fearlesshuman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pixelmon Türkiye
IP: play.pixelmonturkiye.net

>Kurulum için sitemiz<

-Sunucu Özellikleri-
Slot: 1000

RAM: 64 GB (Ana Makine)

Gerekenler:
  • Pixelmon Reforged (7.0.6)
  • Forge 1.12.2 - 14.23.4.2705
  • Optifine (Opsiyonel)
Hakkımızda:
Pixelmon'un Türkiye tarihindeki en eski sunucularından biriyiz. Bir kaç yıl önce sunucuyu sağlayan firmanın bazı eksiklikleri yüzünden tüm dosyalarımızı kaybettiğimiz için kapanmak zorunda kalmıştık. Şimdi geri döndük. Sunucumuzda keyifle Pixelmon oynamanızı hedefliyoruz.
Sunucumuzda günlük ödüller, skin değiştirme, poke hunt, wondertrade, gts bulunmaktadır.

Spawn
2018-07-23_01.27.39.png

Poke Arena
2018-07-23_01.27.52.png

Orman
2018-07-23_01.29.59.png

Son düzenleme:

Plagetra

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girdim, eskisi kadar zevk vermiyor pixelmon :(

Son düzenleme:

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konu tasarımı daha güzelleştirilebilirdi, geliyorum.

duygusuzz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverda anlık olarak 10000ms ping var bir an önce düzeltilmesi gerekiyor.

duygusuzz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlgilenilse keşke biraz kaç saattir bekliyoruz :/

fearlesshuman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Ebo Space

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İncelememi yazmak için sunucu hakkında yeterince bilgi sahibi olmalıydım diye yaklaşık 1 haftalık oynayış sürem bazında bazı değerlendirmeler yapacağım: Öncelikle sunucu Türkiye'de kurulan en eski pixelmon sunucusu, tekrardan açılmış ve kurucu kadrosunun 6 senelik tecrübesi var. Sunucuda ilk başlarda lag sorunu vardı fakat sanırsam host değişimiyle birlikte son birkaç gündür lag yok denecek kadar az. Sunucuya yeni özellikler getirilmiş, tüm oyunculara wondertrade komutu, god komutu, dr (günlük ödül komutu, her 24 saatte bir belirli ödüller veriliyor.) komutu, yansit (pokemonumuzun detaylı özelliklerini tüm sunucuyla paylaşmamızı ve fikir almamızı sağlayan bir komut) komutu gibi aklıma gelmeyen birçok komut tüm oyunculara açık. Sunucuda buildler gerçekten göz kamaştırıcı ve özellikle buildleri kendilerinin yaptığını belirtiyorlar, onun dışında sunucuyla alakalı tek sorunum yeterince warp olmaması ve modu hiç bilmeyen bir insan sunucuya girdiğinde modu anlatan herhangi bir warp ya da kitap olmaması, sunucuda her zaman moderatör yahut rehber açık olmayabiliyor ve normal oyunculardan çok az kişi yeni başlayanlara yardımcı oluyor, sunucuda level kasmak yeni oyunculara göre gerçekten zor, herhangi bir level kasma warpı bulunmuyor (warp magikarp gibi), sadece kitlerden gelen pokeball vesilesiyle ormanda yüksek seviye bir pokemonu şansa yakalayıp kendi pokemonunuzu kasabiliyorsunuz. Onun dışında dediğim gibi sunucuda yapılar olsun verilen emek olsun komutlar olsun tadından yenmiyor, yetkililer genelde işleri sebebiyle akşam saatleri sunucuda olabiliyor fakat oldukları zaman gerçekten keyifli vakit geçiriyorsunuz, aşırı samimiler ve mute yerken bile eğleniyorsunuz desem yanılmam. Yaptığım eleştirilerin dikkate alınacağını ve gerekli işlemlerin bir an önce yapılacağını düşünüyor, iyi günler ve iyi eğlenceler diliyorum.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiç modlu sunucuya girmedim technic hariç Birileri öğretir nasıl oynanacağını inşallah :)

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
3 4 5 gün oynadım fakat durduk yere launcher açılmadı hata verdi:

The game crashed whilst rendering screen
Error: java.lang.NullPointerException: Rendering screen

bilgisi olan var mı?

fearlesshuman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
3 4 5 gün oynadım fakat durduk yere launcher açılmadı hata verdi:

Error: java.lang.NullPointerException: Rendering screen

bilgisi olan var mı?
Sorun bir yerden tanıdık geliyor. Pokeradar kullanıyorsan silmeyi dene ve oyuna RAM vermeyi dene.

BOOOMba

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aslında serverın Presiz olduğunu düşündüm ve mükemmel bence ama biraz daha çok leg atsa boss fln özellikle Charizard X olmazmı ??? :D

fearlesshuman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aslında serverın Presiz olduğunu düşündüm ve mükemmel bence ama biraz daha çok leg atsa boss fln özellikle Charizard X olmazmı ??? :D
Sunucuyu çok kolay yapmak istemediğimizden efsanevi oranını çok yüksek tutmuyoruz. Mega bosslar rastgele olarak çıkıyor. Öneriniz için teşekkürler :)

Kurulum için site açılmıyor ?
SSL sertifikası ile ilgili bir sorun vardı, düzelttik.