Payday 2 İnceleme, Yenir mi Yenmez mi?

Oyun hakkında neler düşünüyorsunuz?

• Mükemmel.

Kullanılan: 3 30.0%
  • Harika.

Kullanılan: 1 10.0%
  • Ortalama.

Kullanılan: 2 20.0%
  • Kötü.

Kullanılan: 1 10.0%
  • Berbat

Kullanılan: 0 0.0%
  • BONUS : Kopyalar çabuk bitti yahu!

Kullanılan: 3 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

steamuserimages-a.akamaihd.jpg

Konuma hoş geldiniz. Uzun zamandır bu tür incelemeler açmıyordum. Güzel denk geldi. Piyasada birçok aksiyon oyunu mevcut fakat oyuncular yalnızca bazılarını beğenmekte. Bugün ele alacağımız oyun Payday 2. Hani şu geçenlerde ücretsiz olup, "Yarın kütüphaneye eklerim" dedikten sonra tekrar ücretliye dönen, heves kıran şu oyun. Bugün ondan bahsediyoruz ama ilk bu oyunun geçmişine dönelim zira 2011 senesinde Payday 1 ilk piyasaya sürüldüğünde bize soygunun tüm detaylarını aktaran şu güzel oyun hakkında biraz konuşalım. Çoğu oyuncu oyunun bir süre sonra sıkıcılaşmaya başladığını söyledi. Bir nevi insanların hevesine benzeyen bir oyun gibi söylentiler vardı. Bir süre istersin, aldıktan bir süre sonra artık ona aynı gözle bakmazsın. Payday 1'de buna benzetildi. Açıkçası banada öyle geldiğini belirteyim. Ama şu sıralar Minecraft dışında oynanacak oyun bulamadığım için ne bulursam oynama modunda olduğum için oyunu şu an o kadar kötü görmüyorum, bir gideri vardı fakat övecek seviyede değildi. Fakat Payday 2 çıkışı ile birlikte gönülleri topladı ve firmanın kalite hanesine artıda bulunduğunu açıkça belirtebiliriz.

Payday 2'de de abisi gibi 4 kişi oynayabilirsiniz. Üstelik siz dışınızda kalan 3 kişi BOT olmak dışında diğer 3 arkadaşlarınızda olabilmekte ve bu çok heyecan verici bir durum. Çünkü bu 2 değil 3 değil 3 buçuk hiç değil 3 75 desen zaten alakası yok tam 4 kişi! Bunun dışında arkadaşınız olmasada oyunu satın almış hiç tanımadığınız kişilerlede oynayabiliyorsunuz.

Elbette ilk oyunda olduğu gibi soygun planını kendiniz yapabiliyorsunuz. İsterseniz çatur çutur dalıp, ortalığı kan gölüne çevirip birde polisler ile uğraşabilirsiniz veya benim en sevdiğim taktik gizli gizli girip akıllı ve stratejik oynayabilirsiniz. İkisini de dene, tarafını seç!

PAYDAY_2_Background_05.jpg

Buna ek olarak ilk oyuna çok daha fazla silah var ve maskelerde herhangi bir sınıflandırılma, şunu yap açılsın olayı yok. İstediğiniz maskeyi kullanabilirsiniz. İsterseniz özelleştirebilirsiniz. Hepimizin aklına ne geldi? As bayrakları as as!!! Daha fazla silah olduğu için artık soygunlar daha eğlenceli ve herkes sevdiği silahı kullanabiliyor.

Artık son sözlerimize gelebiliriz. Açıkçası Payday 2, bu sefer işi bildi ve işi pişirdi diyebiliriz. Abisine göre daha çok daha iyi bir oyun ortaya koydu Overkill Software. Açıkçası oyun hayal kırıklığı yaratacak kadar kötü değil ama o soygunu yaşama hazzı gerçekten harika. Oyuna on üzerinden 9 veriyorum. Açıkçası satın alıp denemenizi, bedavaya kaptı iseniz sizi tebrik ederek konumu burada noktalıyorum. Sizde fikirlerinizi yorumlar bölümünden bize belirtebilirsiniz. Sonraki incelemelerde hoşça kalın, kendinize iyi bakın!

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aldım 5 yıldızlı görev yaptığım için ilk oynadığım zaman 35 level birden atladım. Tam bana göre oyunmuş. Bu arada bana takla atarak tek atan Splinter Cell gibi bi abi var onun ismi neydi. Düşürdükten sonra copla dalıyor eleman. En korktuğum o Taser, Bulldozer, Shield falan hikaye.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
20 eldir soygun yapmaya çalışıyorum birini bile yapamadım...

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
20 eldir soygun yapmaya çalışıyorum birini bile yapamadım...
Güvenlikleri indirip diğerlerini direk F basarak yere indir. Ama önce güvenlik odasına gir ki kameralar şüphelenmesin. Ben öyle yapıyorum. Bi de görev başlamadan önce etrafta tahta bulmaya çalış kırdığın bi camı kapatabilirsin bu da senin yararına olabilir. Bu arada acele etme. Drill delerken bi yere saklan yakın bi yere. Bozulduğu zaman direk girip tamir etmen gerekeceği için yakında olmanda fayda var. Bi de pusu kurarsan gelen geçene dayayıp döşediğin zaman sıkıntı kalmaz. En sıkıntılı kısım ise kaçış. Kaçarken çok dikkatli olman lazım Sniper TEQ ATIYOR. Ben full tank giriyorum adamlar bana vuramıyor fakat Sniper geliyor TEQ TEQ TEQ TEQ TEQ. Koşamıyorum armordan dolayı. Yok ediyorlar. Gene de oyun gayet güzel gayet de oynanır. Optimizasyonu da güzel. Yani oynayın. İlk soygununu yapamadım diye üzülme. Arkadaşlarınla yapman daha sağlıklı olacaktır. Bu arada bi taktik vereyim. Tek başına oynadığın zaman para çantaları vb kendi bot adamlarına atarsan sırtlarına alıp seni takip ediyorlar. Bütün paraları bu şekilde alabiliyorum tek başıma tek seferde :)

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Valla çok zor oyun para kazanalım diye biraz zor açıyoruz imanımız gevriniyor @zRedDraqon

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Valla çok zor oyun para kazanalım diye biraz zor açıyoruz imanımız gevriniyor @zRedDraqon
Kardeşim gözün yükseklerde olsun. En az 3 yıldızlı görevlere gireceksin ki para kazanabilesin. Tek vurgundan 500 bin cebe indirdiğimi biliyorum. Yapana kadar o görevi dene başarırsın.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha şimdi Mayhem derecesinde stealth bir soygun yapmaya çalıştık arkadaşlarımla. Bütün güvenlik görevlilerini gizli gizli indirdik, kamera odasını dağıttık, en son siviller kaldı. Tam hepsini yere yatırmaya giriştik ki yere yatan bir kadın polisi aradı. Gerisini biliyorsunuz zaten. 3 şarjörde ölmeyen kırmızı giysili amcalar mı dersiniz, yoksa bildiğimiz tank gibi gezen dedeler mi dersiniz, yoksa artistik hareketlerle sizi tek hamlede yere seren dayılar mı dersiniz bilemem.

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aldım 5 yıldızlı görev yaptığım için ilk oynadığım zaman 35 level birden atladım. Tam bana göre oyunmuş. Bu arada bana takla atarak tek atan Splinter Cell gibi bi abi var onun ismi neydi. Düşürdükten sonra copla dalıyor eleman. En korktuğum o Taser, Bulldozer, Shield falan hikaye.
Kardes senin sordun elemanın adı clocker overkillden deadwish e kadar geliyor one down zorlunda +clocker var bir git onlarlada tanıs

zRedDraqon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim gözün yükseklerde olsun. En az 3 yıldızlı görevlere gireceksin ki para kazanabilesin. Tek vurgundan 500 bin cebe indirdiğimi biliyorum. Yapana kadar o görevi dene başarırsın.
Tek vurgundan 869 bin para kazandığımı hatırlıyorum :D 1,5 milyon da EXP kazanmıştım :D

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek vurgundan 869 bin para kazandığımı hatırlıyorum :D 1,5 milyon da EXP kazanmıştım :D
Kendi kendime taktik öğrendim. Tek başına oynarken botlara çantaları atarsan çantaları alıyolar seni takip ediyolar. Böylelikle tüm paraları alabilirsin tek seferde. Bu da benden bi tüyo.