PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Sizce server Nasıl?

• İnanılmaz

• Harika

• Güzel

• İdare eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Oyuncularınız çok az yeni büyük güncellemeler ve reklamlar yapmalısınız.

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyuncularınız çok az yeni büyük güncellemeler ve reklamlar yapmalısınız.
Muhteşem bir launcher ile muhteşem dönüş yapmayı planlıyoruz. En kısa süre içerisinde bütün oyunları stabilize ettiğimizde her şey rayına oturacaktır. Değerli yorumun için teşekkürler.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Muhteşem bir launcher ile muhteşem dönüş yapmayı planlıyoruz. En kısa süre içerisinde bütün oyunları stabilize ettiğimizde her şey rayına oturacaktır. Değerli yorumun için teşekkürler.
peki launcher umarım güzel olur :) son dönem'de herkes launcher çıkartmaya başladı bakalım Ülke gelişmeye başladı :D üşengeçliği bırakıp seviyorum sizi caandalek :)

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
peki launcher umarım güzel olur :) son dönem'de herkes launcher çıkartmaya başladı bakalım Ülke gelişmeye başladı :D üşengeçliği bırakıp seviyorum sizi caandalek :)
Sanırım sunucu olarak Türkiye'de launcher çıkaracak olan 2. kişiyiz. Diğer launcher yapımcılarının bir sunucusu olduğunu zannetmiyorum. :) Umarım hep birlikte oynamaktan keyif alacağımız bir sunucuyu sizlere sunarız.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sanırım sunucu olarak Türkiye'de launcher çıkaracak olan 2. kişiyiz. Diğer launcher yapımcılarının bir sunucusu olduğunu zannetmiyorum. :) Umarım hep birlikte oynamaktan keyif alacağımız bir sunucuyu sizlere sunarız.
Craft Rise .jar şeklinde çıkartmış yakında oda launcher çıkartır :D bunun dışında legendcraft falan'da jarlı version şeklinde oyuna sokuyor insanı yani launcher olarak 2. olabilirsiniz evet ama bu konu'da sunucuya .jar versionu şeklinde sonda kalıyorsunuz gibime geliyor :D ve map çalınmalarına karşı önlem almış olursunuz böyle güzel olur aynen bende yakında plugin alıp bende o şekilde oyuncuları sokmayı planlıyorum sunucumu açtığım'da

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Ben zaten sizin sunucu'da arenapvp'de oynuyorum fakat aşırı ping yüklenmesi mevcut.

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SkyBlock güncellendi!

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Benim ilk skyblock oynadığım sunucu ne diyebilirimki yaşayan bir efsane.:asık:

GodChe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımı Güzel + Sunucu Zaten Bir Efsanee

Unntarned

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gördüğüm en adaletsiz türk sunucuları arasındadır:

Sunucuda, oynarken 'FPS' 'e gittim mod bir şey yapmıyor vslerini izliyordu adamları vs serbest olan yerde 3 kez aynı şeyi yaptım 3 kez öldürdüm kafasını aldı, itemlerini aldı /invsee'den ve kickledi sebepsiz bir şekilde.

Ben onu öldürdüğümde o itemlerini aldı '/invsee' komutuyla.
Sonra o 'BETAVIP' set,kılıçla geldi beni öldürdü itemlerimi ver dediğimde vermedi ve susturdu

Sonra sebepsiz 3 saat mute attı sonra admin durumu farkedince sebepini 'Terbiyesizlik' olarak değiştirdi.

Ve modu admine raporladım diye 3 saat ban yedim 'iyi geceler' sebepinden

Discord sunucusununda da, 'LightNone' isimli mod arkadaşınız beni 7 kez kickledi sebepsiz neden kickledin dedim yinede cevap vermedi.

Sonrasında kurucuyu etiketledim modu şikayet ediyordum kurucu beni etiketledin diye banladı.

Ve LightNone isimli moderatör arkadaşınız sunucuya para ödüyor büyük ihtimalle bunları normal bir moderatör asla yapamaz
Ve 3 kez moderatör olmuş 3 kez atılıp başka hesaplarla olmuş.

Sunucunun aktiflik sayısı zaten düşmekte sunucuda bulunan hesapların çoğusu afk bırakılmış ortalama online 50-60 üye online olmakta nedeni belli zaten.

Yeni açılmış sunucular bile betacraftı geçmiş durumda.

Discord'da sebepsiz kickleyen modun ismi: LightNone'dir.
Sunucunuzda haksız mute atan arkadaşın ismide: Axenal'dır

Not olarak 'Axenal' arkadaşınız beni tehdit etti banlamakla.

Gerekli kanıtlar elimdedir VS'yi kayıta alınca olay garip yerlere gitti videolu kanıt var elimde ne tesadüf ki, mute anlarını loglardan inceleybilirsiniz unutmayın 'oyuncu' nun'da kendi logları vardır .minecraft'a girip logs dosyasını açtığında yazdığım herşeyin görüntüsü vardır.

Ve axenal arkadaşınız 'dışkı' kelimesini küfür olarak görüyor, argo olunca.

Ve sunucuda kısa küfür serbest diye dolaşan modlar var bizimi kandırıyorlar napıyorlar?
Kısa küfür ettiğimde 60 dakika susturuldum.

Ve o moderatörlerle hiçbir şekilde işlem uygulanmayacak :).

Son düzenleme: