Zor Olabilir

Sizce Sistem Zormu?

• Çok Zor

• Eh İşte

• Denerim

• Yoo Kolay

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

xcazzeri28

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Şimdi 16 Tane Mülk Olcak ve o Mülkleri Biz Seçicez WorldEdit vs. Artık Nasıl Oluyorsa 1. Mülk 2. Mülk Falan Öyle Ayarlicaz Ayarladıktan Sonra Bi Komutla Mülkü Olmayan Kişi Mülkü 5000 Parayla Satın Alıcak Fakat Benim Para Skriptim Var Siz Onu "economy"'midir nedir adını unuttum onla yapın ben ayarlarım mülkü satın alma şeyi şu şekil olcak 5000 para vermeden önce tüm mülkleri göstercek yani üstten bakış atcak hangisini almak istiyorsa mesela 3 tane mülk yapılı 1. mülkün üstünden o mülke bakcak beğenmedi "/sonraki" diyerek sonraki mülkün üstüne ışınlancak ordan bakcak öle öle gitcek "/önceki" diyerekte önceki mülke bakcak üstten. Seçtiği mülkü "/mulksec" komutuyla alıcak 5000 parasıda alıncak! Fakat bitmiyor oyundan çıkınca o mülk kaydedilcek mülkünde ne blok varsa fln kaydedilcek sonra o oyundan çıktığında o mülk silincek tekrar girip "/yukle" yazarak mülküne ne koyduysa o mülk yüklencek ama aynı yere değil tekrar seçilcek "/sonraki" veya "/önceki" diyerek busefer para almicak çünkü dolu yerler olabilir başkası almış olabilir o mülkü başkası aldıysa o mülkün üstünden bakış atmicak boş mülke geldimi üstten bakarken "/mulkyukle" yazıcak mülkünde ne varsa oraya yüklencek! Bukadar inşÂllah anlamışsınızdır. ((((((((((Anlamadıysanız Roblox Adında Bir Oyun Var Roblox Oyunun İçinde "Lumber Tycoon 2" Adında Bir Oyun Var Eğer Oynadıysanız İçindeki Sistemi Biliyorsanız O Sistemin Minecraft Halini İstedim Sizden)))))))))) Discord'dan haberleşersek sevinirim discord'dan ekran açarak ben size "şunu yaptınmı bunu yaptınmı" gibi sorular sorucam eğer hepsi doğruysa parası neyse hazırlayıp vericem!

Discord:
! κααп™#8042​

Plankton

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Discordun yanlış , Veens#4359 ekle yapalım.