Pes 2017 Türkçe Yama

EnesA

Hayatta oldum şuna kani,musiki oluyor tahsile mani
G. Moderatör
Mesajlar
197
En iyi cevaplar
0
Puanları
1,300
Ruh Hali
oyun-forumu (1).png


images (11).jpegPES 2017 TÜRKÇE YAMA

Pro Evolution Soccer 2017'nin kısaltılmış ismi olan PES 2017 PES serilerinin 16. Sürümüdür. 6 adet platformda çıkış yapan oyun. Avrupa'da 15 Eylül 2016 tarihinde yayınlanmıştır.

Futbol oyunu olarak hep bir tartışma içinde olmuşuzdur. PES 17 ise bu tartışmaları önlemek için iyi bir oyun çıkartmak istiyor. Spor Toto Süper Lig bulunmayan futbol oyununda tek Türk takımı olarak Beşiktaş bulunuyor. Oyun çıktığı zamanlarda gelecek yeni eklentiler ile yeni takımların ekleneceği düşünülüyordu. Dil seçeneği olarak ise oyunu aldığımızda gelen İngilizce dil seçeneği mevcut oluyor. Türk arkadaşlarımız oyunu Türkçe dil seçeneğinde oynamak isteyeceğinden oyuna bir yama yüklemesi yapma gereksinimde bulunuyor. Bu yama resmi bir şekilde yayınlanmamıştı. Bu nedenle akıllarda PES 16 Türkçe dil desteğini PES 17 de kullanabilecek miyiz soruları geldi. Birkaç kişinin denemesi ile birlikte bu yama iş görünce futbol severlere de duyuruldu. Hali hazırda bilgisayarınızda PES 16 yüklü ise spiker dosyasını direk PES 17 klasörleri içindeki data dosyasına atabilirsiniz. Atacağınız dil dosyası "dt41_eng_all.cpk" adında bir dosya olabilir. Dosya isminde bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Eğer PES 16 dosyasına erişiminiz yok ise internet üzerinden PES 16 veya PES 17 türkçe yama indirebilirsiniz. Dosyaların güvenliğinden emin olmadığımız için kendi güvendiğiniz bir site den indirmenizi tavsiye ediyoruz.

İnternet üzerinden indireceğiniz yama dosyası 2 part şeklinde olabilir. 2 dosyası indirdikten sonra birleştirmeniz gerekecek. Ardından PES 17 klasörleri arasından data klasörüne yine aynı isimde olması gereken "dt41_eng_all.cpk" dosyasını kopyalamız gerekiyor. Yüklediğiniz dil yamasında sorun çıkabileceğini düşündüğümüz için ingilizce dil dosyasının bir örneğini saklamanızı tavsiye ediyorum. Türkçe dil yaması olarak bir öncekini kullanacağınızdan ötürü oyun içerisinde ufak tefek hatalar olabilir. Bu hatalar Türkçe oynanış zevkinin üstünde görmessek PES 17 daha zevkli bir oyun haline gelir. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra oyunu yeniden başlatmamız gerekecektir. Adımları doğru şekilde yaptığınızı düşünüyor ve Türkçe yamanım çalışmadığını fark ettiyseniz. İndirdiğiniz dosya da bir hata olabilir.

İndireceğiniz dosyanın güvenilir olmasına özen gösterin sevgili okurlarım. Türkçe yamanız ile birlikte sizlere iyi oyunlar dilerim.
 


Son düzenleme:

mustybey1

Sudan Çıkmış
Mesajlar
8
En iyi cevaplar
0
Puanları
20
Pes 17 için önerdiğiniz bir site varsa özelden atarmısınız