arielcraft.minecraft.web.tr | 1.7/1.8 | Boss | Kasalar | Süt İnekleri | Nostalji Survival Server | Deterjanınız geri geldi :D | AKTIF 1.7/1.8 |

MehmetVR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servere girdim register yaptım bidaha egister yap yazdı bidaha yaptım bot olrak alıgladı ip ban yedim

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu rezalet ilk açıldığında övdüm o zamanlar iyidi tabi.
4.isim değiştirmeleri olsa gerek yani diğer sunucular gibi 3,4 hafta açık durup ondan sonra kapanan sunuculardan farkı yok.Yetkililer ne eleştiriye açık ne birşeye rehber seçimi rezalet. Farklılık göremedim birtek o danalar tavuk sistemi farklılık olabilir diğer özellikler hemen hemen tüm sunucularda var yani övünecek bir durumunuz yok malesef yakın zamanda toparlanmanız dileğiyle...

+Sunucuda hile serbest olması beni üzdü.

Son düzenleme:

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu rezalet ilk açıldığında övdüm o zamanlar iyidi tabi.
4.isim değiştirmeleri olsa gerek yani diğer sunucular gibi 3,4 hafta açık durup ondan sonra kapanan sunuculardan farkı yok.Yetkililer ne eleştiriye açık ne birşeye rehber seçimi rezalet. Farklılık göremedim birtek o danalar tavuk sistemi farklılık olabilir diğer özellikler hemen hemen tüm sunucularda var yani övünecek bir durumunuz yok malesef yakın zamanda toparlanmanız dileğiyle...

+Sunucuda hile serbest olması beni üzdü.
+

sserpxeila

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu buildleri eğer alıntı değil ise çok hoşuma gitti. Biraz coin market basit kalmış, yinede güzel. Menüler kötü değil,geliştirilebilir. komutlar Türkçe yapılabilir, jobs bilgi Türkçe yapılabilir. Market eski tabelalı market sistemi, güzel menülerle yapabilirsiniz. sunucu yine klasik survival sunucusu. pasifik craft deyince böyle okyanus,su altı gibi bi tema yapsaydınız biraz daha isme uygun sunucu olabilirdi.

Son düzenleme:

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu buildleri eğer alıntı değil ise çok hoşuma gitti. Biraz coin market basit kalmış, yinede güzel. Menüler kötü değil,geliştirilebilir. komutlar Türkçe yapılabilir, jobs bilgi Türkçe yapılabilir. Market eski tabelalı market sistemi, güzel menülerle yapabilirsiniz. sunucu yine klasik survival sunucusu. pasifik craft deyince böyle okyanus,su altı gibi bi tema yapsaydınız biraz daha isme uygun sunucu olabilirdi.
2-3 kere isim değişince su altı yer yapmaya zamanları kalmamıştır :p

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Blurrez isim degiştirdiysek kendi kararımız sunucu bize ait ve istediğimiz isimde açabiliriz.
@sserpxeila onun dışında haritamızda pek oynama yapmak istemedik genellikle performans açısından lagg sız bir oyun için ugraştık.
dediğiniz gibi sistemlerimizi gui hale getirebiliriz. ileriki zamanlarda bunu yapmayı planlıyoruz.

Yenilikci ve fikirlerinize saygı duyuyoruz ve önemsiyoruz discord sunucumuza gelip bize hayalinizdeki survival sistemini detaylı şekilde anlatırsanız biz onu "survivala uygun olması şart tabi" sunucumuza getirebiliriz.​

BoynerCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin kalite anlayışınız nedir, neye göre belirliyosunuz ?
2 ci olarak emek vermediğimizimi düşünüyosunuz, tamam ozaman siz emek verilmiş server açın örnek bizde görelim sizin emek anlayışınızı.​