İstek Parayla Survival Plugin Paketi alınır

aripoyKOYAR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Parayla Survival Plugin Paketi alınır ancak herkese satılan pl paketi değil sadece bana özel hazırlancak ve sadece benim serverimde olcak

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Örnekleriyle birlikte survival platformunun içerisinde fazlasıyla yer almış bulunmaktayım. Plugin paketini sizinle beraber hazırlarız. Genel olarak piyasadaki uçuk fiyatın %50 si gibi bir ücret talebinde bulunurum. Özel Mesaj ile telefon numaramı yollayabilirim.
Beklemedeyim.

aripoyKOYAR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Örnekleriyle birlikte survival platformunun içerisinde fazlasıyla yer almış bulunmaktayım. Plugin paketini sizinle beraber hazırlarız. Genel olarak piyasadaki uçuk fiyatın %50 si gibi bir ücret talebinde bulunurum. Özel Mesaj ile telefon numaramı yollayabilirim.
Beklemedeyim.
skype facebook felan var ise ordan konuşalım telefonun şrrjı yok

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
skype facebook felan var ise ordan konuşalım telefonun şrrjı yok
Malesef bu tür satış durumlarında skype facebooğun güvenli veya uygun olduğunu düşünmüyorum istiyorsanız ö.mesaj yoluyla ulaşın telefon numaramı atayim. Aksi halde iyi günler.
Telefon şarja takmak 3 dakika.

aripoyKOYAR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Malesef bu tür satış durumlarında skype facebooğun güvenli veya uygun olduğunu düşünmüyorum istiyorsanız ö.mesaj yoluyla ulaşın telefon numaramı atayim. Aksi halde iyi günler.
Telefon şarja takmak 3 dakika.
mobil ödeme ile satıyormusunuz ?

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
mobil ödeme ile satıyormusunuz ?
Suanda elimde kendim yaptıgım paketim var Rütbe sistemi Kredi sistemi kasa sistemi Efsun sistemi ve suanda Yagmur Plugini yapıyorum mobil öldeme ile satabilirim. ve 1 yıl önce Faction Plugin paketi yapmıstım :) Skype: DarkCreeper50 skypeden cevap vermezsem özelden yazın

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
20 TL'ye Hiçbir Sunucuda Olmayan Eklentilere SAHİP Bir Paket Satabilirim. İster Buradan İster Skype'tan Farketmez. Ücrete Haritalar Kurulum ve Arkasından Gelicek Teknik Destek Dahildir. Sadece İninal ve Banka Kabul Ediyorum. Eğer Başka Bir Yöntem İle Ödeyecekseniz Duruma Göre Kabul Ederim..
Claim Sistemim Komutla Değil ve Claim Level Sistemim Var
Tamamen Türkçe Sunucu Marketi Sistemi
Oyuncular Arası Sanal Market Sistemi
Piyasada ki Gelişmiş Hile ve Makro Koruması
Orman Haritası İçin Geliştirilmiş Olan Rastgele Işınlanma Sistemi (VIP ve Oyuncular İçin Ayrı)
Dilersen Paketi Caddeler Ekleyerek ConCon Craft'a da Çevirebilirsin.
Özelleştirilmiş Rütbe Sistemi
Gerisi Diğer Sunucularla Aynı.....

xHalter

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
20 TL'ye Hiçbir Sunucuda Olmayan Eklentilere SAHİP Bir Paket Satabilirim. İster Buradan İster Skype'tan Farketmez. Ücrete Haritalar Kurulum ve Arkasından Gelicek Teknik Destek Dahildir. Sadece İninal ve Banka Kabul Ediyorum. Eğer Başka Bir Yöntem İle Ödeyecekseniz Duruma Göre Kabul Ederim..
Claim Sistemim Komutla Değil ve Claim Level Sistemim Var
Tamamen Türkçe Sunucu Marketi Sistemi
Oyuncular Arası Sanal Market Sistemi
Piyasada ki Gelişmiş Hile ve Makro Koruması
Orman Haritası İçin Geliştirilmiş Olan Rastgele Işınlanma Sistemi (VIP ve Oyuncular İçin Ayrı)
Dilersen Paketi Caddeler Ekleyerek ConCon Craft'a da Çevirebilirsin.
Özelleştirilmiş Rütbe Sistemi
Gerisi Diğer Sunucularla Aynı.....
paketinizin uyumlu olduğu minecraft sürümü nedir ?

StoryTurk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, elimde kendim tasarladığım bir adet survival paketi var.

Sadece survival bile ne istersen onu bile tasarlayıp sana ücret ile verebilirim.

Bugsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Map'ler dahildir.

Fiyatı ucuzdur.

İstersen detaylı konuşabiliriz iletişim WhatsApp'ım: 507 115 89 20 veya Skype'im: cagriberk.stnw'den ulaşabilirsin.

İyi günler haber bekliyorum.

UstaBeyx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KARDEŞİM EKLİYE BİLİRSİN SPAWNER KIRINCA ELE GELMESİ ANAHTARLA KASA AÇA BİLMEMİZ MADENDE TAŞ KAZARKEN COİN ÇIKMASI KOYLU TAKAS VB. BİRÇOK OZELİK DİSCORD ADRESİM :
UstaBeyx#2293
Skypem: live:efd45319298b7b9c