Partum Bigas'a Hoşgeldiniz *_*

Projemizi Beğendiniz mi?

• ***** Süper

Kullanılan: 0 0.0%
  • *** Orta

• * Kötü, Ben Server Sahibiyim ve Kıskandım!

• Kullanılan toplam oy
    4

MadAronH

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İyi Günler forum.gamer Ailesi,

Partumbigas ekibi olarak kurmayı düşündüğümüz skyblock server map buildinin %70'ini bitirmiş bulunmaktayız. Sizlerin yorumları ile projemizi daha iyi bir duruma getirmek istiyoruz. Gelişen aşamalarda güncel olarak takip edebilmeniz için bu konuyu güncel tutmaya çalışacağım. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir ve istediğiniz eleştiriyi yapmaktan lütfen çekinmeyiniz.

(Bilginize duyrulur):Skyblock projemiz bizim ilk projemiz olup devamının kesinlikle geleceğini belirtmek isterim. Faction, Minigames, Skywars ve Bedwars gibi projeler ile HUB olma yolunda ilerlemeye devam edeceğiz. Projelerimize destek vermek isteyen ve ekibimize katılmak isteyen arkadaşlara kapımız bu ay içerisinde açık olacaktır. Şu an için ekibimize 1 plugin coder ve 1 web developer gerekiyor. Bizimle çalışmak isteyen arkadaşların üstlendiği sorumluluk derecesine göre projede söz ve gelir hakları olacaktır.

Şimdi projemize geçelim:

Server'ımızın Partum coinini elinde tutan ejderhamız ve altındaki mob arena;
-Uçan balonlarla gökyüzünü doldurmak istedik.

2018-07-20_00.26.01.png

Tüccarların bulunduğu Korsan Gemisi;
Oyuncular burada npc tüccarlar ile takas yapabilecekler. Bu tüccarlar haftalık olarak güncellenecek.

2018-07-20_00.26.12.png

Hazine Sandıklı Mantar Adası;
Oyuncuların eventler üzerinden topladıkları anahatarları kullanarak adadaki hazine sandıklarını açabilecekler.
Bu sandıklardan zorlu geçecek yolculuklarında oyunculara destek olmak için şans sistemi üzerinden hediyeler çıkacaktır.

2018-07-20_00.27.31.png

Market;
Oyunculara lazım olabilecek eşyaları oyun için para birimleri ile npclerden alabirler.
14 seviyeye kadar ench masası marketin üst katında bulunmaktadır.

2018-07-20_00.27.40.png

2018-07-20_00.36.39.png

2018-07-20_00.36.46.png

Arena:
Oyuncuların en büyük rekabetlerini göstereceği savaş alanı serverın kalbi Arena'dır. Bu rekabeti daha eğlenceli yapmak için PVP rank sistemi getirdik. Her ay PVP rankta en hızlı yükselen oyuncuya partum coin verilecektir.

2018-07-20_00.28.02.png

Zararsız Moblar:

2018-07-20_00.38.29.png

2018-07-20_00.38.44.png

Macera Adası:
Oyuncuların bossları öldürerek farklı ödülleri kazanabileceği boss adalarına seyehati için kullanılacakları macera adasında yolculuklarınızı Ender Dragon ile yapıyorsunuz.

2018-07-20_00.28.28.png

Boss Adası 1:

2018-07-20_00.34.37.png

2018-07-20_00.34.42.png

2018-07-20_00.34.49.png

Boss Adası 2:

2018-07-20_00.30.52.png

2018-07-20_00.30.57.png

2018-07-20_00.31.08.png

Gece Vakti Spawn:

2018-07-20_00.35.48.png

2018-07-20_00.35.59.png

2018-07-20_00.36.05.png

Projede emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler;

Draww
RyenJuo
Kurcan
Kerem Sönmez
java9
organikhoşaf
Eftal Sopa
Westpank
Arinc

Ekli dosyalar

• 2018-07-20_00.36.33.png
    2018-07-20_00.36.33.png
    332.7 KB · Görüntüleme: 485

drawwdev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umarım her şey dilediğince olur. İleride bizim başladığımız işler nerelere gelmiş diyebilmek istiyorum.
Çalışmalara son gaz devam.

MadAronH

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beğenmeyenler sunucu sahibi mi oluyor ? Tuhaf.
Muthaphuckkin selamlar dostum,
Projemizi kötü bulan arkadaşlar olabilir elbetteki. Hepsinin de server sahibi olmasına gerek yok :) Geyik olsun diye ekledik. Yine de kötü olduğunu düşünüyorsan o şekilde oy vermende hiçbir sakınca yok. Kötüye oy verenlerin hepsini server sahibi olarak görmeyeceğimizin garantisini veririz. :) Geliştirmemizi istediğin bir bölüm varsa olumlu yada olumsuz geri dönüş yapacağız. Yorum yaptığın için teşekkürlerimizi iletiriz.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritadaki bazı şeyler alıntı. Alıntıları çıkardığımızda ise mâalesef haritanın başarılı olduğunu söyleyemem.

MadAronH

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Haritadaki bazı şeyler alıntı. Alıntıları çıkardığımızda ise mâalesef haritanın başarılı olduğunu söyleyemem.
ByAehn yorumun için teşekkürler. Haritadaki ejderhayı yapmayı denedik ama başaramadık. Schematik olarak internetten çekerek sadece body'sini kullandık. Üzerindeki bütün blokları ve renklendirmesini aynı şekilde ejderhanın elini kuyruğunu ve kanatlarını değiştirdik. 1.Boss adasının dış cephesinde kalan kuru kafa schematik olarak alındı. Gemide body olarak alınarak bayrakları ve direkleri dahil olarak komple değiştirildi. Build yeteneği şu an için bu çalışmaları çıkarabilecek kadar yüksek bir arkadaş ekibimizde bulunmuyor. Çıkarmamız bile tek bir ejder için çalışma hızımızı çok yavaşlatacağından dahil edemedik. Bu konuda bizlere yardımcı olmak isteyen arkadaşlara da kapımız her zaman açık. Build dediğimiz gibi %70 bitmiş durumda tamamen bitirince umarım senide memnun edebiliriz. İyi akşamlar dilerim.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Spawnı daha önce görmüştüm sanırım bir yerlerde de emin değilim :hmm1::hmm1:

MadAronH

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor, biraz da dışarıdan bakınca karışık.. başarılar
Swaliebravemc yorumun için teşekkürler, spawnı küçük tutmaya çalıştık çünkü oyuncuları fazla yürütmek ve hedeften uzaklaştırmak istemedik. Bir yer daha eklemeyi düşünüyorum böyle bir sohbet alanı olsun oyuncular birbirleriyle tanışsın diye. Güzel bir aile ortamı yaşatmak istiyorum. Ah maslak 1453 neredesin :D

MadAronH

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Spawnı daha önce görmüştüm sanırım bir yerlerde de emin değilim :hmm1::hmm1:
Yorumun için teşekkürler Xosmuits, spawnı kendimizi yaptık hatta şöyle diyebilirim blockların yerlerini ezbere biliyorum artık. Şu yaz sıcakları olmasa daha hızlı bir tempoda ilerleyeceğiz ancak şimdilik elimizden bu geliyor. İyi akşamlar dilerim,

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Elinize sağlık, proje detaylarına fazla dikkat etmedim, oyunu oynamaya devam etmediğim için.
Göz atıyordum ve bir şeyi belirtmek istedim, spawn'daki yapılar ayrı ayrı çok hoş dursalar da iç içe geçmişler gibi duruyor ve bakarken gözüme hoş gelmedi. Ejderha çok hoş evet, gemi hoş, arena, market, evet hepsi güzel ama küçücük bir alanda birleştirmişsiniz hepsini, göz yoruyor bakarken. Biraz daha geniş bir alana, birbirlerine uzak olacak şekilde yerleştirirseniz çok daha güzel olacağını düşünüyorum. Tabii şu anda yoğunsunuz malum, bunu daha müsait olduğunuz bir zamanda da düşünebilirsiniz. Tamamen size kalmış.

MadAronH

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Elinize sağlık, proje detaylarına fazla dikkat etmedim, oyunu oynamaya devam etmediğim için.
Göz atıyordum ve bir şeyi belirtmek istedim, spawn'daki yapılar ayrı ayrı çok hoş dursalar da iç içe geçmişler gibi duruyor ve bakarken gözüme hoş gelmedi. Ejderha çok hoş evet, gemi hoş, arena, market, evet hepsi güzel ama küçücük bir alanda birleştirmişsiniz hepsini, göz yoruyor bakarken. Biraz daha geniş bir alana, birbirlerine uzak olacak şekilde yerleştirirseniz çok daha güzel olacağını düşünüyorum. Tabii şu anda yoğunsunuz malum, bunu daha müsait olduğunuz bir zamanda da düşünebilirsiniz. Tamamen size kalmış.
Iskefiyeli18 yorumun için teşekkür ederim. Dediğini gerçekleştirebilirim ama aklıma bir fikir geldi. Spawndan yürüyerek bi çevreyi gezerek bir video hazırlayım diyorum. Oyun için görüntüyüde deneyimlemiş olursunuz. Aslında çoğu yeri spawndan net bir şekilde gözükebileceği şekilde tasarladık. Yukarıdan görüntü sıkışık gözüküyor çünkü çevreyi dolduramadık etraf tek bir ada değil part part adalardan oluşuyor. Yinede görüşünü kesinlikle değerlendireceğiz. İyi geceler dilerim.