arielcraft.minecraft.web.tr | 1.7/1.8 | Boss | Kasalar | Süt İnekleri | Nostalji Survival Server | Deterjanınız geri geldi :D | AKTIF 1.7/1.8 |

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serverde bakımmı var girişler kapalı :D

YahyaReis_YT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Reis Builderiniz ahmetcolak patrick dievipinize kufurlestik die bana sinirsiz mute atti ? Nickim YahyaReis_YT

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu hoş güzel ancak sıkıntınız var
Adamlar aura,knock açıyor 3 saat jail atiyorsunuz şaka gibi ? Direkt perma ban atılmalı.
Millet etrafta knockback aura ile yargı dağıtıyor.
Knock,aura açan adam gelip beni öldürüyor ve itemlerim verilmiyor nasıl iş bu oynama zevkim 0 şu anda
Şu hile konusunda biraz engel koymaya çalışın. Hile yasak demek ile olmuyor malesef sunucuda herhangi yetkili yok iken millet hileyle vs atiyor.
Neyse kolay gelsin başarılar dilerim.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
90 online büyük başarı tebrik ederim :)

SurvivalPilaver

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu hoş güzel ancak sıkıntınız var
Adamlar aura,knock açıyor 3 saat jail atiyorsunuz şaka gibi ? Direkt perma ban atılmalı.
Millet etrafta knockback aura ile yargı dağıtıyor.
Knock,aura açan adam gelip beni öldürüyor ve itemlerim verilmiyor nasıl iş bu oynama zevkim 0 şu anda
Şu hile konusunda biraz engel koymaya çalışın. Hile yasak demek ile olmuyor malesef sunucuda herhangi yetkili yok iken millet hileyle vs atiyor.
Neyse kolay gelsin başarılar dilerim.
Evet haklısın o hile konusu çoğu serverda var hatta bazen ban yediği svden yetki bile alabiliyorlar

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet haklısın o hile konusu çoğu serverda var hatta bazen ban yediği svden yetki bile alabiliyorlar
Sen ne kadar forumda bos konusan birisin discorda gel bana ozelden ulas cozelim sıkıntını burada beni baltaladin evet boynercrafta bi elestiride bulundum isin gucun kabadayilik millete artislik taslamak gel discorddan ulas gel discord sunucusuna tekrardan davet kirikida cozduk. Burada bosbos tartisma cikaramazsin oyle hakkin yok burada kabadayiligini birak gel discorda.

İyi forumlar Olay cikartmak istemiyorum konunuzu birazcik baltaladim kusura bakmayin. Tekrardan iyi forumlar.

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
BoynerCraft 2018 - ∞
Bakım bitmiştir Güncel Sorunsuz!!