Pipe's & Potatos Teknik Minecraft Sunucusu | IP pipespotatoes.tk

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sunucu bu yaz tatilinde tekrar açılacaktır herkesi discord kanalına bekleriz!.
Technic launcher adresinden discord kanalına gelebilirsiniz.

Pipes&Potatoes - Technic Platform

• Sunucu Adresi: pipespotatos.tk​
  • Sunucuya girebilecek oyuncu sayısı: Sınırsızdır. Makinemizin ne kadar alabiliceğinden tam olarak emin değiliz. 64'e kadar bir şey olmiyacağını düşünüyorum.​
  • Sunucu türü: Modlu Minecraft​
  • Sunucuda yer alan özellikler: Claim ve takım kurma özelliği. Sethome vb. Yardımcı komutlar.​

Son düzenleme:

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yükledim ama 3. aşamada atıyo technic menüsüne eror falan yok -_-

Son düzenleme:

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yükledim ama 3. aşamada atıyo technic menüsüne eror falan yok -_-
işletim sistemin 32 bit mi? eğer değilse teknik launcher'da yeterince ram yoktur internetten 1-2 yazı okuarak nasıl arttırıcağını öğrenebilirsin. Eğer 32 bit ise giremezsin .s

Son düzenleme:

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
işletim sistemin 32 bit mi? eğer değilse teknik launcher'da yeterince ram yoktur internetten 1-2 yazı okuarak nasıl arttırıcağını öğrenebilirsin. Eğer 32 bit ise giremezsin .s
64 bitmiş 4 gb ram yeter mi acaba :/

Son düzenleme:

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bide technic launchere 15 gb verdim sizce kaç fps alırım ?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaliteli bir konu ve kaliteli bir sunucu. Yapımcısı da bir o kadar iyi ve eğlenceli birisidir. Kendisinin hayal gücü en doruk noktadır.

En kısa süre içerisinde sunucunuzda uzun uzun oynayacağım. :) Umarım farklı projeler, farklı modlu sunucular daha açabilirsiniz.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaliteli bir konu ve kaliteli bir sunucu. Yapımcısı da bir o kadar iyi ve eğlenceli birisidir. Kendisinin hayal gücü en doruk noktadır.

En kısa süre içerisinde sunucunuzda uzun uzun oynayacağım. :) Umarım farklı projeler, farklı modlu sunucular daha açabilirsiniz.
aslında herşeyi özensiz yaptık çünkü bir an önce yaz tatili bitmeden oynamak istedik ve sunucu kapansa bile her tatilde kesinlike açılıcak dahada gelişmiş ve yenilenmiş şekilde.. Bekliyorum :D

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aslında herşeyi özensiz yaptık çünkü bir an önce yaz tatili bitmeden oynamak istedik ve sunucu kapansa bile her tatilde kesinlike açılıcak dahada gelişmiş ve yenilenmiş şekilde.. Bekliyorum :D
benim 4 gb ramım var fakat technic 1 gb ram veriyo ben bakıyorum pcnin özelliklerine 64 bit diyor 4gb ram (3.800ü boş) diyor technic ayarlarına bakıyorum sadece 1 gb ram tuşu var Nasıl yapıcam?

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
benim 4 gb ramım var fakat technic 1 gb ram veriyo ben bakıyorum pcnin özelliklerine 64 bit diyor 4gb ram (3.800ü boş) diyor technic ayarlarına bakıyorum sadece 1 gb ram tuşu var Nasıl yapıcam?
Bilgisayarının ve kullandığın JAVA'nın 64bit olmasına dikkat et. Bu sık karşılaşılan bir hata denetim masasında javayı bul ve yanında parantez içinde (32bit) yazıyorsa 64bit'e yükselt

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun günlük ortalama aktif oyuncu sayısı 8'e çıktı!

Capture.png
2018-08-15_13.22.50.png

Öğrenmeyi bilen eğlenmeyi seven herkesi bekliyoruz! :D

StafixBey

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhaba hocam sunucuyu beğendim ve konuda hangi mod paketinle giricegimizi açıklasaydın daha iyi olabilirdi ve 1.12.2 sürümünü yapamadım o yüzden sunucuya giremiyorum yardımcı olurmusunuz ??

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhaba hocam sunucuyu beğendim ve konuda hangi mod paketinle giricegimizi açıklasaydın daha iyi olabilirdi ve 1.12.2 sürümünü yapamadım o yüzden sunucuya giremiyorum yardımcı olurmusunuz ??
Konuda technic launcher paketini paylaşmıştım;

şuna tıklayarak paketi indirebilirsin. Discord kanalımızda var orada soruların daha hızlı cevaplanır discord resmine tıklayabilirsin.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En güncel java sürümünü yükledim ama Hala Java (32bit) yazıyor? bilgisayar 64 bit java 32 bit kaldı anlamadım noluyor :/