Pay To Win (Para Yatırdıkça Kazan) Oyunlar

Vantilatör

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En kolayı: Clash Royale - Brawl Stars - Asphalt Legends 8,9
Ben Asphalt Legends 9 hariç hepsine para yatırmış biri olarak söylüyorum. Kazık. Özellikle Brawl Starsta almanız için her gün özel sandık ve fiyat indirimi oluyor.
117844

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ben Asphalt Legends 9 hariç hepsine para yatırmış biri olarak söylüyorum. Kazık. Özellikle Brawl Starsta almanız için her gün özel sandık ve fiyat indirimi oluyor.
Ashpalt 9'da düzgün bir kulübe katılırsan, etkinlikleri kaçırmazsan vs. vs. gayet rahat bir şekilde gelişirsin. Tabii para verenler daha kolay gelişiyor işin olayı o zaten. Boşa mı para versin adamlar ama para vermeden bile oyundaki çoğu şeye sahip olabiliyorsun.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
brawl starsda zaten iyi oynayan coltlada oynayabiliyor.

AltanBaba

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konu yanlıştır. Pay to Win in karşılığı para yatırdıkça kazan değildir. Kazanmak için Yatır Demektir. ^^^^^^^

HeliosNW

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Wolfteam Zula Löl s2sonsilah (new ler bilmez :D )

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Wolfteam, Zula, Knight Online
Daha birçok mobil oyunda eklenebilir.

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Facebook oyunları
Sherwood Dungeon(Bak bu old)
tüm mobil oyunlar
s4league
wolfteam
zula
metin2
point blank
warframe (şu ana kadar en kaliteli en sağlam p2w oyun olabilir bu. beta sürümünden beri oynarım ara sıra.)
Bu arada arkadaş yukarıda belirtmiş ama bende belirtmek istedim.
Oyunda HER ŞEYİ kendin para kasarak alabiliyorsun erişemeyeceğin hiçbir şey yok.
Oyunda aldığın şey zaman oluyor fakat Oyunun kendisi bir Grind oyunu. Ömrünü kısaltıyor kısaca

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Facebook oyunları
Sherwood Dungeon(Bak bu old)

Bu arada arkadaş yukarıda belirtmiş ama bende belirtmek istedim.
Oyunda HER ŞEYİ kendin para kasarak alabiliyorsun erişemeyeceğin hiçbir şey yok.
Oyunda aldığın şey zaman oluyor fakat Oyunun kendisi bir Grind oyunu. Ömrünü kısaltıyor kısaca
p2w mantığı da o değil mi zaten knk? oyunu oynayarak erişebileceğin itemlara para vererek hemen erişebiliyorsun tabi bu olayı abartıp sadece reel para ile item aldığın oyunlar var o ayrı. bu arada sherwood dungeon dedin beni benden aldın açıp oynayayım biraz

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
p2w mantığı da o değil mi zaten knk? oyunu oynayarak erişebileceğin itemlara para vererek hemen erişebiliyorsun tabi bu olayı abartıp sadece reel para ile item aldığın oyunlar var o ayrı. bu arada sherwood dungeon dedin beni benden aldın açıp oynayayım biraz
Pay to win demek kazanmak ve güçlü olabilmek için nakit yatırma zorunluluğu demektir.
Zula gibi Para vermediğin sürece sana hasarı az su tabancası kullandırtırken adam çeker eline awpyi senin 5 vuruşta yaptığını 1 vuruşta yapar.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pay to win demek kazanmak ve güçlü olabilmek için nakit yatırma zorunluluğu demektir.
Zula gibi Para vermediğin sürece sana hasarı az su tabancası kullandırtırken adam çeker eline awpyi senin 5 vuruşta yaptığını 1 vuruşta yapar.
benim için benim dediğim geçerli.
ayrıca hala zula oynayan var mı ya :(