PayitahtSurvival | 1.8 | Boss | Sut Inekleri | Kasalar | XPSakla | SIFIRLANDI 28.12.2018 AKTIF | IP: 185.242.115.240:40044 |

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Kadar fazla ve gereksiz eklenti var ki... Sunucuya girdiğimde ilk başta faction sunucusuna girdiğimi sandım. Para kazanmak için elinizden geleni yapmışsınız.

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Pandikk yenilikleri gereksiz olarak görmeniz, saygı duyarım fakat klasik seviyosanız klasik oynayın burası survivala fark katan bir sunucu kimisi farklı görüyo kimiside sizin gibi çok görüyo. keşke biraz daha yorumunuza dikkat etseydiniz hak edip yenilik ekleyip para kazanıyoruz bu nie bu kadar size dokundu.​

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Linux Bungeecord serverimiz bu günden itibaren bot korumasıyla birlikte hizmet vericektir.
ip adresimiz degişicektir.​

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle şunu söylemek istiyorum sadece bir yenilik olarak süt ineğini görebildim. Sunucu kategorisi bana göre yanlış Factions bölümüne konu açmanız gerekiyordu 5 dakika bir bakayım dedim 180 seviye ve p4 set ile başladım. Zaten araya ara sıra oyun giriyor adam gibi bir lag oynayamadım neyse. başarılar.

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@OktayOfficial oo karalama çalışmalarına başlamışsınız, server açmaya başlayınca direk diğer sunucuları karalamaya geçiyosunuz.
sizin açtığınız sw deki yenilikleride biliyoruz klasik hiçbir yenilik olmayan serverler açıp kapatıyosunuz konunuzu sabırsızlıkla bekliyorum.​

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@OktayOfficial oo karalama çalışmalarına başlamışsınız, server açmaya başlayınca direk diğer sunucuları karalamaya geçiyosunuz.
sizin açtığınız sw deki yenilikleride biliyoruz klasik hiçbir yenilik olmayan serverler açıp kapatıyosunuz konunuzu sabırsızlıkla bekliyorum.​
En azından biz lag oynatıyoruz araya ara sıra oyun girmiyor:yıkıl:

Karsan68

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet güzel konu tasarımı çok iyi ortamı çok iyi ancak bazı rehberler görevlerini yapmamaktadırlar