PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Sizce server Nasıl?

• İnanılmaz

• Harika

• Güzel

• İdare eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok uzun süredir tanıdığım, ilk sezonunda faction sunucusunda oynadığımız başarılı bir sunucu. Furkan kardeşimizin eline sağlık. Uzun yıllardır uğraşılan bir sunucu. BAŞARILAR

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 101885

BetaCraft yönetim ekibinin yetkilileri çok usta bir yönetim kadrosuna sahiptir ve kurallara oyunculardan çok kendileri uyar.

BetaCraft kaliteli ve güzel bir sunucu böyle gereksiz olan şeylere aldırış etmiyor mu? Moderatorlerini alıp salıyorlar mı ortaya ne yapıyorlar, denetim diye bir şey yok mu? @caandalek böyle Moderatorler alıp sunucunun kalitesini düşüreceğinize daha kaliteli insanlarla çalışın. Bu tür olaylar büyük sunucuların kalitesini düşürüyor, bu adamı atmak yerine uyarırsanız bu sizin sunucu yönetemediğiniz mantığını ortaya çıkarır.

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BetaCraft kaliteli ve güzel bir sunucu böyle gereksiz olan şeylere aldırış etmiyor mu? Moderatorlerini alıp salıyorlar mı ortaya ne yapıyorlar, denetim diye bir şey yok mu? @caandalek böyle Moderatorler alıp sunucunun kalitesini düşüreceğinize daha kaliteli insanlarla çalışın. Bu tür olaylar büyük sunucuların kalitesini düşürüyor, bu adamı atmak yerine uyarırsanız bu sizin sunucu yönetemediğiniz mantığını ortaya çıkarır.
Olayın içeriğini bilmeden böyle yapılması beni üzüyor. Yapılan davranış hoş bir şey değil fakat, olayın iç yüzü aslında böyle değil.

Sunucu tanıtım konumu bu tür mesajlar ile kirletmek istemiyorum. Lütfen bu konu üzerinden yorum yapacak olan kişiler discord'dan veya özel mesaj yoluyla bana ulaşsınlar.

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Faction spawn haritanız yabancı bir sunucuyla aynı?
bir açıklama bekliyorum @caandalek :)

Moderatör tarafından düzenlendi: