[Parkur Dünyası] Haritası indir oyna

Harita sizce nasıl olmuş ?

• Çok İyi

Kullanılan: 1 25.0%
  • İyi

Kullanılan: 0 0.0%
  • Fena Değil

• Kötü

• Çok Kötü

Kullanılan: 3 75.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Burkandnr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba arkadaşlar. Bu yaptığım ve forumda paylaşacağım ilk haritamdır. Bu yüzden lütfen kusurlarımı ağır şekilde eleştirmeden yorum olarak yazınız. Harita çok uzun değildir 3.Aşamadan oluşuyor. Malum ilk haritam olduğu için biraz kısa oldu. 3 Arkadaş bir araya gelip yaptık. 4 günümüzü aldı. Yani azda olsa emek harcadık ve şimdi bu haritamızı sizlerin önünüze sunmak istiyorum. Haritayı bazı yerlerden esinlendim ama bundan sonra ki gelecek olan harita (Adventure Map) olucaktır. Bu arada (Virüstotal ve Resim) koymayı henüz bilmiyorum. Onlarıda bugün içinde halledip koyucam. Harita ki her şey bizim emeğimizle yapılmıştır. Kurallar haritanın içindedir. Virüstotal ve Resimleri halletmeye çalışıcam
Spawn bölgesinden uzakta doğarsanız şu kordinatları giriniz; -1088 4 48
LİNK: https://yadi.sk/d/9n-khdE9eExnm
VirüsTotal: https://www.virustotal.com/tr/file/...2679a9360bf6dd250817532ef6c75c5ccf5/analysis/
Resimler: http://hizliresim.com/rmpNNV
http://hizliresim.com/k1p87r
http://hizliresim.com/jvpNrj

Son düzenleme:

Drag422

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
link ?
hadi anlarım resim koymayı bilmessin virüstotal bilmessin de link koymayıdamı bilmessin :S
yada benmi körüm :S

___Beovulf___

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum bir Parkur haritası yaparken zor yapmak onu eğlenceli hale getirmez tersine oyuncunun hile yapmasına neden olur eğer yavaş yavaş zorlaşan bölümler yaparsan çok daha eğlenceli olur
Seçtiğiniz bloklar çok kötü ben quartz veya iron blok hatta doğru kullanılırsa killeri onerebilirim

Burkandnr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Dostum bir Parkur haritası yaparken zor yapmak onu eğlenceli hale getirmez tersine oyuncunun hile yapmasına neden olur eğer yavaş yavaş zorlaşan bölümler yaparsan çok daha eğlenceli olur
Seçtiğiniz bloklar çok kötü ben quartz veya iron blok hatta doğru kullanılırsa killeri onerebilirim
Evet. Çok haklısınız. İlk haritamız diye sevinçten çok acele ettik :) Kullandığımız bloklar gerçekten benimde hoşuma gitmemişti. Bide parkur zorluğuna yorum yapmışsınız sizce baştan sona fazlamı zor olmuştu ? Eleştirileriniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.

SerialKiller

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harbi merak ediyorum abi açtığım her harita konusunda adam ilk mapim yazmış.İllaki birileri yanlış söylüyo olum bu ne içinde ilk haritam yazan mapelrin toplamı kayıtlı kullancıyı aşar valla diyorum bak.Adam demiş kullandığım blokalrı bende beğenmedim.Neden survival'da mı yaptın da beğenemdin? Beğenmediysen yapma Allah aşkına gdin biraz PlanetMinecraft'a özenin ya adamlara dakikada 2 harita geliyor daha şuana dek uğraşılmamış ahrita görmedim.Hadi eyvallah

Burkandnr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
A[DOUBLEPOST=1422533957,1422460359][/DOUBLEPOST]
Harbi merak ediyorum abi açtığım her harita konusunda adam ilk mapim yazmış.İllaki birileri yanlış söylüyo olum bu ne içinde ilk haritam yazan mapelrin toplamı kayıtlı kullancıyı aşar valla diyorum bak.Adam demiş kullandığım blokalrı bende beğenmedim.Neden survival'da mı yaptın da beğenemdin? Beğenmediysen yapma Allah aşkına gdin biraz PlanetMinecraft'a özenin ya adamlara dakikada 2 harita geliyor daha şuana dek uğraşılmamış ahrita görmedim.Hadi eyvallah
Kardeşim yalan borcum mu var ? Bende biliyordum orda ilk haritam dememeyi. Benim ilk haritamdan kastım daha acemiyim, bazı kusurlarım var yani demeye çalışıyorum. Sakarat15 direk korku haritası yapmayla mı başladı sence ? Hayır DarqKnife peki ? Oda aynı şekilde acemice başladı bu işe. Yani ben sizin yorumlarınızla bir şeyler ögreniyorum. Burda hatalarımı görüp bir sonra ki haritama daha çok özen ve dikkat gösteriyorum. Yani ben aslında burda görüşlerinize muhtacım diyebilirim. Bide çok sabırsız davrandık bu haritayi yaparken. Biliyorum. Eğlence amaçlı yapıldı bu harita sonuçta ilk haritamız. Kim beğenicek ki ? Bu kadar hatamız ve acemiliğimiz olduktan sonra. Yani biraz daha saygı gösterirsen sevinirim. Bu şekilde denemeler yaparak gelişmeye çalışıyoruz. Neyse
İyi Forumlar !

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
@SerialKiller Eleştirinin de bir adabı vardır Planet Minecraft'takiler bu işe profosyonelce başlamadılar bu haritayı başka haritalar ile kıyaslama sadece eksikleri ve beğendin bölümleri belirt lütfen burada bir emek bunu göz önünde bulundur ve ona göre eleştir.

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İndiriyorum görüşlerimi yazarım :)[DOUBLEPOST=1422534916,1422534535][/DOUBLEPOST]
İndiriyorum görüşlerimi yazarım :)
Edit: Geliştirilmeli. Flat haritasına yapıyorsanız oyuncunun flat'ı görmemesi daha iyi olur. Parkurlar çok sade olmuş ama sonuçta burda build işin içine giriyor ama geliştirilebilir. Sonda ki havai fişek felan iyi olmuş. Ayrıca doğunca mapın dışında doğuyoruz.

Burkandnr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İndiriyorum görüşlerimi yazarım :)[DOUBLEPOST=1422534916,1422534535][/DOUBLEPOST]
Edit: Geliştirilmeli. Flat haritasına yapıyorsanız oyuncunun flat'ı görmemesi daha iyi olur. Parkurlar çok sade olmuş ama sonuçta burda build işin içine giriyor ama geliştirilebilir. Sonda ki havai fişek felan iyi olmuş. Ayrıca doğunca mapın dışında doğuyoruz.
Önerileriniz için çok teşekkür ederim. SuperFlat dünyada dediğiniz gibi oyuncunun dışarıyı görmemesi önemli bir ayrıntıymış. Bundan sonra ki haritamda bu olaya daha çok dikkat edip özen göstericem. Bu arada yeni bir Adventure Map haritası üzerinde çalışıyorum :)[DOUBLEPOST=1422535583][/DOUBLEPOST]
@SerialKiller Eleştirinin de bir adabı vardır Planet Minecraft'takiler bu işe profosyonelce başlamadılar bu haritayı başka haritalar ile kıyaslama sadece eksikleri ve beğendin bölümleri belirt lütfen burada bir emek bunu göz önünde bulundur ve ona göre eleştir.
Evet haklısınız ve beni savunduğunuz için teşekkür ederim :) Bu arada ben harita yapmayı sizin sayenizde öğrendim. Yoksa daha haritayı upload etmeyi bile bilmiyordum. Teşekkür ederim :)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Önerileriniz için çok teşekkür ederim. SuperFlat dünyada dediğiniz gibi oyuncunun dışarıyı görmemesi önemli bir ayrıntıymış. Bundan sonra ki haritamda bu olaya daha çok dikkat edip özen göstericem. Bu arada yeni bir Adventure Map haritası üzerinde çalışıyorum :)[DOUBLEPOST=1422535583][/DOUBLEPOST]
Evet haklısınız ve beni savunduğunuz için teşekkür ederim :) Bu arada ben harita yapmayı sizin sayenizde öğrendim. Yoksa daha haritayı upload etmeyi bile bilmiyordum. Teşekkür ederim :)
Ne demek ben sana sadece teoride öğrettim asıl emeği veren ve haritayı yapan sensin :D