Astro Network [Mimar Pluginer Yönetici]

Wumpus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Mimar
  3. Youtuber
  4. Diğer
Sunucu IP Adresi
İp girildiği için şu an yetkililer ile paylaşılıyor.
Merhabalar kısa ve öz tutucağım tasarımım ve imla kurullarına uymayı hiç sevmedim.

Eski'den aklımda pixelmon sunucusu kurmak vardı ama dediğim gibi maddi vb. sorunlar vardı yaşlar küçük şimdi rahatız o yüzden aklımda sunucu açma fikri oluştu ve iddayı ortaya koydum.

Kullandığımız VDS

Dediğim gibi bu fikir ben daha çok yatırımcı olacağım aldığımız vds yıllık olarak 3 aylık olarak ücreti ödendi merak edenler için fotoğraf ekledim.

Tek pixelmon değil bu ilk hayalim olduğu için başta bunu kurmak istiyor bu yüzden iyi bir kadro toplamak'da gerekiyor.

Alınıcak Yetkililer

1- VDS Developer [Sunucunun VDS Kurulumu Web Panel Sistemlerini halledebilicek.]
2- Pluginer [Sunucunun eklentilerini yapıcak.]
3-Builder [İstenen fikri güzelleştirip bunu yapabilicek]
4-Youtuber [5k 65K Bir kanal var ama kendinizi tanıtırsanız konuşabiliriz]

Kendize güveniyorsanız iletişim bilgilerimi paylaşıyorum.

Wumpus#7951 Yada [email protected]

Lütfen discord istek yollayanlar bu forum altına adlarını yazsınlar çok fazla istek olduğu için karışma olmasın.

Wumpus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu'da yetkili olan herkese minecraft preimium hediye edilicektir.
Bunun yanında yaptğı işe göre 500 TL Hepsiburada hediye çeki verilicektir.
Bize kendinizi kanıtlayın siz'de kazanın.

huseyindogan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar kısa ve öz tutucağım tasarımım ve imla kurullarına uymayı hiç sevmedim.

Eski'den aklımda pixelmon sunucusu kurmak vardı ama dediğim gibi maddi vb. sorunlar vardı yaşlar küçük şimdi rahatız o yüzden aklımda sunucu açma fikri oluştu ve iddayı ortaya koydum.

Kullandığımız VDS

Dediğim gibi bu fikir ben daha çok yatırımcı olacağım aldığımız vds yıllık olarak 3 aylık olarak ücreti ödendi merak edenler için fotoğraf ekledim.

Tek pixelmon değil bu ilk hayalim olduğu için başta bunu kurmak istiyor bu yüzden iyi bir kadro toplamak'da gerekiyor.

Alınıcak Yetkililer

1- VDS Developer [Sunucunun VDS Kurulumu Web Panel Sistemlerini halledebilicek.]
2- Pluginer [Sunucunun eklentilerini yapıcak.]
3-Builder [İstenen fikri güzelleştirip bunu yapabilicek]
4-Youtuber [5k 65K Bir kanal var ama kendinizi tanıtırsanız konuşabiliriz]

Kendize güveniyorsanız iletişim bilgilerimi paylaşıyorum.

Wumpus#7951 Yada [email protected]

Lütfen discord istek yollayanlar bu forum altına adlarını yazsınlar çok fazla istek olduğu için karışma olmasın.
Merhaba,
Mail atıldı.