arielcraft.minecraft.web.tr | 1.7/1.8 | Boss | Kasalar | Süt İnekleri | Nostalji Survival Server | Deterjanınız geri geldi :D | AKTIF 1.7/1.8 |

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
Standart bir sunucu, hiçbir yenilik yok hatırladığım kadarıyla 1.5 sene önce'de açmıştınız maplere bir blok bile eklenmemiş uğraşılmamış bir sunucu. Ha bu arada reklamcılarınıza bir az çeki düzen vermenizi öneririm. Aksi takdirde gerekli düzen konusunda yardımcı olacağız.
Biz Kimseye Şurda Burda Reklam Yapın Demiyoruz Arkadaşlarınızı Çağırın Diyoruz Bazı Sunucular Bi Çocuk Kitle Yakalamış Parmaklarında Oynattıkları İçin En Azından Arkadaşlardan yavaş yavaş zirve olmayı deniyoruz tekrardan diyorum biz kimseyi zorla reklam yapın demiyoruz. evet sunucu 3'yıla yakın açılmıştı bizde yani kurucu arkadaşlar aralarında konuşup sunucuyu bozmicak şekilde tekrar açmak istediler newlere eskileri göstermek amacıyla... yorumunuz için teşekkürler reklam yapan arkadaşla ilgileneceğiz.

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2 sene onceki arielle aynı hayatımı namımı duyuran ilk server hayatımı değiştiren server aynı kurucu gercek byderin ise sunucuya 9/10 veriyorum başarılar inş gelişirsiniz kardeşim ( pller falan hiçbirşey alıntı deildir boşa çamur atmayın)
İlk Önce Discord'da Atarlı Giderli Konuşmamayı Öğren Koçum... 10/1 Veriyorum :)

aroSas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bulaşık değilim detarjanım neden gelsin ? Komik espiriler. sürüm 1.13 olsa dahada güzel olurdu başarılar. 10 / 6