Platin v1 Role Play

Gelir miydiniz?

• Kesinlikle Gelirim

Kullanılan: 59 54.6%
  • Belki Gelirim

Kullanılan: 27 25.0%
  • Gelmem

Kullanılan: 22 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    108

Semih68

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mythcraft'ın RP ortamı daha iyi olacaktır uzun vadede.

Ayrıca Minecraft ortamında Roleplay yapan kitleyi bölmenin faydadan çok zarar getireceğini düşünüyorum.Mythcraft hakkında eleştiride bulunup tek bir serverda herkesi toplamak varken mantıklı gelmiyor yeni serverler.

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Mythcraft'ın RP ortamı daha iyi olacaktır uzun vadede.

Ayrıca Minecraft ortamında Roleplay yapan kitleyi bölmenin faydadan çok zarar getireceğini düşünüyorum.Mythcraft hakkında eleştiride bulunup tek bir serverda herkesi toplamak varken mantıklı gelmiyor yeni serverler.
Bu eleştirinin Mythcraft konusu altında yapılması gerektiği düşüncesindeyim. Zira Platin, Mythcraft henüz duyurulmadan önce de vardı.

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Platin 2012'den beri var mıydı ?
Önceki Mythcraft'ı diyorsunuz sanırım. şu an ki Mythcraft, onun devamı olmasına rağmen, aynı sunucu değil. Bu Mythcraft, geçen aylarda duyuruldu. Platin ise sömestr tatilinden beri var.

Jeffly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
RP ortamını bölmekle alakası yok. O sunucuda oynamak istemeyen zaten bu sunucu olmasa bile orada oynamaz. Orada oynamak isteyip burada oynamak istemeyense zaten buraya ne olursa olsun girmez. Bizim burada ortamı böldüğümüz yok. İsteyen iki sunucuda da oynayabilir illa tek sunucuda oynanacak diye bir kural yok. Zaten bir aydan fazla açık ve aktif kalmış rp sunucularını az gördük. Bizim sunucumuz MythCraft'tan en az bir ay sonra açılacaktır. Siz de orayı tercih ediyorsanız oraya gidin, başka insanların heveslerini söndürmeye gerek yok.
sunucunun tutacağını zannetmiyorum iyi forumlar

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
forum en başta çok aktifti ve çok geciktirdiler ama yine de tutar bence. hikaye eklendi sunucuya karakter tanıtımları falan forumu canlandırabilir

Semih68

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önceki Mythcraft'ı diyorsunuz sanırım. şu an ki Mythcraft, onun devamı olmasına rağmen, aynı sunucu değil. Bu Mythcraft, geçen aylarda duyuruldu. Platin ise sömestr tatilinden beri var.
5 Senelik bir tecrübeyi bir ara yüzünden çöpe atmak mantıklı değil.

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
5 Senelik bir tecrübeyi bir ara yüzünden çöpe atmak mantıklı değil.
Ne demek istediğinizi anlamadım. Ara değil, kapandı direk. O günden bugüne kadar bir sürü roleplay sunucusu açıldı. Bizimki de onlardan biri. Biz sunucuyu kurmaya başladığımızda ortada ne Mythcraft ne de Mythcraft'ın tekrar açılacağı bilgisi vardı.