PFC | Herobrine Survival | 1.13.2 - 1.15 | Görev Sistemi | Gelişmiş Farm Sistemi | Takas Sistemi | AKTİF |

Sunucu Fikrini Beğendiniz mi ?

• Kesinlikle

• Yaratıcı

• Tutar Bu ;)

• Olabilir Geliştirilmeli

• Beğenmedim Ama Emek var.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burda ne güzel konuşuyor, discord da küfür ağızlarından eksik olmuyor :) Arkadaşlar bunlar ddosçunun tekidir. Diğer sunuculara saldırıyorlar adam çekmek için böylelerine destek vermeyin. Yaklaşık 1 hafta önce bilişim suçlarına başvurduk. İşlem sırasında olduğu için daha fazla bilgi vermeyeceğim. Fakat bu arkadaşın nasıl biri olduğunu şuraya bırakayım. Sonuna kadar olayların takipçisi olacağım. İnşallah en ağır cezayı alacaklar.

Kimse bizi yanlış anlamasın bize karşı yapılan her türlü tehtitlere karsiligini size en yakişir sekilde vermeyi biliriz sizde bunlardan biri olmussunuz. Açacağınız dava ile ilgili gelişmeleri lütfen buradan paylaşınız ^_^

crosseizure

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Karışmak haddime değil fakat, adamların verdiği hizmet ve oyun deneyimi eşsiz. Her gün oyuncu keyfi bozulmasın diye sunucuyu kapatmadan testler ve güncellemeler yapıyorlar. Aktif olarak bizi güncellemeler hakkında bilgilendiriyorlar ve amaçları düzgün bir oyuncu kitlesine hitap etmek olduğu çok belli. Bunun dışında, hakettikleri yere henüz gelemedikleri bariz bir şekilde ortada. Umarım yakın zamanda daha fazla oyuncu kitlesine hitap eder.

Diğer bir husus, insan doğası ve dili öyle birşeydir ki, sözcüklerle üstü kapalı göndermeler yapabilir veyahut bu değiştirilerek saygın bir konuşma biçiminden sokak ağızına dökülebilir. Kimseyi küfür ettiğinden yargılamamak lazım.

Diğer bir husus, sohbet kanallarında yazılmış olan şeyleri açığa dökerek hiçbir şey elde edilemez. Tek elde ettiğiniz şey sherlock holmes reputation falan.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne güzel arkadaşlarını toplamış chate övdürüyor kendini. DDOS atıp küfür etmek iyilik meleği dimi? Ben gereken yerlere başvurumu yaptım zaten ailesi uğraşacak tebligat gelince.
Boş insanlar ile boş tartışmalara girerek vaktimi kaybedemem tekrar dediğim gibi gelişmeleri bekliyoruz

crosseizure

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle ben bu sunucuda bağımsız ve kendi hür irademle oynuyorum. Oyun içi yetkililerin ne ismini ne de kendilerini biliyorum/tanıyorum.

Ayrıca kimse iyilik meleği değil burada. Sen kişisel bir sorunu topluma açık bir foruma taşıyarak kişiye ait olan sunucunun gelişmesini engelliyorsun ve kötülüyorsun.

Son olarak, dikensiz gül yoktur ama gülsüz pek çok diken vardır. Lütfen artık diken olmayı bırak.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle ben bu sunucuda bağımsız ve kendi hür irademle oynuyorum. Oyun içi yetkililerin ne ismini ne de kendilerini biliyorum/tanıyorum.

Ayrıca kimse iyilik meleği değil burada. Sen kişisel bir sorunu topluma açık bir foruma taşıyarak kişiye ait olan sunucunun gelişmesini engelliyorsun ve kötülüyorsun.

Son olarak, dikensiz gül yoktur ama gülsüz pek çok diken vardır. Lütfen artık diken olmayı bırak.

Lütfen sizde daha fazla cvp vermeyin gereksiz ve boş insan. Ayrıca sunucuma herhangi bir zararıda olamazda ztn biliyorum komik geliyor ama cevap vermek pek iyi bir secenek degil :D:D

Son düzenleme:

xSayDeath

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel herobrine ile kanka olduk :D eve herobrine nin not bırakması çok güzel olmuş hak ettiği yerlere gelirler inşallah sırf yorum atmak için hesap açtım

Son düzenleme:

Wretor

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarım güzel fakat yazılar küçük ve net değil + olarak sistemler klasik.
Herobrine Survival farkındalık başarılar.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tasarım güzel fakat yazılar küçük ve net değil + olarak sistemler klasik.
Herobrine Survival farkındalık başarılar.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz fakat "sistemler klasik" cümlenize katılamayacağım evet biz elmas yumurtlayan tavuk saçmalığını eklemedik çünkü sunucunun türüne layık olmaya çalıştık hazır plugin oranını çok aza indirmeye çalıştık bir farklılık olarak herobrineyi ekledik oyuncuların her türlü davranışlarıni ve oynayış tarzlarını oyundaki olaylarla bağlantılı yapmaya çalıştık ne yazık ki siz ve sizin gibi survivaldan anlamayan elmas tavukları ve p2w tarzı sistemleri isteyen kitle bu oyunda olduğu sürece bahsi geçen bu gurubun gözünde klasik sistemleri olan bir sunucu olmaya maalesef devam edeceğiz

Aynı zamanda farkındalık kelimesini çok yanlış anlamışsınız

Wretor

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz fakat "sistemler klasik" cümlenize katılamayacağım evet biz elmas yumurtlayan tavuk saçmalığını eklemedik çünkü sunucunun türüne layık olmaya çalıştık hazır plugin oranını çok aza indirmeye çalıştık bir farklılık olarak herobrineyi ekledik oyuncuların her türlü davranışlarıni ve oynayış tarzlarını oyundaki olaylarla bağlantılı yapmaya çalıştık ne yazık ki siz ve sizin gibi survivaldan anlamayan elmas tavukları ve p2w tarzı sistemleri isteyen kitle bu oyunda olduğu sürece bahsi geçen bu gurubun gözünde klasik sistemleri olan bir sunucu olmaya maalesef devam edeceğiz

Aynı zamanda farkındalık kelimesini çok yanlış anlamışsınız
Siz benim yaptığım sunucuları gördünüzmü'de ''Survival'dan anlamayan'' Diyorsunuz ?
Direk ön yargılı davranmayın benim yaptıklarım herkes gibi değildir farkındalık+kalite+gerçek hissiyat.
+ Olarak ben'de sevmem sp v.b survival hissyatına saçma geliyor.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz benim yaptığım sunucuları gördünüzmü'de ''Survival'dan anlamayan'' Diyorsunuz ?
Direk ön yargılı davranmayın benim yaptıklarım herkes gibi değildir farkındalık+kalite+gerçek hissiyat.
+ Olarak ben'de sevmem sp v.b survival hissyatına saçma geliyor.

Sizde düsüncelerimize hak veriyorsanız hiçbir problem yok sadece "klasik sistemler" tarzı yorumunuza kesinlikle katılmadığımı açık ve sert bir dille belirttim çünkü sistemlerin çoğunu temasını tamamen değiştirerek kendimiz yapıyoruz tıpkı herobrine gibi ve bu herobrine başlığı altında toplanan yüzlerce sistem bulunuyor bunları göz ardı ederek saatlerce harcanan emekleri kimseye heba etmem daha fazla konuları uzatıp polemik yapmayalım sonuç olarak herkesin görüşü aynı.

Son düzenleme:

JoyEggeY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sanırım sunucunuz kapalı.
Konunun kapatılmasını isteyin lütfen.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4