PLAY.AURAMC.PW | OPSkyBlock | Pazar | Gelişmiş Otosat | Çiftlik | Jackpot | Sandık Event | Her Gün 3 Event |

beratarda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oha Lan Girer Girmez Karşıma Günlük Envent Çıktı Ve Çok Güzel Şeyler Veriyo Ayriyeten adayı açınca çok güzel yer yapmışsınız Ellerinize Sağlık Başlarılarınız devamını dilerim servere Bağımlı Oldum Bildiğin Çıkamıyorum :D Arkadaşlar Gelmenizi Tavsiye Ederim Gelin Bakın Ve Oynayın Başarılar.

Zuzunuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
* Mapleri Geliştirmelisiniz
* Konu Tasarımı Geliştirilebilir
* VIP Özellikleri ( Ayrıcalık ) Bana Göre Düşük Geldi O Kadar Para Veriliyor Özellikleri Arttırabilirsiniz

Başarılarınızın Devamı ILE!

SametTekinAuraMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
* Mapleri Geliştirmelisiniz
* Konu Tasarımı Geliştirilebilir
* VIP Özellikleri ( Ayrıcalık ) Bana Göre Düşük Geldi O Kadar Para Veriliyor Özellikleri Arttırabilirsiniz

Başarılarınızın Devamı ILE!

Yorumun İçin Tesekkür Ederim

SametTekinAuraMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oha Lan Girer Girmez Karşıma Günlük Envent Çıktı Ve Çok Güzel Şeyler Veriyo Ayriyeten adayı açınca çok güzel yer yapmışsınız Ellerinize Sağlık Başlarılarınız devamını dilerim servere Bağımlı Oldum Bildiğin Çıkamıyorum :D Arkadaşlar Gelmenizi Tavsiye Ederim Gelin Bakın Ve Oynayın Başarılar.
Yorumun İçin Tesekkür Ederim

MustafaCengiz11

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
İlgili rehberler guzel server güzel forum hepsi bir arada muhteşem olmuş başarılar :)

SametTekinAuraMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni Özellikler Ve +30 Oyuncu İle Hizmetinizdeyiz
Play.AuraMC.pw

sader

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
merhabalar sunucunuza girdiğimde ve register yapmaya calıstıgımda spam hatası alıp serverdan atılıyorum yardımcı olurmusunuz

xxxTheKingxxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya bir gireyim belki yorum yapan herkes kendi oyuncuları değildir diye düşünüyordum fakat yanılmışım sunucuya bile girilmiyor Türkiye'de açılan sunuculara bir şans vermek istiyorum ama böyle sorunlar olucaksa veya her ayda bir server resetlenip yazın kışın yeniden açılacaksa emek israfından farklı bir şey değil şekil a da görüldüğü gibi sunucuya girilmiyor bile Konu tasarımı 7/10 server ?/10

Ekli dosyalar

• Screenshot_23.png
    Screenshot_23.png
    472.2 KB · Görüntüleme: 399

SametTekinAuraMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya bir gireyim belki yorum yapan herkes kendi oyuncuları değildir diye düşünüyordum fakat yanılmışım sunucuya bile girilmiyor Türkiye'de açılan sunuculara bir şans vermek istiyorum ama böyle sorunlar olucaksa veya her ayda bir server resetlenip yazın kışın yeniden açılacaksa emek israfından farklı bir şey değil şekil a da görüldüğü gibi sunucuya girilmiyor bile Konu tasarımı 7/10 server ?/10
Böyle yorumlar gördükçe gülüyorum +30 oyuncuya sahibim hic birinin girme sorunu yok ve spam yaptığın icin atılmışsın ss almissin sacma sacma yorumlar yapiyorsunuz ve forumu meşgul ediyorsunuz İyi Forumlar

xxxTheKingxxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya 1.13.2 versiyonu ile girmeyi denedikten sonra yeniden cevaplayın ve sunucuya girmeden nasıl spam yapmış olabilirim minecraftın orjinal clientini kullanıyorum siz gülmeye devam edin