PFC | Herobrine Survival | 1.13.2 - 1.15 | Görev Sistemi | Gelişmiş Farm Sistemi | Takas Sistemi | AKTİF |

Sunucu Fikrini Beğendiniz mi ?

• Kesinlikle

• Yaratıcı

• Tutar Bu ;)

• Olabilir Geliştirilmeli

• Beğenmedim Ama Emek var.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Freech

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 138540

Kopyalanabilir IP: MC.PFCTR.COM

Sunucumuza Giren/Girmeyen, Değerlendiren ve Yorumlarını eksik etmeyen herkese Teşekkürler.
sunucuya şu anda erişemiyorum ipyi yazdıgımda bağlanılamadı diyor bakımda oldugu için mi öyle acaba yoksa başka nedenleri mi var dostlarımla gelip oynamayı düşünüyoruz güzele benziyor dönüş yaparsanız sevinirim

crosseizure

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucuya şu anda erişemiyorum ipyi yazdıgımda bağlanılamadı diyor bakımda oldugu için mi öyle acaba yoksa başka nedenleri mi var dostlarımla gelip oynamayı düşünüyoruz güzele benziyor dönüş yaparsanız sevinirim

Sunucu bakımda olduğundan dolayı erişilemez durumda sanırsam.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu an bakımda whiteliste aldık yakında açılacak.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buildler değiştirildi ve güncellendi, yeni sistemler eklendi. Çok yakında aktif.

tanjureis4

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Discord sunucusu açmanız gerekiyor bence :p

crosseizure

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öldünüz mü ne oldu (: Bakımda/Yakında yazısını görmekten sıkılmıştır insanlar

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son güncellemeler
  • Rapor sistemi eklendi. Rapor ettiğiniz oyuncular önce sistem tarafından kontrol ediliyor ardından yetkililer tarafından tekrar kontrol ediliyor.
  • Mağaraları daha zor hale getirdik, artık mağarada dolaşırken sürekli temkinli olmanız gerekiyor çünkü her an bir tuzağa basabilirsiniz veya madenlere eklediğimiz yeni 8 mobdan biri size saldırabilir. Herobrine'yi de unutmamak gerek tabi :)
  • Stoklu market sistemi hazır ve sadece survivalin düzenini bozmayacak şeyler satılıyor. (Enflasyon sistemi şimdilik devre dışı)
  • Herobrine'ye birçok yeni özellik eklendi.
  • Yapılar güncellendi. (Konu güncellenecek)
  • Karma sistemi geliştirilmeye başlandı.
  • Etiket sistemi eklendi.
Yukarıda bulunan özelliklerin çoğu bizim tarafımızdan kodlanmıştır.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Discord Sunucumuz açılmıştır Discord kodumuz: WCgj87C

Son düzenleme:

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Bu sunucunun açılmasını bekleyen/merak eden herkesten bu gecikme yüzünden özür dileriz.

Sunucumuzun temel sistemlerini bitirmiş bulunmaktayız çoğu sistemi kendimiz hazırladığımız için ne yazık ki bu süreç olması gerekenden bir hayli uzun sürdü.
Sistemlerin bitmiş olmasına rağmen bir takım hataların çıkması hala muhtemeldir, gerek ekonomi düzeninin gerek Herobrine'nin hareketlerinin tam olarak nasıl bir ortam oluşturacağını kestirmiş değiliz, bu tür ufak çaplı düzeltmeleri sunucu açılışı sonrasına bırakmamızın asıl sebebebi de budur.
Bu tür geliştirmeler de özellikle sizin yani oyuncularımızın görüşlerini göz önünde bulunduruyoruz, bu yüzden iyi/kötü tüm yorumlarınızı bize bildirmenizi istiyoruz.

Gereken açıklamayı yaptığımıza göre artık sunucumuzun açıldığını söyleme vakti geldi!
şu saatden sonra whitelist kalkmış bulunmakta sunucumuza gelebilir ve artık, hiçbir sunucuda göremediğiniz Survival tadını Bizim farkımızla yaşayabilirsiniz. İyi Oyunlar.

Bizi bu süreçte sabırla bekleyen, öneride bulunan ve destek olan herkese teşekkür ederiz ileride hep birlikte daha iyi yerlere gelme umuduyla.

Son düzenleme:

crosseizure

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Shaderpack ile son sürümlerde oynayınca bazı serverlarda değişik ve iğrenç yapılar görüyordum fakat sunucunuzda lobide bile kasmayan hoş, uygun yapılar var.

Spawndan biraz yürüdükten sonra karşıma çıkan kırmızı yünler ile warpa gerek kalmayacağını anladım ve gerçekten sevindim.

Görüp görebileceğiniz en iyi emek survival olabilir. Hem Estetik, hem güzel, hem sade ve hem de tüm oyuncularına eşit davranan bir sunucu olacağı şimdiden belli.

Tebrik ederim sunucunuzun yolu umarım açık olur.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Shaderpack ile son sürümlerde oynayınca bazı serverlarda değişik ve iğrenç yapılar görüyordum fakat sunucunuzda lobide bile kasmayan hoş, uygun yapılar var.

Spawndan biraz yürüdükten sonra karşıma çıkan kırmızı yünler ile warpa gerek kalmayacağını anladım ve gerçekten sevindim.

Görüp görebileceğiniz en iyi emek survival olabilir. Hem Estetik, hem güzel, hem sade ve hem de tüm oyuncularına eşit davranan bir sunucu olacağı şimdiden belli.

Tebrik ederim sunucunuzun yolu umarım açık olur.

Sunucumuz hakkında görüşlerinizi bildirdiydiniz için teşekkür ederiz. Umarım sizin gibi değerli oyuncularımız ile hakettiğimiz yere gelebiliriz.

İyi oyunlar dilerim.​